Srpen 2011

Prázdniny jsou u konce :-(

25. srpna 2011 v 22:50 | Elika |  Ze života E
Ahojky tak prázdniny jsou u konce co ? Já se do školy netěšim vůbec. Ale prázdniny si zatim užívám nevíc co to de :) .. Nedávno jsem byla na pouti. Vlezla jsem tam na kladivo asi 6x :D... Pak už mi bylo docela blbě. Druhej den poutě jsem šla jenom na tu diskotéku co byla večer, ale byla nějaká zabitá tak jsem se šla radši bavit ven :D.
S Anylor-ak jsme byli tky u jednoho rybníka se koupat. Bylo to tam super :D. . Dělali jsme tam voloviny na lehátkách a já pak z jednoho prkna skočila salto (který se mi jen tak mimochodem nepovedlo) :D..
No v sobotu razim na pěnovou párty tak snad to bude dobrý. Jdu tam s kámošem a možná pude i kámoška, ale ještě nevim jestli jí její rodiče pustí. Doufám, že jo . A co vy jaký máte nejlepší zážitky z prázdnin ? :-)

Momentálně jsem trochu zavalená knížkama :D

8. srpna 2011 v 18:44 | Anylor-ak |  Ze života A
No jo, zase jsem dlouho nenapsala...
Ale nějak nebylo o čem psát. A taky jsem pořád četla. Což nejspíš budu dělat i nadále. Teďka jsem dočetla třetí díl Řeky bohů, takže mi ještě jeden zbývá. A taky jsem byla v knihovně, kde jsem objevila Kafku na pobřeží. Tuhle knížku mam staženou a už nějakej čas rozečtěnou, takže jí konečně dočtu. A taky jsem tam narazia na Egypťana Sinuheta, překvapilo mě, že to napsal fin, ale taky jsem si tu půjčila. Takže mám co dělat.
Minulej tejden se nic moc nestalo. Ve středu jsme byli na koupališti. Naposled jsem tam byla někdy před čtyřma rokama a od tý doby to trochu přestavěli. Novej tobogán :D Celkem dobrej... A večer mi pak máma nabarvila vlasy na zeleno :) Ale jen dva proužky... Ale je škoda, že ta barva má vydržet jen měsíc. I když bych řekla, že tak dlouho nevydrží. Jednou jsem si umyla hlavu a je to o půlku světlejší... Budu muset sehnat nějakou lepší :D
V sobotu jsme pekli prase. Nejhorší na tom byli ty lidi. Byli tam lidi z vesnice, asi všichni příbuzný, příbuzný těch příbuznejch a ještě příbuzný všech lidí z vesnice. Hrůza. Jenom malejch dětí tam bylo skoro dvacet. Ale pak přijela kámoška (skoro příbuzná :D) a tak jsme dělaly různý kraviny a nakonec to nebylo tak hrozný. Domu jsme odešli s posledníma někdy okolo jedný a pak jsme ještě něco dělaly na compu. Spát jsme šly až když kámoška začala usínat. Ale já dlouho nemohla usnout, všude tam bylo plno much, no hrůza. Pak šly ty mouchy asi spát a já teda usla. Ale bylo vedro a já jsem se pořád budila. V sedm vstal strejda (spaly jsme v kuchyni na rozkádacím gauči) a řek nám, že máme jít nahoru, že už je tam místo. Tak jsme šly, ale já už znova neusla a much tam byla taky hromada. Takže to jsem se moc nevyspala.
Teď mě napadá, že už jsem strááááášně dlouho neměla granátová jabko... Nějak mam na něj chuť :D
Tak jo, nejspíš se brzo zas zavrtam do nějaký knížky, takže o mě asi zase dlouho neuslyšíte... Tak se mějte =)