Březen 2011

Vyhráli jsme :D

31. března 2011 v 22:56 | Anylor-ak |  Ze života A
Asi si myslíte, že jak jsem o tom, že zkusím nějakou grafiku, že jsem se na to vykašlala, což? Ale, kupodivu, tak to není. Nejdřív jsem teda hledala nějaký fotky. Zaspamovala jsem si s nima počítač xD No, a pak večer mi nešel net, tak nakonec došlo i na to grafičení. Neměla jsem myš, takže jsem to dělala jen touchpadem a taky to podle toho vypadalo. Udělala jsem takový nějaký dva wallpapery, ale chtělo to doladit. To jsem nechala na další den, až budu mít myš.
Myslíte, že na to dolaďování už jsem hodila bobek, co? Tůdle! Já to dolaďovala. Ale moc to nešlo. Takže by to ještě pár úprav sneslo, ale celkem to ujde. Nevim, jestli to ještě někdy dodělám. Snad jo. Myslím, že jinak by to byla škoda.
Ale asi to sem nedám, páč byste si mysleli, že jsem se zbláznila. Což mimochodem není úplně vyloučený. Vlastně je to dost pravděpodobný, skoro jistý. Ale to je detail. Až byste viděli, koho jsem tam dala... No, nejsem si jistá, co by vám prolítlo hlavou, než byste ztratili vědomí.
A teď z jinýho soudku... Dneska jsem byla na volejbale. Ano, místo válení se doma a předstírání, že se učím (což by možná zrovna dneska nebylo jen předstírání, zejtra píšem dvě písemky), jsem se šla podívat na volejbal. Kámoška potřebovala doprovod a já tam ještě nebyla.
Když jsme tam přišly, nejdřív, že si půjdem sednout dolu k hřišti. Tak jsme šly. Vešly jsme dveřma na druhej straně, takže jsme přecházely celou tělocvičnu. Tam jsme si sedly, ale přes reklamy nebylo nic vidět, tak jsme přes celou tělocvičnu šly zas zpátky. Pak že si pudem sednout nahoru, tak jsme šly nahoru. A když jsme došly až úúplně nahoru, až nad sedadla, tak, že radši pudem na protější stranu :D Tak jsme šly zas zpátky a nakonec se usadily vedle kotle.
Takže z jedný strany kotel - rámus jak hrom a z druhý strany seděli ústecký fanoušci - další rámus. Takže jsme hluchý z obou stran. Ještě teď jsem nahluchlá. Ale dobrý. Vyhráli jsme 3:1. Hahaha.
Pak jsme musely trochu chvátat na autobus... Vlastně jsme skoro běžely. Ale stihly jsme to akorát. A doma jsem se pak dokonce před kriminálkou chvíli i učila. Akorát to neumim. Ale to je detail.
Tak já už jdu asi vyjímečně spát... Už na tom volejbale jsem skoro usínala xD

Juchůůůů! :D

27. března 2011 v 18:12 | Anylor-ak |  Ze života A
Lidi, já jsem tak happy! :D Juchůůů, málem z toho až lítám xD
Konečně mi zase funguje můj míláček noutbuček! Taťka mi ho včera spravil. Ale bylo to zajímavý... To rozebral a sletoval a pak dal zas dohromady. A když to zapnul, tak už to fungovalo, ale zase místo toho začaly prdět repráky :D Tak to rozebral znova a byl tam jen skříplej drátek, takže už je to všechno v pohodě. :D :D :D I když to vás asi nezajímá... Ale já to prostě musím napsat! Juchůůů!
Tak jsem to hned oslavila tím, že jsem si na něm četla a dívala se na seriály až asi do třičtvrtě na tři/čtyři. A dneska slavíme celý den xD
Jinak jsem najednou dostala chuť po dlouhý době zas trochu grafičit (jestli se tomu tak dá říkat), tak uvidíme, co z toho vznikne... V pátek jsem totiž tak trochu dostala nápad, kdo by tam mohl být. Tak nevim, no... Snad se to povede.

A ještě jsem si teď tak vzpomněla na jednu písničku, kterou jsem nedávno "objevila" a strašně se mi líbí. Tak vám jí sem dám... Jen se nelekněte toho začátku.
Sabaton - Primo Victoria
Tak já se jdu teda o něco pokusit ;)

A je to tu zase...

21. března 2011 v 8:03 | Anylor-ak |  Ze života A
Tak je tu zase škola, což? Bééé, já nechcí! Ale dneska to jde... Nemáme první hodinu a odpadá nám i poslední, takže jen čtyři hodiny.
A ještě pardon, že jsem tak dlouho nenapsala. On se mi nějak rozbil notebook, takže nemám tolik času. Chudáček, ale taťka ho snad brzo spraví. Myslím, že to ještě neudělal jen proto, že se mu ho nechce zas celej rozebírat :D
V pátek to bylo taky fajn. Jsme se učili celý dvě hodiny. První odpadla, druhou jsme měli spojenou s němčinářema a hráli jsme město, jméno atd. Ale psali jsme to francouzsky a německy. Jsme si tam občas nějaký slovíčko vymysleli :D A nakonec jsme vyhráli :D Pak byla bižule a děják. A pak jsme psali klokana. Jó, fakt se mi to povedlo... Budu ráda, když mi zůstane těch původních 24 bodů xD Ale aspoň nebylo IVTčko. Z toho teď mám pomalu hrůzu. Nejen, že na něj musim udělat dvě prezentace, ale taky nějaký před ostatníma musíme prezentovat a on to známkuje. To byla hrůza. Naposledy to byla prezentace o sobě a já skoro nic neříkala. Já totiž neumím mluvit před lidma, to je fakt smůla. A učitel mi dal dvojku, protože jsem nemluvila. Jen kvůli tomu, přitom je to informatika, né nějaký proslovy.
Ach jo a to už jsem se jednomu prezentování vyhla, když mi bylo blbě, ale asi to stejně někdy budu muset dohnat.
Včera jsem se dívala na Deník Bridget Jonesový. Říkala jsem si, že to nebude větší blbost, než to na co se koukám normálně. Ale to jsem se šeredně spletla... Takovou debilitu jsem už hodně dlouho neviděla. A doufám, že zas dlouho neuvidím. Taky si říkám, jestli jsem vůbec normální, když jsem to dobrovolně dokoukala až do konce...
Za dvcet minut mi jede bus, tak já už asi půjdu... Mějte se.

Už mě to fakt nebaví !

15. března 2011 v 20:11 | Elika |  Ze života E
Ahoj.. Jak jste si užili prázdniny? Já celkem dobře. Na horách to bylo fajk jenom škoda, že jsem nemohla jezdin na tom snowboardu no.. Bohužel už zase začala škola, která mě teda vůbec nebaví. To je jenom samí učení na písemky nebo domácí úkoly (který si dělám ve škole a pak mám přestávku v prd**li). Teď taky musim pořád lézt do nemocnice na rehabilitace kvůli tý zlomený ruce. Asi s tim už nic nenadělám.
Zejtra du s kámoškou asi do Mekáče a pak do Mercury takže už se docela těšim.
Vůbec se netěšim na čtvrtek protože du k zubařovi.. Nemám ráda zubaře :D. Ještě nikdy jsem nikoho neslyšela říct '' Chodim k zubařovi rád/a '' .. Dneska jsem byla na nějakym očkování. To je fakt život. Nejvíc jsem doma a víte kde potom? V nemocnici. Nemocnice je prostě můj druhej domov jinak už se to říct nedá :D. Ehmm.. Tak já du!

PS: Tahle písnička se mi hrozně líbí ale FB si nezrušim :D.

Slož jeřába... Tak jsem složila.

14. března 2011 v 21:59 | Anylor-ak |  Nezařazené - A
Na tohle jsem dneska náhodou narazila... Myslím, že je to dobrý nápad, tak jsem zkusila jednoho složit. A docela mě to bavilo, tak jsem složila ještě jednoho a pak jsem zkusila ještě maličkýho :) No, neni to nic světobornýho, ale zas tak hrozný to taky neni, ne? Dám vám sem fotku, tak to můžete posoudit...Já moc nevím, co bych měla napsat... Je mi jich líto. A to je skoro všechno, co s tím můžu dělat. Kromě DMSky, kterou už jsem poslala a těch jeřábů...

Tak mě tady zase máte... Dokonce jsem to i přežila xD

12. března 2011 v 19:58 | Anylor-ak |  Ze života A
Tak jsme dneska asi v půl třetí v noci přijeli na chalupu a dneska odpoledne jsme jeli domu.
Bylo tam úplně bezva. Každej den nádherný počasí, úplně modro, akorát odpoledne už bejvalo trochu horko. Hlavně ty poslední dny.
Zalyžovali jsme si taky suprově. Nebo aspoň já. Ale myslím, že ostatní taky. A úspěch: nikomu se nic nestalo, dokonce ani mě. Akorát bráchovi vypad zub, ale to je normální. A spadla jsem jen dvakrát.
Akorát bylo blbý, že mě jaksi bolely kolena. První dny to bylo celkem dobrý, to bolely až, když jsem slezla z lyží, tak jsem se akorát nemohla dohrabat do postele (spala jsem nahoře na palandě). Ale pozdějc to začalo bolet i při lyžování a to už bylo trochu horší. Ale přežila jsem, tak co.
A na hotelu jsme měli bazén a dokonce i saunu. Tak jsem tam jednou zašla a bylo docela dobrý. pěkný teploučko tam bylo xD Prej tam byla i posilovna a nějaký hry, jako stolní fotbal a tak, ale to jsem neviděla, protože se mi blbě chodilo po schodech :D
Na jednu stranu jsem se domu celkem těšila, protože... fajn, já to přiznám... mi docela chyběl počítač <3, ale zase na druhou stranu bych tam radši zůstala, než jít zase do školýýý! Bééé, já tam necíííí! A to budu muset do úterý napsat výklad o něčem a do pátku udělat dvě prezentace. Bé, zachraňte měěě!
Tak já už vás radši nebudu dál obtěžovat, protože mám dojem, že ze mě dneska už nic pořádnýho nevyleze. A zejtra budu dospávat nevyspalost z minulýho a tohohle týdne a naspávat na příští, tak mě asi nečekejte xD

Tak zas za týden...

4. března 2011 v 14:48 | Anylor-ak |  Ze života A
Tak mě tady zas po dlouhý době máte. Já chtěla napsat už v pondělí, fakt chtěla. A taky v úterý a ve středu i ve čtvrtek... No, nějak se ale nezadařilo, což?
Já se totiž v pondělí začla dívat na jeden seriál a nějak jsem se zakoukala, takže nezbyl čas. V úterý jsem byla sice doma, ale taky jsem se koukala. A taky jsem se začla dívat na další seriál, kterej jsem dokoukala včera. Přesněji řečeno dneska v půl druhý :D A zjistila jsem, že anglický titulky se daj celkem v poho zvládnout... Došlo mi totiž, že český titulky na to budu hledat dost těžko a stejně sotva něco najdu, tak jsem to zkusila s anglickejma a bylo to v poho =)
Včera jsme psali písemku z matiky a veřte nebo ne, já dostala 1! Haha, dobře já xD Ale pak mě zkoušela z ájiny na vyprávění nějaký knížky, kterou zrovna čteme a to jsem dostala 3, už né tak dobrý :D Ale což. Pak na hudebce jsme zpívali nějaký Na okně seděla kočka a za náma seděli kluci a ty tam pořád cpali jméno učitele na fráninu. Takže to bylo asi "Vidím to jako Týml, na okně seděl Týml, venku štěkal Týml". A tak. Takže jsme se tam s kámoškou začaly chechtat, nakonec jsme nemohly vůbec přestat a kámošce úplně stříkaly slzy z očí xD
A ta samá kámoška dneska vymyslela, jak mi bude vyprávět Mentalistu. Ona je totiž už u 14. dílu a já jich zatím viděla jen 6, takže si o tom nemůže povídat. Tak vymyslela, že ty lidi zamění za zvířata. Takže mi vyprávěla, že vlk, nebo kdo, požádá lišku o ruku, či co. Tak jsem jí to zatrhla, protože mě hned napadlo, co se stane. A kdo má bejt vlk a liška.
No nic, já se přišla hlavně rozloučit, protože zítra ráno odjíždíme. Jedem do Itálie do Val di Fiemme. A bude se lýžovat... Tak já se jdu balit...
PS: To "vylepšení" blogu, hlavně toho editoru, je fakt divný... Nelíbí ;(

Já mám ty třpytky všude!

1. března 2011 v 21:43 | Elika |  Ze života E
Ahojky.. Dneska byl docela normální den. Ve škole jsme měli odpoledku. Samozřejmě jsem se nudila protože měli praktičky a pletli náramky. Tak jsem tam jen tak seděla a koukala na ně. Po škole jsem šla ke kámošce domu a tam jsme dělali projekt na angličtinu. Jenomže k tomu projektu sme se moc nedostali, ale hráli jsme si s třpytkama. Jenmože kámoška s tim mávla a ty třpytky vylítly do vzduchu a samozřejmě všechny spadli na mě. Já myslela, že mě trefí. Já to mám ve vlasech, na obličeji i na oblečení. Těch třpytek se vůbec nejde zabvit. Dokonce to mám i na ortéze. Jsem zvědavá co na to zejtra řeknou doktoři. No teď jsem chvilku dělala projekt na němčinu. Ten projekt máme ve trojici a dělám ho jenom já. To neni fér :D. Dneska jsme taky byli s rodičema na návštěvě. To zase bylo. No radši nic :D. O jarních prázdninách jedu s rodičema a ještě s mamky kámoškou a její rodinou na hory. Jede nás tam celkem osm, ale lyžovat budou jenom 4. Taky dobrý co? :D. No můžu já za to, že jsou všichni zmrzačený? Ale už se tam celkem tešim protože aspoň na chvilku zase někam vypadnu. Jedeme tam tuhle neděli do středy takže pohoda.
Achjo něják se bojim zejtřka... Du na kontrolu k doktorovi a jestli mi ta ruka nesrostla dobře tak nejspíš budu muset jít na operaci což se mi fakt nechce. Ale berme to z té lepší stránky taky to může dopadnou tak, že řeknou ano v pořádku ( doufám, že to takhle dopadne :D) .. No nic já du fejsbučit tak ahoj :)