Listopad 2010

Konečně! Tralalala...

29. listopadu 2010 v 14:28 | Anylor-ak |  Ze života A
Tak konečně tu je nový článek. Nějak nebylo co psát a taky nebyl čas, jelikož jsem pořád četla. Tak jsem to dočetla, ale skončilo to divně. Četli jste to taky někdo? VA - Spoutáni magií?
A taky konečně pořádně sněží a už je krásně bílo. Cestou na oběd a z oběda a taky po škole jsme se s kámoškama koulovaly :D A odpoledne plánuju jít na zahradu udělat andělíčka xD A možná i sněhuláka...
Jinak dneska jsme psali písemku z matiky. Tu prostě za boha nedokážu pochopit, takže jsem to totálně zvorala (jak jinak) a taky jsme psali z ájiny. To celkem šlo, ale byl tam nějakej úplně neskutečnej poslech. Ale snad dobrý. A ještě jsme psali z frániny. Tam mám akorát blbě většinu sloves, jinak v poho. A po písemce jsem měla říkat násobky sedmi. HaHa. To neumim ani česky :D Tak mi tam kámoška radila.
A včera bylo rozsvícení Vánočního stromečku. Rozkošný. Neslyšela jsem, jak děti ze školy a ze školky zpívaly, neslyšela jsem, co plácal říďa, neviděla jsem co předváděli ani jak starosta zapaloval svíčku na věnci a ani jak to říďa komentoval. Zato jsem měla dva punče a z xichtu kostku ledu.
Zas netušim, co mám dělat, učit se bižuli se mi samozřejmě nechce, takže asi půjdu po delší době hrát simíky. Teda ještě bych se mohla jít zahrabat a nechat ze sebe udělat kostku ledu, nebo chytit zápal plic a nebo zmrznout! Juchů, to je ale skvělý nápad! xD

Tenhle tejden byl pohoda :D

24. listopadu 2010 v 19:18 | elika99 |  Ze života E
Nazdáár!!! Tak co lidi jak de život? No tenhle tejden byl celkem pohoda. Žádná špatná známka jenom samí jedničky a dvojky :D. Dneska sme psali písemku z němčiny a to moc dobře nedopadne, ale tam  mám taky jenom jedničky takže taky pohoda :D. A zejtra píšeme diktát. V sobotu mám zápas a celkem se na něj těšim protože už bojujeme o pohár. Dneska jsem hned po škole šla koukat na florbal. Tam hráli kluci ze třídy tak sem fandila :D. Teda nějak extra jsem tam neřvala :D. Sem měřila čas. A pak jsem jela s kámošem do Mercury kde sme byli asi jenom 10 minut a pak mi hned jel bus :D. ÁÁÁ já chci taky na Pottera :D. JAko Anylor-ak si tam de :D. Já tam taky pudu, ale ještě nevim kdy. No tak já asi pudu ... Bááj!

Diplomy a omluva

24. listopadu 2010 v 15:34 | Anylor-ak |  Nezařazené - A
Tak Sarafina mi udělala diplom... Je moc úžasnej, sama ho kreslila, nebo malovala, nebo jak se tomu říká. Já jsem jí taky jeden slíbila, ale měl být už v pondělí. Tak doufám, že nevadí, že je až dneska...
Omlouvám se, že jsem tu nebyla, ale v pondělí jsem se musela naučit poznávat 88 savců a ještě naprosto překopat sloh. A včera jsem se učila na matiku, protože jsme měli dneska psát. Ale nikdo to pravděpodobně nechápe, tak jí ukecali.
Jinak dneska ráno padalo studený cosi, což jsem identifikovala jako sníh, ale jen jsem párkrát zahlídla zavířit vločku, žádná chumelenice. Škoda. Ale zima mi byla pořádná. Taky jsem teď zjistila, že mám dvě jedničky z IVTčka ze zkoušení, což je překvapivý vzhledem k tomu, že nikoho ještě nezkoušel. Ani jsme nic nepsali. Narozdíl od dvou druhých skupin.
Taky jsem na radu Kety začla číst tu VA. No, většině věcí nerozumim, takže google je můj dobrej kámoš, ale celkem vim, o co go.

Takže diplom od Sarafiny:
A tady diplom ode mě... Já neumim kreslit a už vůbec né na počítači, takže se bohužel budeš muset spokojit s upravenou fotkou...
Diplom - Sarafina


Dočkám se?

21. listopadu 2010 v 21:47 | Anylor-ak |  Nezařazené - A
avatar_vlocka
No jo no... Stejně jako většina lidí tu první vločku taky netrpělivě očekávám. Už asi dva týdny. A ona??? Pořád nikde. U nás by mělo začit sněžit ve středu. I když s deštěm.
Už se nemůžu dočkat až budem nějaký z pár posledních dnů školy před Vánoci s kámoškama prolézat Vánoční trhy. Nebudou tam sice nic mít a bude nám hrozná kosa, ale bude to super. A když se z nebe budou sypat vločky, bude to ještě lepší. Vánočnější. Nakonec si dáme modrý šmoulí punč (Mimochodem, nesnáším šmouly. A brácha na ně každý den čučí), který je sice celkem nechutný, ale jiný nám neprodaj.

Hehe, já se učím jak blbec na fyziku a nakonec budu propadat z hudebky...

19. listopadu 2010 v 19:51 | Anylor-ak |  Ze života A
Jsem hrozná, já vím. Když já jsem tááák líná. Včera jsem chtěla napsat, ale nějak jsem se zasekla na titulníhttp://admin.blog.cz/clanky/edit stránce blog a pak už jsem se k tomu nějak nedostala.
Tak středu jsem si užila. Ale večer jsem se snažila pochopit nějaký příklady z fyziky na jednoduchý stroje. Nakonec jsem to celkem pochopila. A včerejší písemku jsem určitě taky napsala dobře.
Jenže jsme taky psali písemku z hudebky (Fakt by mě zajímalo, kdo takovej blbej předmět vymyslel). A to bylo horší. Původně tam měli být možnosti. Jakože a, b, c a z toho vybrat. Na to jsem spoléhala a moc se neučila. To se tipne... Jenže ona to nakonec změnila, takže jsme museli odpovídat sami. Tak něco málo jsem si pamatovala, něco jsem okoukala od kámošky a něco jsem stejně tipla. A na něco jsem se vykašlala. Takže to jako bude zajímavý. Myslím, že jsem na to koukala tak nějak podobně jako kluci. No a jeden tam napsal, že jazz hraje Neil Armstrong (místo Louise), takže to bude jako fakt zajímavý...
Taky jsem včera šla s mamkou do Makra. Šla jsem tam jenom kvůli knížkám a náplni do medvědů (už mi dochází). A mimochodem, někdo se mě ptal (Terka nebo Katie, podepisujou se oběma jmény, tak kdo to má poznat), jestli tu vůni dávam do  toho medvěda. Takže odpověď zní... Vůni mám v lahvičce, takovej olejíček, či co a to nakapu do tý náplně a pak to nacpu do toho medvěda.
Dneska jsme psali ze zemáku. To bylo dost lehký. A ve škole jsem byla jen 4 hodiny a pak jsem šla na nějaký vyšetření. A musela jsem na být na lačno, takže už jsem šilhala hlady. Doslova. Nakonec jsme ale zašli do Pekáče a tam jsem se nacpala, takže to nakonec dobře dopadlo :D
Pak jsme jeli na chalupu a zítra jedem zas zpátky, protože máme s mamkou nějaký keramický tvoření. Já nesnáším jezdit někam na takhle krátko, dyť je to na nic.
Před pár hoďkama jsem dočetla nový díl Upířích deníků, páni jak já na to dlouho čekala... Ale štve mě, že tu jednu knížku rozdělili v češtině na dvě části. Ale ještě dýl čekám na poslední díl VA. No já si to snad přečtu anglicky, nebo co. Ale né, to ne, deset dní už to vydržím. Musím.

No konečně mám...

17. listopadu 2010 v 17:52 | elika99 |  Ze života E
... nový boty! :D čauky... jak je? Dneska jsme s rodinou jeli k babičce a dědovi na oběd. Byla svíčková (mňam) :D. P obědě jsme se u nich koukali na video když mi bylo asi osum. Já se u toho křenila. No jako fakt jsem nemohla jak mi na tom videu chyběli zuby :D. No lol. Potom jsme jeli domu a hned jsem zase jela s taťkou do Mercury a do Igy. Chtěla jsem nějaký nový boty no... :D. A nakonec mám i nový ryfle. Náhodou je to dobrý když dete do obchodu s rodičema a vy si vybíráte oblečení a rodiče vám ho zaplatí :D. Teď jsem si asi uvědomila, že mám asi stejný boty jako Anylor-ak... No to je fuk :D. Zejtra je zase škola. Se mi tam vůbec nechce. Komu by sem tam taky chtělo, že? No tak já asi pudu na fejs tak zatim...

Asi jsem geniální :D

16. listopadu 2010 v 19:24 | Anylor-ak |  Fotka měsíce
Jasně, jasně, samochvála smrdí...
Ale když já jsem tááák šikovná, já vymyslela, co budu dělat k Vánocům. No, sice nevim, jestli se to holkám bude líbit, ale jestli ne, tak maj smůlu. No prostě mě tak napadlo, co takhle udělat medvídka, tak jsem to hned šla včera vyzkoušet. No a takhle to dopadlo:

Sorry, fotka neni, stávkuje mobil nebo počítač.
Sláva! Konečně se to připojilo! To má taky štěstí, jinak bych to roztrhala na kusy a prodala na součástky přes internet! Takže fotka je... Tady:
medvěd
Krásnej, co? xD A dokonce i voní... Spíš smrdí, jsem jaksi nenašla jinou vůni a trošku to s ní ještě k tomu přepískla :-) Detail! xD
A dneska jsem dostala trojku z matiky, jsem já to ale šikovná, což? Ale to fakt jsem, protože nejlepší známka byla jen jednou a to dva mínus. Takže jako... Dobře já!
Jinak cestou ze školy jsem se stavěla v knihkupectví a koupila jsem si další díl Upířích deníků.
Taky jsem dneska byla na masáži. OMG! Ona mi tam zareje do nohy drápy a pak se ptá, jestli to bolí. Néé, vůbec. Kdepak. Jak by mohlo? Ale jinak to bylo celkem fajn. A prej mě hlava bolí z toho, že mám zlost. Zajímavý.
A těď jsem sama doma, takže si konečně pustím poslední díl Death Note. A pak se asi zas vrhnu na vytváření medvědů. Ale musím vybrat lepší vůni. Asi skořici. Tak se mějte.

Pááni, já budu mít diplom a odznak xD

15. listopadu 2010 v 17:26 | Anylor-ak |  Ze života A
Za co, že to? No přece za Taktik výzvu :D  Nebo přesněji řečeno za čtyřicet kaček, které jsem tomu musela obětovat. Tak si říkám, proč to dělám... No jasně, kámošky mě přemluvily. Ale já chtěla i tak. No jo, už se asi začíná projevovat moje choromyslnost, či jak to nazvat.
Už jsem přečetla skoro všechny knížky z knihovny, takže tam zejtra s kámoškou zajdu. I když né kvůli tomu, abych je vrátila, ale spíš abych si další pučila. Jinak bych neměla ve středu, co číst. I když, možná tam nepůjdu, protože by mi pak dlouho nejel autobus. Grrr! Nesnášim autobusy a trolejbusy! V Paříži to maj tak super. Metro jim jezdí každý tři minuty!
Tak si asi jen nějakou knížku koupim...
A dneska asi po dlouhý době začnu zas pléct (náramek, né svetr). I když bych spíš měla dělat vánoční dárky. Ach jó, pořád času dost a najednou bude Štědrej den. Mimochodem, zbývá už jen 39 dní. Ale že dalo zabrat to spočítat, že? Já vůbec netuším, co bych měla dát kámoškám a rodičům a vůbec... Už na to nechci myslet. A když už jsme u těch dárků, tak ani nevím, co bych si měla přát já. Bééé! Naši mi jinak koupí žehličku nebo vysavač. Bůůů!
Jediný, co mě napadlo, že bych kámoškám dala takový příšerný náušnice vyrobený z kancelářských spinek a korálků. Něco takovýho:
náušnice
Myslím, že to není dobrý nápad, což? Ale nic jinýho mě fakt fakt fakt nenapadá.

Jinak, vypadá to, že papínek odblokoval net. Takže ulož.to už fachá a hokage sice ne, ale je to něčím jiným. He... Super.
Tak já jdu asi najít nějakej originální nápad, tak se tú mějté.

Ach bóóóže...

14. listopadu 2010 v 18:57 | elika99 |  Ze života E
Čauky! No tak zase máme neděli což??? No na zejtřek se celkem těšim. A hlavně se těšim na středu. Tak co jste dělali o víkendu? To já jsem byla pořád venku s kamarádama nebo jsem byla doma. Tadyten víkend byl fakt povedenej... Hezký počasí, sranda :D co víc si přát. Taky jsem se rozhodla, že příští rok začnu chodit na HipHop :D. Už se těšiim!!! Dneska jsem si taky byla zaběhat. Fakt nevim co mě to popadlo :D prostě jsem se najednou zvedla a šla běhat po vesnici. Achjoo já vůbec nemůžu sehnat nikoho známýho kdo by mi udělal malý zaplejtaný copánky. Už jsem se ptala snad všech a nikdo je neumí. No co budu hledat dál... To je teprv sedum hodin??? No tak to si asi ještě pudu pustit nějákej dílek Comebacku. A taky vám sem dám pár písniček, který se mi teď líbí newíc.

2x09 - Katerina

14. listopadu 2010 v 18:50 | Anylor-ak |  TVD online 2.série
Tak tohle jsem taky viděla včera. Nejspíš ještě zajímavější...


2x08 - Rose

14. listopadu 2010 v 18:48 | Anylor-ak |  TVD online 2.série
Tak jsem si nakonec vzpomněla. Viděla jsem to včera. Zajímavý.


Chudáci moje vlasy...

14. listopadu 2010 v 18:47 | Anylor-ak |  Ze života A
Tak v pátek jsme jeli na chalupu. Večer jsem dočetla tu knížku a začala číst další... Tam je totiž strašná nuda.
V sobotu jsem hnedka vytáhla notebook a začala stahovat do zásoby :D Tam to totiž neni zablokovaný. A mezi tím jsem si četla. Myslela jsem, že na to budu mít i neděli, ale zjistila jsem, že odpoledne pojedem domu. Tak jsem stihla stáhnou jen 9 dílů, ale to jsou dva díly na jeden den, to stačí. A než jsme jeli domu, tu další knížku jsem taky dočetla.
Doma jsem si pouštěla poslední dva díly TVD, co jsem ještě neviděla. Což mi připomíná, že je sem budu muset dát, což?
Večer jsem ještě začala číst další knížku.
Dneska jsem se probudila a ještě když jsem byla v posteli, přistál mi na přině Kubajz. Jsme mu totiž nechali přes noc otevřenou klec. Nakonec mi dokonce sednul na rameno a tam mi okusoval vlasy...
Dopoledne jsem šla s otcem běhat. Špatnej nápad. Začala mě šíleně bolet hlava, v krku a tak dále. Pak mě ještě málem sežral nějakej pes.
Když jsme se vrátili, akorát začínala druhá třetina proti Rusku. Takže jsem viděla jen ten poslední gól rusáků. Heh, myslím, že nejvíc se mi líbila ta hudba, co tam pouštěli :D
Jinak celý odpoledne jsem si četla. A když před hoďkou odjeli naši odvézt bráchu na chalupu (je jaksi nemocnej), tak jsem využila šance a pustila si dva díly Death Note. Nejdřív jsem to ovšem musela někde najít. Tak a už mi zbývá poslední...
Ach jo a zejtra se jde zas do školy. Už mi z toho hrabe. Ale hrabe mi i bez toho. Tuhle jsem se například přistihla, jak si povídám sama se sebou a ještě k tomu anglicky! Né, nejsem normální.
Mimochodem, ani jsem se nezmínila, jak jsem v pátek dobíhala autobus... No, to jsem si takhle šla na zastávku, přesně na čas (možná o půl minutky pozdějc) a vidím jak přede mnou jede trolejbus. Já vidim blbě, takže jsem neviděla, jaký měl číslo. Tak jsem radši běžela, co kdyby to ten můj. Když jsem přiběhla blíž, viděla jsem dvojku, tak jsem ještě přidala a hned do něj nastoupila. Tam jsem viděla jednu kámošku ze základky, tak jsem si k ní sedla. Bylo mi divný, že je tam tolik místa. A ona se mě ptá proč jedu nemaničákem. Takže já jsem sprintovala, abych to stihla a on to byl nějakej předchozí, co nejel a ž domu. Takže bomba. A jestli jste to nepochopili, tak nezoufejte a vězte, že to neni váma, ale mnou...

Sláva!

12. listopadu 2010 v 17:04 | Anylor-ak |  Ze života A
Sláva! Konečně víkend!
Včera jsem nějak nestihla napsat, tak sry. Při čekání na spuštění netu jsem si četla a jaksi jsem se začetla, takže net už dávno šel a já stále četla :D
A pak jsem musela na lampionovej průvod... Tam byla fakt zábava. *ironie přímo odkapává* Martin měl přiject na bílým koni, ale ten se asi ušpinil. Nebo mu chcípnul a on si musel pořídit novýho xD No, každopádně byl černej...
Ach jo. A děti ze školky dostaly čokoládu. Belgickou. Bůůůů! Já chci taky! No nic, třeba mi jí brácha dá... Rozumějte: třeba si nevšimne, když mu jí sežeru. xD No jo no, smůla. Měl jí sníst hned.
Když jsme se vrátili, už skoro začínal hokej. Bééé! My jsme prohráli :(
No a po hokeji jsem si před Kriminálkou ještě četla. Ta Kriminálka byla mňamka, což? xD
Fakt netuším, kde budem o víkendu... Doufám, že někde, kde si budu moct stáhnout něco do zásoby :D
Mimochodem, do tý knížky jsem se fakt začetla, takže mě to zas baví. Sice už mi zbývá tak čtvrtka, ale ještě mám v zásobě asi pět knížek, takže mám co dělat.
Dneska mi kámoška řekla, že si stáhla Stmívání v ájině. Prej to možná bude i číst. Na co by si to jinak stahovala? Tak to je i pro mě záhada xD Takže jsem se rozhodla, že až se jednou budu fakt nudit. A le jako fááákt hodně, tak si možná přečtu Pottera v ájině...
A když už je řeč o tom lotrovi... Příští tejden je v česku premiéra, což? Když tak koukám na ty sály, tak čtvrtek už je úplně plnej... Tak to si asi počkám.
Ach jo, tak jsem tady zas vyplácala střeva, což? Tak já jdu radši zas číst. To mi jde dobře.

Aspoň něco...

10. listopadu 2010 v 21:36 | elika99 |  Ze života E
Nazdárek! Tak dneska jsem ve škole dostala dvojku z občanky a jedničku a angličtiny. Zejtra píšeme písemku z češtiny tak to snad dopadne dobře. No přístí tejden se neučíme v pondělí v úterý a ani ve středu :D. V pondělí jedeme se šesťákama do ZOO (to je zase budeme prudit :D) , v úterý se učíme dvě hodiny a pak jedeme na nějakej koncert nebo co, ale to bych se radši učila protože to má bejt prej vážná hudba a to je děs. No a ve středu je svátek zakže se nejde do školy. Aspoň něco ne? :D. V pondělí máme ve škole den otevřených dveří a já budu provádět rodiče po škole. Docela jsem se zděsila při pomyšlení na to, že se budu muset naučit víc jak 40 vět. No co o víkendu se to nějak budu muset naučit. Taky před chvilkou přišla mamka ke mně do pokojíku a řekla mi ,, Tak a o víkendu se bude uklízet'' :D. Prej, že tu mám děsnej bordel, ale bejvávalo to i horší. No u bráchy se taky zděsila :D. Zejtra mám zase trénink. No docela se tam těšim protože nám už trenér řek, že nás konečně naučí podání horem. Taky po nás chce abysme dělali nějáký stojky a hvězdy a já nevim co ještě. Tak co bych vám ještě napsala? Tak třeba... HLASUJTE !!!
Asi se pudu koukat na Comeback. Na ten se teď poslední dobou koukám docela často. No co... Když je nuda :D. Taky jsem se docela pustia do luštění osmisměrek. Dneska už jsem jich vyluštila asi 6 :D. Já mám nápad!!! Du spát dobrou! :D

On to fakt udělal naschvál

10. listopadu 2010 v 16:53 | Anylor-ak |  Ze života A
Tak jsem včera zjistila, že jak mi nešel ten net, tak že to otec nastavil tak, že se zapne v 15:30. Skvělý, že? Taky mi zablokoval hokage.cz a ulož.to, prý abych nestahovala ten přiblblej japonskej seriál a abych se na něj nedívala. Zkrátka udělal všechno pro to, aby mě nasral. A že se mu to povedlo.
Jinak dneska byla opět nuda, ale na výtvarce to bylo celkem dobrý. Teď děláme různýma způsobama obličeje. Minule jsme kreslili portrét z profilu a dneska jsme obtiskávali xicht do alobalu a kreslili portrét zepředu. No, ještě to trošku upravuju. Dám sem fotku toho alobalovýho xichtu...

On mi to snad dělá naschvál xD

9. listopadu 2010 v 16:45 | Anylor-ak |  Ze života A
Tak dneska jsem přišla ze školy a hádejte co. Přesně! Zas nešel net. On mi ho otec snad vypíná naschvál, nebo já nevim. Včera přišel domu a hned na mě, jestli jde net. Já mu říkam, že ne a on to hned opraví a dneska, jen přišel domu, už ten net taky šel.
Jinak včera jsem se tu chemii opravdu pokoušela naučit. Jo, "pokoušela" je v tý větě důležitý slovo. Nejdřív jsem se tu rovnici snažila vyčíslit a prostě mi to pořád nevycházelo. Tak pak jsem řekla mamce. No, to bylo taky zajímavý. Nejdřív jsem jí to musela vysvětlovat, pak půl hodiny telefonovala (Ona je totiž strašně ukecaná, ale nechce to přiznat.) a pak jsme se to půl hodiny snažily vyřešit. Nakonec se nám to teda povedlo, ale s přispěním internetu a navíc jsem nestihla začátek Mentalisty.
A jak, že dopadla ta písemka? No, říct, že to byla katastrofa, by to hodně podceňovalo. Heh, opět mi nevyšla ani jedna rovnice. Hezké, že? A tentokrát jsem si jistá, že mi nevyšla fakt ani jedna.
Jinak z písemky z bižule, co jsme psali v pátek, jsem dostala 2. Myslím, že je to dost nefér protože mi chyběly jen dva body a navíc tam byla třeba otázka o slonech a ona nám nejdřív říkala, že africkej má kly dopředu a indickej dolu a pak nám dala nějakej papír, kde to bylo obráceně. A takových věcí tam bylo víc.
Mimochodem, zjišťuju, že mě dost baví jen tak prolejzat různý blogy. Takže to momentálně nejspíš bude moje nejčastější aktivita, protože číst mě teď nějak nebaví a jinak ani neni, co dělat.

Teď jsem to zapomněla xD

8. listopadu 2010 v 19:32 | Anylor-ak |  Ze života A
Heh, tak jsem se chystala napsat článek, ale když jsem si pročítala titulní stránku blog, nějak jsem se zasekla u jiných článků... Takže jsem jaksi zapomněla, co že jsem to chtěla napsat... =D
Jo jo, nejsem normální, ale to je u mě normální... Ach ta skleróza... Třeba si časem vzpomenu... No co to sakryš mohlo bejt...?
Á! No jo, už to mám! Volejte sláva a pět dní se radujte xD Tři dny se radujte! (Lotrando a Zubejda xD) Takže...
Pozor! Nakonec vznikl dosti dloooooooooouhý článek. Čtěte jen na vlastní nebezpečí! A text psaný kurzívou jsou moje poznámky, který jsou celkem zbytečný, takže to můžete přeskočit. teda né, že by to ostatní zbytečný nebylo... No nic, už tady zas plácam střevama, což?

Fotka měsíce- Listopad

8. listopadu 2010 v 18:59 | elika99 |  Fotka měsíce
avatar-fotomesice
No tak jsem nakonec vymyslela fotku měsíce :D. Tentokrát to budou zvířata. Ty první tři jsou tety a ten poslední hafan ten je můj :). Já vim já vim neni to nic moc, ale aspoň něco ne??? :D! Edit - Anylor-ak: A to poslední je můj kocour Sir Miňďos xD
No tak tady je máte a hlasujte!

Téma: Zvířata
Počet fotek: 5


ÁÁÁÁ

8. listopadu 2010 v 18:29 | elika99 |  Ze života E
Čauky! Tak v sobotu jsem byla na zápase a v něděli taky. V sobotu sme vyhráli všechno, ale v neděli nopak nic. A co ste dělali o víkendu vy? No teď jsem se učila příroďák protoože zejtra píšeme test na obojživelníky. Zejta máme odpoledku takže fakt pecka. Už se těšim na víkend xD. Za chvilku se asi pudu dívat na Ulici protože se nudim. Lidi! Já fakt nevi co dáme jako fotku měsíce protože mě nic nenapadá. No já vim, že je to hrozně '' dlouhej '' článek :D, ale to je asi všechno co sem vám mohla říct tak zatim!!! :)

Jsem mrtvá

6. listopadu 2010 v 23:14 | Anylor-ak |  Ze života A
Tak dneska jsme v devět ráno jeli do Krumlova. Člověk by řek, že aspoň pudem do zámku, ale my né. My jsme museli lízt někde po kopcích. Jediný, co by se dalo považovat za normální byla návštěva zámecký zahrady.
Myslela jsem, že fotky, co nafotím, dám do fotky měsíce, ale jaksi jsme zapomněli foťák. Takže fakt netušim, co bude fotka měsíce.
Taky jsme tam pouštěli draka. Na kopci. Nejdřív jsme vylezli na jeden kopec a pak jsme z něj slezli, přešli celý město a pak zas lezli na jinej.
Mám debilní boty, takže mám totálně otlačený nohy. Což zatím nevadí, protože je necítím. OMG, fakt jsem mrtvá.
Jinak, dneska jsem chtěla ponocovat a zítra vyspávat, ale už si musím držet oči, aby se mi nezavřely. Takže z toho asi nic nebude. Navíc Kubajz by mě stejně nenechal vyspat. A spát s hlavou pod polštářem není zrovna nejlepší způsob.
Tak dobrou noc vám přeju.