Leden 2012

Sorry .. :D

29. ledna 2012 v 16:04 | Elika |  Ze života E
Čauky, asi si mylíte, že sme s Anylor-ak umřeli, protože už sme zase dlouho nic nenapsali, ale my sme jenom líný..
Vim, že už je trochu pozdě.. :D ale co vánoce ? :) Měli ste bohatýho ježíška ?.. Já jsem dostala hudební věž a ztý jsem upe nadšaná :) ... S Anylor-ak jsme jí pokřtili, když sme si v ní pouštěli Maxim Turbulenc :D ..
Nedávno jsem byla na soustředění s tancováním.. První den jsme ho měli ve Starých Hodějovicích a druhej den v Jirsíkárně. Maji opravdu zajímavou školu, vypadá to tam jako na zámku :D . No myslela jsem, že asi umřu. Děsně mě pak boleli svaly. To byl děs.
Minulej víkend jsem byla s rodičema na Kleti. Samozřejmě, že jsem nahoru i dolu jela lanovkou žejo :D . Rodiče si to hezky vyšlápli pěšky :D . Mamky kamarádka tam měla narozeniny takže jsme tam i spali. Věřili byste tomu, že to tam stojí asi 1250 na noc ? ..
No včera jsem měla ject na hory do Rakouska,ale mám pásovej opar takže to nevyšlo. Doma jsem už od úterka a do školy du nejdřív se středu, ale ještě nevim podle toho co mi řekne v úterý doktorka.
No a pochlubte se mi co vám vychází na vysvígu ? .. Mě asi dvě trojky z matiky a dějáku. Pak pár dvojek a jedničky, takže celkem v poho. Průměr mám 1.63 tak fajn ;). Ale vůbec netušim na jakou jít střední.
No to je asi všechno, tak se mějte a já se snad zase někdy odhodlám sem něco napsat ;)..