Leden 2011

Ach já nešťastná!

29. ledna 2011 v 20:20 | Anylor-ak |  Ze života A
Já vim, že jsem zas dloho noic nenapsala. Ale já vůbec nevim, o čem psát. Né, že by se nic nedělo... Ono se děje, ale je toho málo na to, aby to stálo za to to sem napsat.
Včera jsem nebyla ve škole. Mám rýmu a kašel a když nás tolik chybělo, tak jsem překecala mamku, abych mohla zůstat doma. Tak jsem spala asi do deseti a pak jsem se koukala na Hetalii. Páni, fakt mě to baví :D Včera jsem se dívala celej den.
A dneska zas. Až asi do jedný. A pak už nebylo co dělat, tak jsem odpočívala a léčila se. Fakt jsem byla celá nadšená, když přišli nahoru brácha s jeho kamarádem a začli tam řvát a házet mi do postele různý věci. Začli míčkama, pokračovali ožužlanýma balónkama a nakonec házeli i nějaký rakety... Pak šli zas dolu a za chvíli přeběh ten bráchovo kamarád, že tam mam jít, že si brácha skříp hlavu pod postelí xD Tak jsem tam šla a brácha leží na zemi hlavu pod postelí a nemůže jí vyndat. Postel nadzvednout nešla, tak jsem pět minut přesvědčovala toho kamaráda, aby pro někoho došel. On nechtěl, protože se styděl xD Nakonec teda šel, postel se podařilo zvednout a brácha byl vysvobozen. Ale je mi záhadou, jak se mu podařilo tam tu hlavu narvat xD
Pak na chvíli přijela na návštěvu kámoška, tak jsme si povídaly a najednou přišla řeč na Pokémony xD Tak jsem si řekla, že si to zkusím stáhnout. Právě se mi dostáhlo, tak se za chvilku půjdu dívat. Takže už vlastně nejsem nešťastná, ale to je detail xD
Taky jsme dneska měli zabijačku. Chudák prase... Já tam nebyla a ani jsem to nejedla. Všichni měli k obědu nějakej ovar se zelím a knedlíkem. Já minule kus ochutnala a byl to hnus a zelí nejim, takže jsem měla k obědu knedlík. Skvělý.
Všichni jsou už nejmíň čtyři hodiny v "jídelně". Fakt nechápu, co tam dělaj. Já tam vždycky přežiju nejvíc tak půl hodiny. On je tam vždycky takovej hluk, jak si všichni povídaj... Proč jsou všichni tak ukecaný? Ale podezřívám je, že už zas něco žerou. Myslím, že tam maji jitrnice a jelita... Proboha, myslim, že dneska nedělali nic jinýho, něž že konzumovali to ubohý prase. Ani mozek mu nenechali a namazali si ho na chleba. No je to normální? Ach jo, chce se mi z toho zvracet.
Tak já se jdu dívat na toho pokémona xD To jsem fakt zvědavá. Pikačúúú!
EDIT: Bože, je to fakt blbost xD To jsem ráda, že mi ještě nehrabe úplně :D

Konečně !

27. ledna 2011 v 21:23 | elika99 |  Ze života E
Čauky! Tak dneska se mi ve škole docela líbilo.. Ve čtvrtek máme takovej volnější den provní hodinu máme matiku pak češtinu pak 2 výtvarky zasebou, tělák a němčinu :). Na němčině byla docela i sranda.
No v sobotu ráno asi v 5 konečně pojedu do tý Itálie na hory. Těšim se tam úplně šíleně moc. Jede tam i moje sestřenka a kámoška takže to bude sranda. Ale už se těšim až se zase zlepšim na snowboardu protože tam jsou fakt boží sjezdovky. Žádná neni kratší než 5 km. Doufám, že si tam nic nezlomim protože příští tejden pojedu na lyžák. A na ten se těšim hodněěěě!!! Kdo by ne?ty večery to bude fakt boží. 
Ehm.. Zejtra nejspíš už dostanu vysvědčení. Doufám, že se těch hor dožiju ve zdraví protože až rodiče uvidí to vysvědčení tak nejspíš bude po mě. Naštěstí se tohle ještě nikam nezapisuje takže je to celkem jedno. Na hory si s sebou beru noťas, ale nejspíš tam nepude internet. Nevim no když pude tak určitě něco napíšu. No určitě.. :D spíš možná. Doufám, že pude protože 14 dní bez internetu to by byl fakt můj konec. Ale já budu mít jinou zábavu.. :D.
Nikdy bych nevěřila, že tohle řeknu, ale já se normálně těšim do školy. Já vim asi sem vadná nebo co.. Ale prostě se mi tam zejtra chce :D.
No nic.. Teď tu teda 14 dní nebudu tak to berte prosím na vědomí ;). čáu !

Proč?!

26. ledna 2011 v 21:54 | Anylor-ak |  Ze života A
Ano, vidíte správně! Ještě žiju! Jste rádi? xD
Včera nás ve třídě chybělo devět a dneska dokonce čtrnáct! Fakt mě zajímá, kde všichni vězí... To jsou jako nemocný??? To neni fér! Proč jsou zas všichni nemocný, maj teplotu a válí se doma a já mám zas jen rýmu a kašel, takže musim do školy?! Vlastně... Co si tak pamatuju, tak jsem byla naposledy nemocná víc jak před rokem... Jestli teda nemam sklerózu.
No a jak nás tak bylo málo, tak jsme nepsali písemku ze zemáku. Zase. Odložená už asi po pátý. Kdo má pořád obtahovat ten tahák?! (Mám ho totiž napsanej na lavici.) Tak jsme se místo toho opět dívali na Hannah Montanu. Skvělý.
A v Taktik výzvě (=D) jsem byla 49. a dostala jsem dneska diplom, odznak a jo-jo xD Bomba, co?
A víte, co ještě? Vypadá to, že nakonec budu mít jen jednu dvojku... Páni, to byste ode mě asi nečekali, což? xD No jo, já se nezdam :D
Jinak moje kámoška je pořád stejně bláznivá, ale tenhle týden má zrovna celkem pauzu... Dneska jsem jí chtěla dát číslo do Bohnic a ona mi nechtěla pučit mobil. Nakonec řekla, že jí ho mám napsat třeba na čelo... Tak jsem ho tam napsala. No a víte co? Ona na mě naštvala! A přitom jsem jen udělala, co mi řekla xD Pak si to snažila smazat a měla na čele takovou modrou šmouhu a to číslo tam pořád bylo vidět =D A ona se snad naštvala ještě víc... Tak jsem jí řekla, ať je ráda, že jsem to nenapsala liháčem xD
Mimochodem, s Elikou už jsme si zarezervovaly pokoj v Bohnicích :D Tak, když tam někdo pojedete, stavte se na návštěvu... xD
Včera jsem psala do čtenářáku Starý pověsti český. Fuj! Už je nikdy nechci vidět. Dělala jsem to asi tři hodiny.
Ach jo, to je fakt hrozný. Poslední dobou mě už zas nic nebaví. Jen se válet a číst. A občas kouknout na nějakej seriál. Momentálně čtu The Legend of Sun Knight na Prince Revolution a taky Vampire knight.
Tak se mějte, já si jdu pro změnu číst xD

Zombík, nebo možná vlkodlak, se hlásí...

20. ledna 2011 v 21:23 | Anylor-ak |  Ze života A
Ach jo, já vim, že jsem hrozná. Už ani nedokážu napsat na blog, protože jsem tak líná, že jediný, co dělám je, že ležim v posteli a čtu si. Ale nakonec jsem se dokopala sem něco napsat...
Jsem úplně mrtvá. V pondělí jsem totiž začla číst další mangu a tak nějak jsem nemohla přestat a četla až do jedný. A pak už se to nevyspání se mnou táhne... Včera jsem sice šla spát už ve třičtvrtě na jedenáct, ale vůbec jsem nemohla usnout a i celou noc jsem se budila. Když jsem to říkala kámošce, tak říkala, že možná byl úplněk, že ona dřív při úplňku taky nemohla spát. A hádejte co! On včera fakt byl úplněk. Takže si ze mě dělala srandu, že jsem vlkodlak :D
Bože, strašně mě bolí celej den hlava (mimochodem, bolela mě i včera) a ve škole je strašná nuda. Vlastně si jí dneska ani moc nepomatuju. Asi to bude tím, že při hodinách jsem hibernovala a o přestávkách jsem se vždycky došourala (jako zombí) do třídy.
No a zejtra píšem z bižule. Píšem na nějaký tkáně a kosti, blé. To se nedá naučit! A to jsem se o to dokonce i trochu pokoušela, takže jetli dostanu něco nehezkýho, tak se naštvu... A už to bude do novýho pololetí, takže skvělý. Mimochodem, co vám vychází? Já tomu nemůžu uvěřit, ale vypadá to, že budu mít dvojku jen z matiky! Asi jsem fakt šprt...
Dneska se ve škole trošku předělávala nástěnka. Dávali tam žirafy, který jsme kreslili do písemky z dějáku xD (Fakt! Nekcam!) Ale naštěstí jsme s kámoškou zachránily Ovečkina a daly ho tam zpátky. Mimochodem, fakt netuším, kde se tam vzal, protože původně jsem ho vytiskla ze srandy na výtvarku a nakonec jsme ho nalepily další kámošce na lavici. Zrovna totiž byla nemocná. Ale ona si ho sloupla a pak se nějak ocitl na nástěnce připíchlej za oči xD Chudáák... jedno má zelený a jedno modrý xDD
Taky máte tak divně pololetní prázdniny? My máme vysvědčení v pondělí 31. pak jdem do divadla a v úterý 1. jdem normálně do školy a prázdniny jsou až v pátek... Fakt divný.
A vypadá to, že k nám do třídy přijde novej kluk. Skvělý. Další magor do bandy debilů xD
No nic, já si jdu ještě chvilku číst, než půjdu spát.

Už zase!! :(

19. ledna 2011 v 11:33 | elika99 |  Ze života E
ahoj! Už zase jsem nemocná... To je fakt hrozný!od včerejška jsem doma i s bráchou. Od něj jsem to nejspíš chytla. Doma je fakt hrozná nuda. A co vy? Jak se vám daří ve škole? Já budu mít na vysvědčení asi dvě trojky a pak hodně dvojek. Naštěstí se to tenhle rok jesště nikam nezapisuje.
 No jak vy víte tak hraji volejbal. Včera jsem přemýšlela a po velkých prázdninách už na něj chodit nebudu a začnu s kámoškou chodit na Street Dance. Už se docela těšim. No docela, hodně se těšim :D. Ale vůbec nevim kam mám chodit protože do Move 21 chodit nechci, ale asi budu muset protože tady v ČB neni snad nic jinýho.
No to je zase hodně ''dlouhej'' článek, ale mě už nic nenapadá. Mám hrozně nudnej život. Tak ahoj :).

Byla jsem na zumbě...

16. ledna 2011 v 17:33 | Anylor-ak |  Ze života A
Jo, přesně tak. Zrovna jsem se vrátila.
nechtěla jsem, ale byla jsem donucená. Buď tohle, nebo s tátou běhat. Na to nemám zrovna dobrou vzpomínku, tak jsem šla na zumbu.
HRŮZA!!!! Vydržela jsem jednu písničku a pak jsem řekla, že radši budu běhat a šla domu. Jako já toho vydržim dost, ale trapný a směšný poskakování na odpornou hudbu už fakt ne!
Bože! Já jsem tak naštvaná! Ani nemůžu pořádně psát!
Asi jsem udělala trochu scénu, ale to bylo tak trapný! Ona tam přišla, pustila nějakou otřesnou písničku a začala tam poskakovat jak magor. A všichni s ní. Já na to tak koukala a málem jsem se začala hystericky chechtat. Pak jsem teda taky zkusila poskakovat, ale když už jsem to začínala trošku chápat, tak začla dělat něco jinýho.
Takže na něco takovýho už v životě nevlezu!
Tak jo, já se jdu uklidnit. A někdy vám možná napíšu, co všechno se stalo tenhle tejden...

Netradičně krátký článek... Není, co psát.

10. ledna 2011 v 14:46 | Anylor-ak |  Ze života A
Tak mě tady po dlouhý době zas máte... Vlastně už to je asi skoro tejden, co? No já jsem hrozná, koukejte mě zmlátit! Eee... nebo možná radši né xD
O víkendu naši jeli do Prahy, tak jsem spala u kámošky, jejíž rodiče taky jeli do Prahy :D To bylo dobrý, jsme pořád čuměly na filmy a tak :) A má roztomilýho kocoura Pinďíka xD
Jinak už jsem si v pátek konečně koupila předposlední díl tý VA. Ještě jsem si chtěla koupit jednu knížku, co mi přišla zajímavá, ale byl to druhej díl a první neměli... ;(
Dneska v tom slově na š (vidíš, Keto? nevyslovila jsem to ;) byla šílená nuda. Snad ještě větší než jindy. Na těláku jsme hráli turnaj v přehazce. Sice náš tým byl první, ale stejně to byla nuda. A ještě k tomu jsme se jmenovali černý kozy...
Na odpoledne (tj. od teď) plánuju, že si budu číst a možná si spočítám pár těch debilních příkladů na fyziku... A možná si jí i přečtu... Uvidíme... xD
Ach jo, já jsem tak líná... Každej den přijdu domu, zalezu do postele, vezmu noťas a čtu.
Jo a brzo mám narozky (víš to vůbec, Eli?) a vůbec netuším, co mám chtít. A všichni to po mě chtěj vědět. Já ani nevěděla, co k Vánocům a teď ani né měsíc pozdějc mám zas něco vymejšlet!
Tak já jdu... se mějte... =)

Fotka měsíce ledna

8. ledna 2011 v 21:56 | elika99 |  Fotka měsíce
avatar-fotomesice
Ahojky :)! Máme tu opět hlasování o fotku měsíce... Sice to slíbila Anylor-ak, že vám sem něco dá, ale teď neni u svého PC takže to udělám já pokud to neva.
Máme chvilku po Silvestru a tak mě napadlo téma ohňostroje.. Co vy na to? Já si myslim, že to neni špatnej nápad.
No nic nebudu tady kecat a radši vám sem hodim ty fotky :))..Téma: Ohňostoje
Počet fotek: 4

Ohnostroj 1
                Nevim jak ty obrázky mám pojmenovat tak to bude obrázek 1 :)

Ohnostroj 2
                    Toto bude obrázek 2

Ohnostroj 3
                                  Obrázek číslo 4

Ohnostroj 4
                                             A poslední obrázek 4

Tak hlasujte ! :)))

Když já jsem tááák líná...

4. ledna 2011 v 16:29 | Anylor-ak |  Ze života A
Ach jo, už zas ta škola... Včera jsme tam málem zmrzli. Bomba.
Měla jsem na včera v plánu, že se budu učit bižuli... Nakonec to skončilo tak, že jsem si četla a četla a přitom jsem předstírala, že se učim, přičemž jsem do toho sešitu občas nakoukla... =D
Ještě, že tak. Kdybych nenakoukla, asi by to nedopadlo tak dobře. Mě dneska zkoušela a dostala jsem 1-! Jinak byla zas hrozná nuda, ale aspoň už né zima...
A kámoška je fakt praštěná. Včera mi na fránině pořád něco vykládala o Mentalistovi s Horaciem a Mentalistovi s Rudým Johnem. Taky to doplnila o názornou ukázku s prstama. Prostě tam proti sobě bojovala ukázováčkama a prej " Tohle je Mentalista a tohle Horacio. A on tohlencto a teď ten támhleto..." Pak trochu přestala a učitel se mě zrovna na něco ptal a ona mi tam zas začla šeptat "Mentalista tohleto a Horacio támhleto"... Bože já myslela, že jí přetrhnu. A dneska to dotáhla k dokonalosti. K těm třem ještě přidala Maca a tu Ženskou-z-kriminálky-new-york. Všechny měla na jednej ruce a Rudej John byl palec. A pak všechny ostatní tim palcem podřízla :D Ale Horacio přežil, protože je nesmrtelnej a pak Johna zabil.
Jinak... Fakt netuším, kdy sem přidám nový fotky měsíce, protože jsem moc líná. Včera jsem celý odpoledne a večer ležela v posteli a četla. Takže asi tak. Ale možná zítra se pokusím to sem dát, dneska fakt nemám náladu. Mám totiž teď rozečtenou jednu mangu a včera jsem musela skončit zrovna, když to bylo napínavý. Takže uvidíme.
Jo a to je fakt hrozný, oni nedávaj Mentalistu ani žádnou Kriminálku. Na co se mam asi tak dívat? Tak se mějte, já se možná zas někdy objevím...

Fotka měsíce prosince- vyhodnocení

2. ledna 2011 v 21:15 | elika99 |  Fotka měsíce
avatar-fotomesice
Čáu! Tak tady máme vyhodnocení fotky prosince. Tenhle měsíc zvítězla fotka čtvrtá (vyhlídka). Na 3 místě se umístila fotka první (rybník a baráky) a fotka třetí (kousek zasněženého stromu). Na posledním místě skončila fotka druhá (stavidlo a rybník), která neměla ani jeden hlas. Tak to bylo vyhodnocení.
Tady máte vítěznou fotku, ktrou budete mít tenhle měsíc vyvěšenou na tomto blogu.Foto 4