Říjen 2010

Pampuchové avatary

31. října 2010 v 9:53 | Anylor-ak |  Avatary
Tak nějak nevim, co dělat a Eliky kámoš se do nás celý ráno naváží, že tu není nic pořádnýho a že jsme dlouho nic nepřidaly. Tak jsem si říkala, co bych udělala. No a na ploše jsem viděla ikonku Pampuch. Geniální hra... Znáte? Fakt super :D
No a tak mě napadlo, že udělám avatary. Tak jsem je jen narychlo udělala a tady jsou :)
Jo, jasně, že jsou na nic, ale ten nápad se mi lííbí xD Jo... samochvála smrdí, ale když mě nikdo jinej nepochválí... =D

avatar_pampuch01
avatar_pampuch02
avatar_pampuch03
avatar_pampuch0č
avatar_pampuch05
Hrůza, co?

Video

31. října 2010 v 9:42 | elika99 |  Nezařazené - E
Tak tohle video mi včera poslal kámoš. Mě se celkem líbí :D tak vám ho sem hodim. Tady ho najdete. Já bych vám ho sem dala jenomže nejde vkládat.No mě se teda líbí víc ta písnička než ten klip, ale kámoš si myslí opak no tak posuďte sami.

No a co... :D

30. října 2010 v 10:59 | elika99 |  Nezařazené - E
Ahojkyy!!! :D No tak Anylor-ak vám sem napsala, že poslouchám Hip Hop na a??? :D. A navíc ses mě ptala co poslouchám tak sem ti prostě poslala odkaz :D. Včera jsem byla v Igy a koupila jsem si tam peckovýý kalhoty!!! :D:D:D. No i když ty co poslouchaj metal atd. tak se jim asi moc líbit nebudou. No Anylor-ak vám sem taky psala, že pudu na hřbitov! No to si pište!!! :D Du tam s kámoškou a s kámošem :D takže cajk :D. No taky je tam márnice :D. Ale prej je tam jenom malý okínko :D. Noo tak dneska a zejtra máte poslední možnost hlasovat o fotku měsíce... Plno z vás ještě nehlasovalo... Tak hlasujte!!! :D:D:D Já du ahooooj!!!

Vystrojíte mi pohřeb?

30. října 2010 v 10:46 | Anylor-ak |  Ze života A
Samozřejmě teda, že jen když mě trefí... Když to přežiju tak mi ho dělat nemusíte :)
Ale myslím, že takový štěstí vás nepotká. Elika si klidně poslouchá HipHop! Jako, ať si ho klidně poslouchá dál, ale příště mi radši na takový věci neposílej odkazy, dobrá?
OMG, a teď zas přijela nějaká návštěva. Snad si mě nebudou moc všímat.
A jinak dneska pořádáme s Elikou Halloweenovou party xD Si budem pouštět horory. Ale až potom, co se Elika vrátí ze hřitova, že jo? Jestli se teda vůbec vrátí... =D
Včera jsem objevila otaku kostel, kde si můžete vzít nějakýho manga/anime fešáka xD Co ty lidi nevymyslí, že?
Tak dneska už nějak nemám co psát. Tak já už pudu...

Jsem nemocná...

28. října 2010 v 18:14 | Anylor-ak |  Ze života A
Ne, nic mi neni, jsem úplně v pohodě, akorát jsem stráášně líná. A lenost je nemoc. Včera jsem byla na compu fakt skoro celej den a vůbec nic jsem nenapsala. Ale za to jsem viděla přes dvacet dílů Naruťáka xD
Nedávno jsem si omylem na dA přečetla nějaký spoilery. I když mi to teda dlouho nedocházelo... Tak jsem byla napjatá, kdy už se to stane. Tak už to začalo.
Ale večer jsem šla s mamkou na keramiku a pak jsme jely na chalupu, takže jsem se nedívala. Protože tam jsou chudinky pomalý počítače.
Ale dneska jde mamka na zumbu, tak mám v plánu před Kriminálkou pár dílů shlídnout.
Jinak dneska jsem se kráásně vyspala. Taky jsem si moc hezky početla. A už mám rozečtenou jen jednu knížku. Takže to byl hezký odpočinkový den.
A včerejšek taky. Ale to mě Papouch vzbudil už před devátou a pořád jsem jen čuměla na Naruta. Ale taky jsem si odpočinula.
Ach jo, zejtra musim k doktorovi. O prázdninách! To je fakt debilní. Ale aspoň, že to je až v 11...
No jo, tak já už tady nebudu dál plácat střevama a pustím si další díl.

2x06 - Plan B

26. října 2010 v 18:02 | Anylor-ak |  TVD online 2.série
Tak tady je ještě zatím poslední díl z minulého týdne... A hádám, že na další díly zas zapomenu xD


2x05 - Kill or Be Killed

26. října 2010 v 17:58 | Anylor-ak |  TVD online 2.série
Tak jsem zas úspěšně zapomněla přidávat Vampire Diaries xD Musíte mi to připomenout! Tak tohle je zatím předposlední díl, který dávali už před dvěma týdny.


Nwm co mám dělat :D

26. října 2010 v 11:19 | Elika99 |  Ze života E
Tak právě máme ve škole výchovu ke zdraví. Dneska jsme na počítačích takže je to pecka :D. Já už mám všechnu práci hotovou tak sem píšu :D. Za chvilku máme přírodopis ten máme taky na compech. No prej si mužeme bejt na netu kde chceme, ale jedině kam nesmíme tak to je můj milovaný facebook :D. Tak mi jako poraďte co mám dělat? No dneska máme odpoldku takže až do půl 4 a hned ve čtyři mám trénink. A potom už jedu domu a je volno. Díky bohu já už bych to asi tenhle tejden nezvládla. Achjoo já chci na FB :( :D. No tak já pudu netit tak se mějte a večer sem možná ještě neco písnu. páá :D!!!

Takhle po víkendu...

25. října 2010 v 14:27 | Anylor-ak |  Ze života A
No... Včera jsem slíbila, že se polepším, tak jen co jsem přišla ze školy, už jsem spěchala sem napsat :D
Ještě že jsou od středy ty prázdniny, jinak bych se zbláznila. No, někdo se válí celej tejden, viď Keto?
Tak dneska jsme hned první hodinu psali písemku. Z matiky. Ale měla bych to snad mít dobře. A navíc tam nebylo ani rýsování, takže by to mělo bejt v poho.
Na těláku, kterej jsme měli spojenej s klukama, jsme hráli basket a ringo. Grrr! Nesnáším basket. Ringo mám ráda, ale s klukama, to se tam pořád někdo hádal a to už mě taky sr.... Ale při tom basketu jsem dokonce dala koš! Dobře já, což?
A ráno jsem fakt dost nestíhala. Deset minut, než mi měl jet autobus (a to ještě musím dojít na zastávku, že?) a já byla ještě napůl v pižamu, neučesaná, nepřipravená do školy a papouch taky nebyl nakrmenej. No nakonec, ani nevím jak a sama se tomu divím, jsem to stihla! Dobře já!
A na zítra musím mít nějakej blbej sloh o tej starej věci, jak jsem jednou psala, že jí musím najít. To bylo tuším minulej týden. No... já na to samozřejmě zapomněla, takže to musím napsat dneska.
Jo a včera jsme byli plavat... Jsem uplavala osm bazénů xD Heč! To je asi 400m... Ale byla jsem mrtvá.
Tak já jdu psát ten blbej sloh.

Diplom pro Terku a Katie

24. října 2010 v 16:42 | Anylor-ak
Tak... Máme new SB Terku a Katie. Tak jsem před chvílí spatlala zas jeden otřesnej diplom. Všimla jsem si, že mají blog o Twilight, TVD a VA, tak jsem udělala diplom s Ninou Dobrev... (Byla to totiž jediná fotka, kterou jsem měla na noutbuku, ale pššššt! xD)
Fakt to není vůbec úžasný, dělala jsem to narychlo, ale snad se bude trochu líbit... Co?
Jo, a vím, že teď moc nic nepíšu, ještě že píše elika xD, ale já nějak nevím, co psát. Ale polepším se, slibuju.
Tak tady je konečně ten diplom:
Diplom-SB>TerkaKatie

Smtné video

24. října 2010 v 13:00 | elika99 |  Nezařazené - E
Tak jsem jen tak brouzdala po YouTube a narazila jsem na tohleto video. Né, že bych tohle chtěla někdy zažít, ale ráda se na to koukám. Ale když si říkám, že tohle opravdu někdy nikdo zažil tak ho opravdu hodně lituju. Opravdu bych tohle NECHTĚLA ZAŽÍT ;(...Zzzima

23. října 2010 v 20:41 | elika99 |  Ze života E
No tak mě tady zase máte! Před chvilkou jsem přišla z venku. Teda řeknu vám tam je teda zima. No, ale byla tam sranda takže to fakt nešlo odejít :D. Zejtra máme zase neděli a pak zase do školy. Naštěstí se tam de jenom na dva dny. Teda aspoň u nás. Zbytek sou prázdniny. V sobotu, pátek a kousek neděle budeme s bráchou sami doma protože rodiče jedou na chatu k nějakym známým takže to bude sranda :D. Rodiče pryč takže jako fakt pecka. Dneska jsem taky byla podávat míče na volejbal. No zejtra se asi budu muset učit protože mě bude zkoušet z AJ abych si opravila tu čtyřku a pak budeme psát fyziku. Toto zase dopadne. Fyzika mi vůbec nejde a to mi to brácha může vysvětlovat třeba celej den, ale já to prostě nepochopim. Dneska jsem se těšila, že se budu koukat na Piráty z Karibiku jenomže máme návštěvu a jak máme spojenou kuchyň s obejvákem tak to nejde protože by mě rodiče vyhnali, že se navzájem neslyší. No tak mi to brácha přetáhne na flešku no :D. No tak já du na ten můj milovanej Facebook... Tak se mějtě páá!!! :))

Díky bohu...

21. října 2010 v 22:37 | elika99 |  Nezařazené - E
Nazdárek! Tak zaracha jsem naštěstí nedostala. Docela jsem si oddechla protože nevim jak bych to bez compu přežila. No zejtra píšu písemku z dějáku. Toto zase dopadne :D. A taky píšeme na poznávačku z ryb. Jako né, že bych neuměla poznat kapra nebo štiku, ale nějákýho sledě fakt nepoznám :D. No za chvilku tu máme konec října tak hlasujte o fotečku měsíce aby to zase neskončilo nerozhodně :D. No tak já zase pudu. pp :)

Ufff...

21. října 2010 v 14:39 | Anylor-ak |  Ze života A
Uf... Tak v první řadě jsem ráda, že Keta se nakonec objevila :)
Taky se chci omluvit, že jsem dlouho nic nenapsala, ale nějak nebylo co...
Tak dneska jsme psali písemku z fyziky... Myslím, že by to snad mohla být aspoň 3... Fakt netuším, jestli to mám dobře, ale minimálně půlku nejspíš ne.
Včera jsme zas psali z dějáku. To bych snad měla mít celkem dobře.
A v úterý jsme psali z matiky... To bych taky měla mít dobře. A bylo to celkem lehký.
No a ztý ájiny, jak jsme psali v pondělí, mám jedničku! No já na to čuměla jak blázen. Ale stejně jsem fakt blbá. Všechny chyby, až na jednu, byly, že jsem jaksi zapomněla, že ve třetí osobě se na konci slovesa píše s. To je fakt tak trapnýýý!
A na příští týden už zas máme domluvený tři písemky a to jdem do školy jen v pondělí a úterý. Brrr!
Tak se tady mějte, já se zas možná někdy ukážu...

Jen tak na rychlo...

20. října 2010 v 16:25 | elika99 |  Ze života E
Čauky! No tak jsem tady jenom tak na rychlo než přijede taťka z práce. Asi se ptáte proč? No protože až přijede tak mu muaim říct co jsem dneska dostala za známky. No.. Dostala jsem 4 z Aj. Ta písemka byla hrozně těžká. A ani jeden člověk nedostal 1. A to jsme výběrová skupina. No asi dostanu zaracha než si to opravim. Tak se nedivte jestli sem nebudu nic dlouho psát. Achjoo proč je ta AJ tak těžká??? A navís jsme psali na látku, kterou vůbec neumim. No v pondělí si to snad opravim. No za chvilku pudu něco kuchtit k večeři :D. Nebo spíš takovou svačinu před večeří :D. Tak páá :)

No to snad ne...

18. října 2010 v 21:28 | elika99 |  Ze života E
Nazdárek! Tak jak je??? Já se mám docela dost blbě. Zejtra píšeme 3 písemky. Z matiky, literárky a z váchovy ke zdraví. Jako kdo se má stíhat učit. No aspoň že zejtra nemáme odpoledku. To bych se asi zcvokla. Dneska sme psali písemku z ajiny. A dostala jsem taky 3 z fyziky, ale to neni nic novýho :D. No snad každej ví, že já  a fyzika to nejde dohromady. Tvl já zejtra nechci na trénink :(. Dneska to byla celkem sranda :D. Trenér měl docela dobrou náladu :D . No nedávno jsme se fotili. Toto zase dopadne. Budu na tý fotce vypadat jako debil (což sem :D) jako vždy :D. Proč je ten život tak těžkej??? :(. No o víkendu nemáme žádnej zápas tak asi zavolám kámošce a pudeme spolu někam do města. Už sme se dlouho neviděli tak se těšim. Teda doufám, že bude moct :D. No tak já du zase na ten můj oblíbenej Facebook :D. Tak pp !

To nám to zas pěkně začalo...

18. října 2010 v 14:26 | Anylor-ak |  Ze života A
No, tak mě den začal celkem obvykle a to tak, že se mi nechtělo vstávat. Takže jsem jako obvykle mírně nestíhala a to jezdím nejpozdějším možným busem.
Kámoška jezdí asi o půl hodiny dřív a dneska, když šla od busu do školy, prej potkala nějakýho úchyláka... Prej šla po chodníku a za ní jel na kole nějakej chlap... nebo spíš kluk (prej mu bylo tak 15). Na něco se jí zeptal, ale ona tomu nerozuměla, protože byl nejspíš ožralej. A pak prej z kalhot vytáh... (to si nejspíš všichni představíte...), zeptal se, jestli se jí líbí a jel pryč. Takže ona z toho měla celej den šok, chudák :D
Jinak druhou hodinu jsme psali písemku z ájiny. To bylo taky zajímavý... Jako já to umim... celkem, ale ona ty písemky dělá tak šílený, že dostanu určitě něco hroznýho.
Jinak dneska musím udělat prezentačku na IVTčko/fyziku a taky si vyklidit skříň. A taky musím vyhrabat nějakou starou věc na čj, nevím už co s tím budem dělat. Asi nějak popisovat. Takže se do toho dám, ať ještě stihnu nějakýho Naruťáka :D
Jo a včera jsme vyhráli 2:1 na nájezdy. Ha ha ha.

Fotka měsíce- Říjen

16. října 2010 v 19:56 | elika99 |  Fotka měsíce
avatar-fotomesice
  Ahojky tak jsem tu zas... No já vim, že je to trošku pozdě, ale už tady zase máte hlasování o foto měsíce. Budete hlasovat o Říjnovou fotku. Já jsem tak trochu doufala, že to udělá Anylor-ak, ale nějak se do toho nechce pustit :D. No co tak to jednou udělám já :D. No nic.. Tak tady to máte a hlasujte!Téma: Podzimní fotky
Počet fotek: 4

Jsem upe mrtvá x(

16. října 2010 v 19:40 | elika99 |  Ze života E
Čauky lidičky! Tak asi v pět odpoledne jsem se vrátila ze zápasu. Prohráli jsme 1 vyhráli jsme 1 a pak jsme vyhrály pár setů. No každopádně jsem upe vyřízená. No za chvilku začnou Piráti z Karibiku tak se těšim. ÁÁÁ mě tak bolí nožičky lidi. No zejtra budu spát nejmíň do 12 hod. V pondělí píšeme test z angličtiny tak doufám, že mi to dopadne dobře.  No neni to zrovna nejdelší článek, ale ono se už nic víc nestalo tak se mějte! pp

No to je konec!

15. října 2010 v 19:04 | Anylor-ak |  Ze života A
My prohráváme 2:0! Jak se to mohlo stát?!
Heh... to byl jen takovej výkřik do tmy :D Toho si nevšímejte...
Tak dneska byla sice nuda, ale jinak to bylo v pohodě. Dokud neskončila škola. Nakonec jsme místo fyziky měli tři hodiny IVTčka. A ze školy jsem měla jet k babičce autobusem. Myslela jsem si že autobus ve 2 nestihnu, tak jsem nechvátala. nakonec jsem to celkem stíhlala, tak jsem přidala a našla si bus kterým musím jet, abych stihla tenhle.
Na zastávku jsem přišla o minutu pozdějc, tak jsem myslela, že mi to ujelo. Tak jsem šla za kámoškou do knihovny a v tu chvíli okolo mě projel ten bus. No já myslela, že se picnu. Tak jsem šla do tý knihovny. A pak jsme šly ještě do města. No a další bus mi jel až za hodinu a půl, takže jsem pěkně dlouho čekala. A ještě jel pozdě.
A v tom městě jsem potkala Zajíce. Možná jestli je tu někdo z Budějc, tak ho znáte. Byl i v Sedmičce. Pak jsem ještě potkala babičku mojí kámošky. A ještě tátovo bratrance, toho jsem potkala na nádraží. A kámošku z tábora v autobuse.
Jóóó! 2:1!
Toho si zas nevšímejte, já jen komentuju hokej :D
Tak hned je ten den lepší :D Ještě aby vyrovnali a dali ještě jeden gól :D
Jinak dneska mi je fakt celkem blbě. A navíc ani večer nic nedávaj... Tak si asi budu číst... Tak se mějte.