Červenec 2011

Voda

31. července 2011 v 17:12 | Elika |  Ze života E
Ahoj .. Tak jsem se rozhodla, že sem teda něco po dlouhý době napíšu. Tenhle tejden jsem hospodařila doma sama jelikož rodiče s bráchou přijíždí až tak v půl 5. Je to super když jsem doma sama a nikdo mě nebudí, ale každej den si něco vařit to je fakt otrava. Každopádně všechny jídla byly dobrý a barák je nepoškozenej. Včera jsem jela na kánojích řeku Lužnici.
V pátek večer jsem s mámou a ještě s pár lidma jela do kempu. Tam jsme si rozdělali oheň a hrálo se tam na kytaru .. Jenomže tam byli tři malý děti, který mi nedali pokoj. Takže jsem si vzala mp3 a takovej sešit kam si maluju a vylezla na strom. Tam naštěstí oni nedokázali vyléz takže aspoň cchvilku klid. V sobotu ráno přijeli další lidi a přivezli nám lodě tak se jelo. Byla to zajímavá cesta... Popadaný stromy, každou chváli nějaký šutry a pařezy. V takovýhle džungly jsem snad ještě nikdy nebyla. Já si připadala jako v Africe. Jeli jsme jako parta jelo asi sedm kánojí. Já jela na kánoji s jednim klukem a jako jedni z mála jsme se nepřevrátili. Jenomže počasí nám moc nepřálo. V půlce cesty nám začalo pršet takže jsme byli stejně všichni promočený.
Večer jsme přijeli domu tak jsem si napustila horkou vanu, najedla se, udělala jsem si čaj a šla spát. Jenomže jsem se moc nevyspala protože jak jsem měla zlomenou tu ruku tak už s tim mám zase problémy a jak jsem pádlovala tak se to úplně dorazilo.
No ve středu brzo ráno jedu do toho Maďarska a až přijedu tak du k doktorce a daji mi to asi do škrobáku ...
Aspoň že už je to takhle ke konci no ..
Sakra já se nějak rozepsala.. To je snad můj nejdelší článek co jsem kdy psala. No tak to je asi vše co jsem vám chtěla říct tak zatíííím :-)

Přežila jsem vražednou dovolenou :D

30. července 2011 v 19:05 | Anylor-ak |  Ze života A
No jo, asi jsem vám zapomněla napsat, že někam jedu. Včera jsem se vrátila z Lipna. Docela jsem se těšila, jak se budu válet u vody a ve vodě a ono ho... houby.
Bylo hnusně, takže místo koupání jsem musela lézt po těch blbejch kopcích. Ještě k tomu občas i v dešti. Mám ráda přírodu, ale jen do tý doby, než v ní musim někam chodit. A déšť to fakt nevylepší. Bůh ví, že nejsem zrovna aktivní jedinec. Nejradši se někde válim a čtu, nebo tak něco.
A taky ráda spim. A dlouho. Ani to mi nebylo dopřáno. Každej den mě budili ještě před osmou, když ten blbej vlak, kterým jsme většinou jezdili, jel až v deset. A na to nádraží se jelo asi tak tři minuty.
Ještě jsem se asi nezmínila, že v tý chatce málem mrzlo. Po pár dnech (když jsme přišli zmáčený) se teda jako rozhodli trochu zatopit. V kamnech. Kamna byla v jídelně. Takže v jídelně, kde jsme skoro nebyli, bylo teplo a všude jinde... hádejte, stále mrzlo.
Taky mě z toho věčnýho lezení do kopce a z kopce začly bolet kolena. Já se tam sotva pajdám a oni po mě ještě chtěj, abych hrála volejbal.
Jeden den byl naštěstí "odpočinkovej". To jsme šli na Marinu a pak jen kousek kolem Lipna na točenou zmrzlinu. Fakt nechápu, že vždycky maji vanilkovou a čokoládová nic. Tentokrát měli k vanilkový kaktusovou. Musim říct, že to byla nejlepší příchuť z těch, se kterýma jsem se tam ten tejden setkala. A kupodivu byla dost dobrá. Aspoň pro mě.
Ale tak jako, když jsme se zrovna někam netrmáceli, nebo mě nebudili před osmou, tak to bylo docela v pohodě. I formuli jsem viděla. Což byl jeden z dvou pořadů, který jsem ten tejden viděla.
Občas jsem tam něco vyfotila na mobil, tak sem možná někdy dám fotky. Až se mi někdy podaří připojit mobil ke kompu.
Prostě jsem vám jen chtěla dát vědět, že ještě žiju, i když to nejspíš nikoho nezajímá. Nedivím se tomu... Ale budu muset pokárat Eliku, že nic nenapsala :D Tak už asi půjdu, snad zas někdy něco napíšu xD

Jééj...

21. července 2011 v 1:06 | Elika |  Ze života E
Čauky... Tak co prázdniny ? Já jsem letos nikam na dovolenou jet neměla, ale dneska mi psal děda, že pojedem za 14 dní do Maďarska do nějakýho hotelu... Když jsem se na ten hotel koukla na netu tak budeme mít snídaně a večeře. Jsou tam dva bazény, výřivka, sauna a ještě nějaká tělocvična. Pojede i sestřenka takže bude sranda. Už se tam těšim.
No dneska ráno jsem vstala asi v 11 a pak jsem si šla dělat oběd. Hospodařim doma sama protože jsou všichni v práci i brácha je na brigádě. Pak jsem byla na compu a šla jsem se psem ven... Pak jsem jela za mamkou do práce a jely jsme kupovat boty protože už jsem je měla totálně roztrhaný.
Teďkon jsme s Anylor-ak u její babičky a dědy a zase ležíme na posteli a každá na svým notebooku a hrajeme sims :D... Zejtra se chystáme na veletrh takže už se těšíme.
Jéé to už je tolik ? To abysme šly pomalu spát ... Tak páá =)

Letní design

20. července 2011 v 13:44 | Anylor-ak |  Designs
Všichni mi pořád tvrdili, že ten design s ledňáčkem je zimní a že by to chtělo změnu. Tak jsem včera neměla co dělat a pustila se do letního vzhledu. Ach jo, stejně je vždycky nejhorší to nastavit... Ale nakonec se mi to nějak povedlo. Je takovej jednoduchej, ale já mam ráda jednoduchý věci xD Řekla bych, že vypadá docela vesele a letně, což byl účel, takže se asi poved :D
Tak co na něj říkáte vy? Snad se líbí. Hlavně těm zimním rejpalům (že jo, Sarafino? xD). Ale ne, doufam, že až bude konec léta, že mě donutíte udělat nějakej jinej. Abychom tu o Vánocích neměli letní design, že?

Náhled

Koukám, že je nějaký nový vkládání obrázků... Fakt divný... Nelíbí se mi xD Ale asi s tim nic neudělám, co?

Fotky z výpravy

18. července 2011 v 15:33 | Elika |  Nezařazené - E

Ahojky .. Jak je vede ? Já se mám celkem fajn.. Teďkon jsem doma a je u mě sestřenka a před chvilkou přišla i Anylor-ak. Koukáme se na Harryho Pottera a ohnivý pohár. No večer du se sestřenkou do kina na tu druhou část Pottera tak doufám že to bude hezký, abych nevyhazovala 170 KČ jen tak pro nic za nic. Deme na 3D proto je to tak drahý. Ale už se fakt docela těšim.
Ale k věci... Jak už se Anylor-ak zmiňovala o naší výpravě kolem rybníků.. Tak jsme se rozhodly, že vám sem dáme pár nějakých fotek...
Tak tady jsou ;)

Super klip xD

17. července 2011 v 19:29 | Anylor-ak |  Blbosti
Nemám co dělat, a tak brouzdám po youtube a na tohle jsem narazila... Je to písnička od nějaký japonský skupiny, která byla populární někdy v osmdesátejch letech. Ale ten klip je super :D Asi to neni tak vtipný, ale já se u toho tlemila jak něco xD Rozhodně je to rozdíl oproti dnešním klipům, kde se například zmalovaná Majlí Sajrus svíjí tyče, či tak něco. Vypadá to spíš ja začátek nějakýho anime :)
Jinak ta písnička se jmenuje Galaxy paradise, nebo tak nějak, takže ten klip je tématickej :D A ten refrén je i docela pěknej...
Už asi neni co dodat, takže tady je :D


Přespáváčka xD

17. července 2011 v 11:58 | Anylor-ak |  Ze života A
No jo, já vim, že jsem zas dlouho nic nenapsala, ale přijde mi blbý psát o ničem. Prosě se nic zajímavýho neděje. S Elikou dřepíme na compech :D
Ale včera (jakože na v noci na včerejšek) u nás Elika spala. Nejdřív jsme se dívali i s mým bráchou na Taxi 4. Pak jsme si pustili film z kazety a čekaly, až babička zaleze do postele. Nezalezla :D Musela jsem jí popohnat, když film skončil xD Pak jsme si pustili horor, co jsem objevila za 60 korun v krámě - Nenávist 2. Bylo to japonský a celkem fajn, ale nějak jsme to nepochopily xD Možná jsme se nejdřív měly podívat na první díl... Já viděla akorát nějakej americko-japonskej remake a byl to docela jiný. No pak jsme si ještě na compu pustily Vampires suck. Končilo to někdy ve tři, ale nám se ještě nechtělo spát, tak jsme ještě si tak dělaly různý věci na compech. Ale pokaždý, když něco dole křuplo, jsme to rychle zavřeli a dělaly, že spíme :D A ono to křupalo pořád, tak už jsme se na to vykašlaly a šly spát.
Taky jsem měla nedávno svátek, tak jsem dostala sluchátka, protože všechny mám záhadně rozbitý :D, a taky flešku - 16GB, protože mám jenom jednogigovou :D. Tak jsem flešku hned vyzkoušela a Elice jsem přetáhla do compu Sims 3 Po setmění. Ale musela už domu, takže byla taky zábava, když jsem jí po skypu navigovala, jak to cracknout :D
Jo a včera jsme musely jít okolo rybníků, co jsou tady v okolí (je jich asi 13) a u každýho se vyfotit. Nestihly jsme všechny, asi čtyři nám zbejvaj. Tak až je doděláme, tak sem možná dáme nějaký fotky...
Tak to už je asi všechno co se stalo zajímavýho, takže už tady nebudu plýtvat váš drahocenný čas a půjdu zas o dům dál xD Prostě se mějte...

Nuda a zase nuda...

13. července 2011 v 13:38 | Elika |  Ze života E
Čauky... Tak jak si uříváte prázdniny ? .. Já celkem dobře akorát se skoro pořád nudim. Pořád jenom koukám na nějaký filmy a občas zajdu i ven s kámošema. Na Lipně už jsem byla, ale jenom na 2 dny. Bylo to tam fajn. Voda čistá a docela i teplá a počasí bylo taky super :). Akorát jsem tam byla sama s babičkou a dědou takže docela nuda.
Vůbec netušim co budu děla pozbytek prázdnin. Jediný co vim že někdy příští tejden pudu se sestřenkou na tu 2. část Harryho Pottera .. Už se docela dost těšim.
No dneska jak to tak vypadá se zase budu nudit. No co už jsem si decela zvykla .. Tak já su du pustit nějakej film tak si dál užívejte prázdniny :) .. aoj

To ten den skvěle začal...

11. července 2011 v 8:26 | Anylor-ak |  Ze života A
Dneska jsem šl spát ve tři. No a v pět mě probudila blbá moucha. Tak jsem se ještě snažila spát, ale ona na mě pořád lítala a když jsem se schovala pod peřinu, tak bylo strašný vedro. A navíc už bylo úplně světlo. Tak nějak jsem to ještě chvíli přežila, ale v půl sedmý začal řvát papoušek, tak jsem to vzdala. Takže dneska jsem spala celkem tak tři hodiny jestli vůbec. Oh, to bude fakt úžasnej den.
A Elika si určitě ještě vyspává. A bude ještě nejmíň tak tři hodiny. Já chci taky!
No, možná ještě zkusím chvíli spát.
Jinak dneska plánuju číst a odpoledne přijde Elika, tak něco podniknem. A nebo taky ne. možná budem zas jen jako obvykle dřepět vedle sebe na gauči a každá na svým notebooku :D Už vidim, jak mi píše na skypu, když jsem metr vedle ní xD
A včera večer bylo pěkná bouřka. Ale byla jen chvíli. To byla předevčírem asi lepší... Jsme seděli na zahradě a sledovali blesky xD Ze všech stran byly.
No nic, vypadá to, že v telce nic nedávaj a mě se nechce nic dělat tak asi teda zkusim ještě spát. Tak se mějte.
Ještě na rozloučenou písnička...

Tak to konečně začíná vypadat líp...

7. července 2011 v 2:18 | Anylor-ak |  Ze života A
Tak dneska když jsem ráno (v poledne xD) vstala, bylo úplně krásně. No vlastně to bylo už včera :D
Ale po snídani-obědě se to docela zkazilo a já musela jít vysávat bazén. Protože předvčírem mi dali vybrat, jestli s nima pojedu na kole, nebo vyluxuju bazén. Zrovna když jsme se vrátili z jednoho výletu na kole. A já byla totálně mrtvá a zrovna jsem si říkala, že s nima znova někam pojedu nejdřív tak za rok. Takže tak se to nějak dohodlo a já dneska (teda včera :D) musela vlézt do toho ledovýho bazénu a vysát ho. Ta voda měla asi třináct stupňů. Když jsem pak vylezla, tak jsem ani necítila nohy xD A taky mě málem sežraly hovada a jiná havěť...
A taky jsem včera (konečně to mam dobře :D) dodělala náramek. Zkoušela jsem jinej způsob pletení a docela se poved :) Až někdy budu mít foťák, tak ho sem dám ;) Je černej s červeným nápisem Death note. Jsem nejdřív tak dlouho vybírala vzor, že jsem nakonec vzala první, co mě plácnul do oka :D
Jinak to vypadá, že zejtra (sakra... DNESKA :D) už bude lepší počasí. To je fajn, co? Tak jsem si tak říkala, že bych jednou mohla vstát o něco dřív než v půl dvanáctý... I když uvidíme. Když tady zas takhle ponocuju...
Ještě mě taky celkem překvapilo, že mámě nevadí, že chci zelenej melír (tak dva proužky...). Dokonce vymyslela, jak to udělat, když nemáme zelenou barvu na vlasy :D Akorát teď tady nemáme ani tu blonďatou odbarvovací, takže se to stejně zatim nedá uskutečnit... Ale brzo :) Snad.
Tak já jdu asi... No, asi ještě nejdu spát :D Ale těžko říct. Takový závažný rozhodnutí xD Jo, já vim, asi už mi fakt hrabe. Tak já už radši půjdu plácat střevama někam jinam. Tak zas někdy...

Tak jak si to zatím užíváte?

4. července 2011 v 13:54 | Anylor-ak
Tak jak si zatím užíváte prázky?
Já celkem dobře :D Sice bylo zatim celkem hnusně, ale dneska už to vypadá líp... Teď už dokonce trochu svítí sluníčko :)
Ale mě je to celkem fuk, jelikož vstávám na oběd, takže z toho dne toho zas tak moc nemám. Ale zatím jsem o prázdninách nevstávala dřív jak v půl dvanáctý a nešla spát dřív jak ve dvě. A zjistila jsem, že v půl pátý ráno už je docela světlo. A že ve čtyři už začínaj řvát ptáci.
Takže celkem fajn. Včera, nebo vlastně asi dneska... jsem přečetla první knížku, co jsem si koupila za vysvědčení. A věřte nebo ne, oni mi je pořád nezaplatili.
A nejblbější je, že mám zas nějak porouchanej notebook ;( Vždycky chvíli funguje a pak zamrzne a já musim vypnout a pak nějakou dobu nechce nastartovat... Ale stačí to vydržet tenhle týden, pak pojedu k babičce, kde budu moct okupovat jejich notebook a táta mi ho zatim opraví... snad.
Taky je docela otrava, že mě naši pořád tahaj někam na kole nebo pěšky... A brácha jim ještě pomáhá. Zrádce jeden.
A taky jsem tady zavřená na vesničce, kde je sedum chalup a když tu jsou nějaký děti, tak nejstarší z nich je můj sedmiletej brácha. A pak až o tři roky starší bratranec. Ale co.
Nějak už nemam co napsat, takže už se asi rozloučím. Tak se mějte.
Tak ještě na konec jednu písničku. Tahle je taková veselá: