Květen 2011

Fotky mojí ještěrky :D

19. května 2011 v 20:34 | Elika |  Ze života E
Čauky, tak Anylorak mi řekla ať sem ty fotky zkusim dát v mozille a ne v chromeu. Snad to pude :D.
Takže tady jsou fotky mojí ještěrky :

Táák :D 3 fotky.. Stačí ?? ;) Snad se líbí :D...

Krásný den ..

18. května 2011 v 19:07 | Elika |  Ze života E
Čauky.. Tak ja žijete ? Já jsem dneska byla poslední den doma jelikož jsem byla nemocná. Takže jsem si hezky schrupla do půl dvanáctý. Vyčistila jsem si zuby, udělala si snídani a pak jsem šla se psem. Venku jsem byla tak 2 hodiny. Když jsem dorazila domu tak jsem si pustila Harryho Pottera. Když skončil, šla jsem na compa. Jenomže pak přijel táta, přišel ke mě do pokojíčku a řek mi, že se nediví že mě bolí hlava když sedim celej den u počítače, ale já tam byla tak půl hodiny. No tak jsem vypla počítač a venku bylo docela hezky, tak jsem vyndala ještěrku z terárka a šla jsem s ní na zahradu.
Vyfotila jsem i pár fotek. Dala bych je sem, ale nejdou mi zmenšit.
No nic já du tak zatíím :-)

Tak různě o všem možnym...

15. května 2011 v 8:26 | Elika |  Ze života E
Čauky zase neděle co ? V úterý jsem jeli se školou do Prahy. Bylo pěkný vedro. Nejdřív jsme tam lezli po nějakých památkách o kterých jsem v životě neslyšela a pak jsme jeli na parníku po Vltavě. Pak jsme šli přes Karlův most na Pražský Hrad. Ale nejlepší z toho bylo když nám přidělili průvodkyni, kterou jsem neslyšela i když jsem stála přímo u ní. Možná vám sem dám její fotku. No ještě si to rozmyslim. V pátek jsem hned po škole jela za babičkou a dědou. Ještě tam přijela i sestřenka. Jsem ráda, že už tu má děda bezdrátovej net.
Včera jsme byli se sestřenkou na nákupech. Nejdřív jsme jeli do IGY .. Tam jsem si koupila mikinu v NewYorkeru. Když už sme tam prošli snad všechny obchody, tak jsme chtěli jet do Mercury, ale nějak nám nejel autobus.. No my jsme to nějak neřešili a šli jsme pěšky. Ono to zas tak daleko nebylo. Spíš bylo horší, že při cestě pršelo.
Než sme došli do Mercury tak jsme si udělali zastávku v MC ...
V mercury jsem si koupila asi 3 tílka ..
A dneska tu sedim mám děsnou rýmu, bolí mě hlava a trochu i v krku. A to jsem dneska měla jet na oslavu narozenin =/...
No tak já si du asi lehnout tak se mějte :) pp...

Nebojte, nezůstala jsem tam :D

12. května 2011 v 18:37 | Anylor-ak |  Ze života A
Už jste se báli, že jsem se z Anglie nevrátila? Nebo jste spíš jásali? xD To je jedno... Každopádně jsem tam nezůstala. Přijeli jsme v neděli po poledni. Ale byla jsem moc unavená a líná, abych napsala.
Bylo to tam fakt super. Krásný počasí, akorát první den foukal hodně vítr a poslední den trošku pršelo. Jinak nádhera. Bydleli jsme s kámoškama u nějaký turkyně. Měla dvě dcery, jedný byly 3 roky a druhý bylo 17. Byla v pohodě, akorát turecká kuchyně není zrovna mojí nejoblíbenější. Ale to jsem samozřejmě zjistila až tam :D Taky se pořád čuměli na nějaký turecký seriály. Jednou tam bylo něco, co vypadalo jako turecká verze Tudorovců.
Viděli jsme toho spoustu, ale naštvalo mě, že jsme nebyli na Stonehenge. Tam jsem chtěa nejvíc. Mohli jsme tam jet třeba místo nějakýho blbýho hrobu Shakespeara. To mě fakt nezajímá.
A bylo tam stráášně moc lidí. Nejhorší to bylo na Oxford street. Hlavně v Primarku. To byl takovej obchod s levnýma hadrama a tam se nedalo projít. Několikametrový fronty u kasy a asi dvacet metrů dlouhá fronta u kabinek. Šílený. A tam jsem se nechala zatáhnout kámoškama. A ještě jsem měla blbou náladu, takže jsem fakt byla otrávená.
Ale na Oxford st. měli obchod, kde prodávali nějaký trika s Narutem :) Měli tam jeho obrázek přes celou výlohu. Ale nestihla jsem se tam podívat a to mi ještě zhoršilo tu náladu ;( Taky tam maj v knihkupectví mnohem víc mang než u nás. Ale jsou taky dost drahý, tak jsem si žádnou nekoupila.
A byla taky sranda :D Kámoška večer třeba líbala fotky nějakejch svejch idolů. Vypadalo to fakt zajímavě, když na ní svítil ten mobil a pak mlask a byla tma xD
A v autobuse se spalo fakt blbě. Cestou tam jsem spala asi půl hodiny na trajektu a pak ještě chvíli cestou z Doveru. Celkem asi hodinu. A pak jsme asi dvanáct hodin lezli po Londýně. To byla bomba. Přes tejden jsme toho aky zrovna moc nenaspali. Cestou zpátky jsem spala o něco víc, ale než jsem usla. To jsem se tak uvelebila, už usínám a najednou necítim nohu xD To se stalo několikrát. Fakt úžasnej pocit. Pak jsem teda nějak usla a když se probudím, tak mě bolí krk jak prase. Doma jsem se pak dívala na formuli a asi dvě kola před koncem jsem usla. Ale jen na chvíli, pak jsem zas koukala na hokej a barvila máme vlasy a šla spát až půl devátý. A ještě teď to dospávám, takže taky proto jsem zatím nenapsala.
Taky jsem tam celou dobu měla rýmu, kterou jsem zvládala jen tak, že jsem si do nosu stříkala gejzíry kapek. A když jsme se vrátili, začal se přiávat i kašel. Bomba. Rýma už je lepší, ale teď jsem pro změnu jak starej tuberák :D Přemejšlím, že si možná udělám prodlouženej ozdravovací víkend a zítra se budu léčit :D Protože jsem se zatím nějak nezačala učit na písemku z bižule. Ale uvidim ráno...
Nějak se mi nechce vypisovat, co se tam stalo, tak možná až sem dám nějaký fotky, tak něco připíšu. Ale zatím se moc netěšte, víte jak je to s mýma slibama xD
Jo, a bomba. Příští tejden jsou maturity, takže budem mít jen pár hodin xD V pondělí to jsou čtyři a dvě z toho informatika :)
Tak bych si asi měla aspoň jednou tu bižuli přečíst, co? Tak uvidíme... Mějte se zatím, já se pokusím přinutit a dát sem ty fotky brzo. A mimochodem, mám jich 544 :)