Únor 2011

To zase bude noc..

26. února 2011 v 22:03 | Elika |  Ze života E
Čauky. sory, že sem dlouho nic nenapsala, ale jak mám zlomenou tu ruku tak se mi píše blbě. No dneska u mě spí Anylor-ak protože rodiče ani brácha nejsou doma. Jeli na nějakej ples nebo co to je... S Anylor-ak se teď koukáme na Pana Božského. Už sme i stihly sníst balík chipsů. Dokonce už sme měli i kakao. Už sme si i v troubě upekli hranolky. A tak v 11 si pudeme dát popcorn :D. Jáj už se těšíím. No tahle noc bude ještě dlouhá. Achjo v tom filmu má ta Holly ( Hilary Duff) blog na kterej každej den píše co se jí přihodilo.. Já jí tak závidim, že má tak vzrušující život, že na ten blog má pořád co psát. Já totiž vůbec netušim co sem psát.
S Anylor-ak jsme se rozhodli, že zrušíme fotku měsíce. Už nějak ani nemáme nápady. Chce to něco novýho.
No nic tak já zase pádim :) .. Ahoj !

Obsah? Trojúhelník? Haha!

22. února 2011 v 22:57 | Anylor-ak |  Ze života A
Už jsem zas dlouho nenapsala, což? Já vim, hrůza. Na dnešek jsem měla naplánováno napsat sem tolik věcí, ale nějak jsem to pozapomínala. Takže se pokusím na něco si vzpomenout.
Včera jsem zas zazářila :D Jsem si v šatně ve škole nechala klíče, takže jsem musela k mamce do práce, abych se dostala domu. Ta mi půjčila svoje klíče a že jí mam pak přijít otevřít. No a když pak přišla, tak jsem jí šla otevřít, klíče jsem nechala ve dveřích do bytu a jaksi jsem nechala zabouchnout dveře do baráku. Takže jsme musely zvonit na sousedy.
Dneska jsme psali písemku z fyziky. Já o tom věděla, ale nějak jsem se na to vykašlala a před hodinou šílela z těch příkladů. Nakonec to dopadlo tak, že příklady byly lehký a dokonce i já je mám dobře a naopak ty debilní otázky byly trochu problém :D No jo, celá já...
Taky jsem zjistila, že u nás v bufetu začali prodávat takový mini balení tureckýho medu. Tak jsem vyzkoušela jedno (a jedno kámošce k narozkám, ještě s dalšíma věcma) a bylo to tak dobrý, že jsem si pak koupila ještě dvě...
Na chemii mi chtěla kámoška (ta šílená) pořád vyprávět o Mentalistovi. Ona se totiž začala dívat na počítači na třetí sérii a strašně se jí líbil třetí díl. Tak mi to pořád chtěla vyprávět, ale já nechtěla nic vědět. Nakonec jsem si zacpala uši a řekla ať povídá. Ona se vykecala, ale pak si stěžovala, že chce, abych jí poslouchala. Takže mě nakonec donutila taky se na to dívat. Dneska jsem viděla první dva díly a páni, byly fakt dobrý :D Ale má smůlu o třetím mi ještě mluvit nemůže xD
Jo a na matiku dneska matikářka přitáhla nějakou studentu, která nám rozdala nějaký písemky. A učitelka je prej bude taky hodnotit. No bomba. Prostě prej, to je lehký! Jasně, tam nějaký obsahy trojúhelníků a různých jiných podivných útvarů... Kdo si to má pamatovat? Tak jsme se tak všichni po sobě podívali. To bylo samý "Víš něco?", "Haha", "Jakej vzoreček?". Nakonec jsem nějak dali společnýma silama dohromady vzoreček na obsah trojúhelníku. Ale asi to bude zajímavý :D
A taky dělám po dlouhý době náramek, tak až ho dodělám (jestli), dám se  fotku ;)

Proč po nás pořád něco chce?!

14. února 2011 v 14:47 | Anylor-ak |  Ze života A
Ach jo. Každej po nás ve škole něco chce. Naučte se milion svalů, naučte milion věcí o státech střední evropy, naučte se alkany, alkeny, alkiny a milion dalších blbostí. Ale nejvíc toho chce češtinářka. To pořád naučte se ě/je, mně/mě, naučte se velký písmena, naučte se milion spojek souřadných, přečtěte si Kytici (a napiště do čtenářáku), přečtěte si Jámu a kyvadlo (a napište do čtenářáku), napište charakteristiku literární postavy a bla bla bla.
Takže dneska je na pořadu dne charakteristika literární postavy, to máme zítra odevzdat (jo, zas začínám tak brzo) a já ještě ani nevim, koho budu popisovat. A ještě se naučit svalovou soustavu na písemku z bižule. Bomba. Sakra, koho budu popisovat... Už jsem měla pár vymyšlených, ale pak jsem to zas zavrhla. Takže to nakonec asi fakt skončí u Voldyho.
Jinak, dneska jsem si koupila dvě knížky, takže super. Jsem dostala k narozkám nějaký prachy, tak jich asi dost utratim za knížky :)
Taky fakt nechápu, proč jsem v půl třetí v noci nemohla usnout. Pak se mi zas nechtělo vstávat. I když to ještě šlo, protože jsem vstávala o hoďku pozdějc (odpadla nám první hodina).
A taky ještě budu muset udělat tenhle tejden prezentaci na oblíbenej seriál nebo skupinu. Skvělý, co si asi vyberu. Ty učitelé maji takový debilní nápady.
Tak já se asi už du trápit s tim Voldym. Bééé! Já neci!

Tuhle písničku teď poslouchám :) Opening z Naruta, myslím, že ze čtvrtý série. Přemejšlim, že na tuhle skupinu udělam tu prezentaci, ale nevim... Asi spíš ne xD

Je to špatný...

11. února 2011 v 18:56 | elika99 |  Ze života E
Ahój! Já vim už jsem dlouho nic nenapsala, ale poslední den v Itálii jsem si zlomila ruku takže píšu jenom jednou rukou a to je docela dost pomalí. Dneska jsem přijela z lyžáku a bylo to tam peckový. Ještě bych tam klidně tejden byla. Asi si říkáte proč jsem byla se zlomenou rukou na lyžáku? Já se tam hrozně těšila takže jsem tam jela s nima.
Do školy se mi vůbec nechce. To zase začne to učení a to mě vůbec nebaví... Koho taky jo žejo?
No nic tou jednou rukou to fakt nejde tak čůs :)

Komu hrabe, tomu neni pomoci... (Hádejte, kdo je ta osoba)

9. února 2011 v 22:43 | Anylor-ak |  Ze života A
Tak jak si žijete? Já vím, zase jsem dlouho nenapsala, takhle bude v únoru ještě míň článků než v lednu (HANBA!!!), ale fakt už nevim, co psát... Vzhledem k tomu, že můj život je tak normální (=nuda) až to snad normální neni... A pořád čtu, takže ani neni nic jinýho.
V pondělí jsme místo těláku šli do tanečního studia a tam jsme museli tancovat nějaký něco jako moderní balet, či co a ještě k tomu pak hiphop. Bomba.
Jinak se asi nic neděje. Pořád jen čtu a čtu (co taky dělat jinýho?). Ale dneska jsem začala dělat další náramek. Po dlouhý době. Vlastně se mi docela líbí. Ale asi jsem si ustřihla krátký bavlnky. Smůla.
Heh, díváte se někdo na Tisíc a jednu noc? xD Já si to dneska na chvíli pustila, protože jsem neměla, co dělat a chtěla jsem vidět, jak moc velká blbost to je. V obýváku prostě bylo moc ticho, tak jsem si to pustila. A byla to blbost nehorázná. Tak jsem to radši vypla a šla si číst xD
Dneska jsme na češtině hráli Tristana a Isoldu. My to s holkama měly jako maňáskový divadlo a ty maňásci byli kuchyňský chňapky ve tvaru různejch zvířat xD Já byla Tristan, kterej byl ve skutečnosti kráva. A Isolda byla kočka. Ale nejlepší byl drak. Takovej dinosaur.
Mimochodem, z těch mang už mi asi hrabe. Když myslím na něco, co se mi líbí (např. jídlo, čtení...), z mozku mi vyleze takový srdíčko, jak bejvá v mangách. To bude asi tim, že teď čtu jednu, která je toho obzvlášť plná... =D
Tak... Teď, když dovolíte, si půjdu zase číst.

Titulek článku je povinná položka. Kdo to má pořád vymejšlet?! Tak třeba... BOMBA!

3. února 2011 v 23:14 | Anylor-ak |  Ze života A
Jo, já vim, že jsem zas dlouho nenapsala. Já chtěla napsat už v pondělí, ale nakonec jsem to nějak přeložila na úterý. A v úterý jsem na to neměla náladu, tak jsem to odložila na středu. Jenže včera jsem měla ještě blbější náladu, a dokonce jsem nebyla vůbec na počítači, takže jsem to odložila na dnešek. Po pravdě jsem i dneska měla nutkání odložit to na jindy... Ale kdo ví, kdy zas bude čas.
Takže v pondělí jsme dostali vysvědčení (jedna dvojka - matika) a pak jsme šli do divadla. A doma jsem se válela a četla.
V úterý fakt přišel ten novej kluk. Vypadá celkem v pohodě. Ve škole jsem byla na celý tři hodiny a pak jsem šla k psycholožce. Bože! Ta by potřebovala nejmíň psychiatra. Co je divnýho na tom, že chodím spát v půl jedenáctý a o víkendu v jednu? (Ve skutečnosti teda chodim pozdějc, ale to jsem jí nevykládala xD) Ona mi nařídila, že musim chodit spát nejpozdějc v deset. A na počítač můžu jen půl hodiny denně (né, že bych něco z toho hodlala dodržovat...). Taky, až tam půjdu příště (někdy za měsíc a půl), musím mít nějakej sportovní kroužek. Koho to zajímá? Nakonec budu asi chodit plavat. Nejmenší zlo xD Taky mi dala nakreslit strom a vyplnit 142 otázek. Fakt šílený.
Včera jsem po škole zašla do knihovny a pak prošla pár knihkupectví. Neměla jsem totiž co dělat, když jsem přes hodinu čekala na bus. Jela jsem k babičce a tam jsme bruslili. Potom tam zas začali mluvit o tý psycholožce a mě to naštvalo. Takže doma jsem se pak jen snažila uklidnit a neměla chuť jít na comp. Taky už jsem byla celkem unavená, tak jsem si řekla, že bych jednou mohla trochu poslechnout a šla spát už v jedenáct.
Dneska mi ujel autobus. Bomba. Takže jsem šla tak... já fakt nevim, jak je to daleko, vzdálenosti moc odhadovat neumim... Páni, skoro kilák na další zastávku, kde jezdí víc autobusů. Jenže ten další mi tam málem taky ujel a byl to poslední, kterým jsem to stíhala, takže jsem se proběhla. Málem jsem vyplivla plíce, ale stihla jsem to. Řidič byl hodnej. Už odjížděl, ale ještě mi zastvil a otevřel.
Tak jo, no. A co vy? Jak se pořád máte? Co vysvědčení? Tak já si jdu číst :)
Mimochodem, fakt se stydim, za pouhých deset článků v lednu...