Září 2010

Nééé

30. září 2010 v 22:24 | elika99 |  Nezařazené - E
Čauky :)!!! Tak mě tu zas máte :D. No dneska se mi vůbec nechtělo do školy. Mě se tam teda nechce nikdy, ale dneska to byl brutální odpor :D. No, ale mám 2 jedničky z němčiny takže pohoda :D. Taky jsem byla po dlouhé době na tréninku. Ten celkem ušel :). Ale už se těšiim na víkend :D protože se mi teď nějak zalíbilo chodit ven :D. Hraju tam nohejbal s kámoškou :D teda jestli se tomu dá říkat nohejbal :D. Taky teď docela často hraju šachy :D. I když já vůbec nemám logický myšlení tekže to většinou projedu. Ale jednou mi radil kámoš takže jsem vyhrála :D. No zajtra píšu slepou mapu ze zemáku. Tak snad to dobře dopadne i když si myslim, že to zvorám :D. No Anylor-ak asi budu muset uškrtit protože se dnes nedostavila na trénink :D. No mám toho poslední dobou moc..  Ale na kámoše (počítač) si čas udělám vždycky :D. tak se mějte a já du pro změnu na FB :D.

To je teda spravedlnost...

29. září 2010 v 16:38 | Anylor-ak |  Ze života A
Super. Včera jsem byla na compu ani ne hodinu a otec mě málem seřval, že tam jsem pořád. A přitom můj brácha tam byl dohromady asi tři hodiny a pořád hrál ty jeho blbý auta. A nic. A dneska jsem přišla domů a na počítači byla asi tak hoďku a půl. A teď mi ho zas sebrali. Doslova. Oni ho totiž odpojili a odnesli do obýváku, kde už mají připravený volant, aby mohli hrát tu blbou hru na televizi. Takže já musela jít na náš chudáček chaboučkej staroučkej noutbuček.
Tady se nedá nic moc dělat, takže si asi půjdu číst. Problém je, že už nemám co. Přemýšlela jsem, že bych si po páté za třičtvrtě roku přečetla Hostitele, ale to i mě příjde ujetý. Takže jsem sáhla po Krátkým druhým životě... Nechce se mi to celý psát. Ale překvapuje mě, že mám ještě nějakou knížku, kterou jsem nečetla víc než jednou. No, teď už jí zas mít nebudu :D
Jinak na krvi to tak hrozný nebylo. Vzali mi jen jednu skumavku a upír se ze mě nestal :D Ve škole byla totální nuda, ale jinak nic zajímavýho.
Ach jo! Já se tak nudím! A můj bratr už mě fakt sere. Tak mě napadá, že za dva dny už bude další díl TVD :D Na ten se tak těším...
Tak já si jdu číst...

Mazání SB

28. září 2010 v 19:58 | elika99
Nazdárek! Tak dneska bylo ukončeno zapisování SBéček. S Anylor-ak jsme rádi, že se zapsala polovina našich SB. Nezapsali se pouze Chaoskatie a Kisulinka a je nám líto, že je musíme odstranit. Doufám, že vy co na náš blog chodíte, že na něj budete chodit i dál. Tak se mějte !!!

Diplom za spřátelení - *anima_libera*

27. září 2010 v 17:51 | Anylor-ak
Tak nejdřív jsem ten diplom dělala v tom Photoshopu, protože Photofiltre mi nešel spustit. Mno, dalo mi to zabrat. Docela dost... Ten Photoshop je fakt divnej. A když jsem to měla hotový, zjistila jsem, že to nejde uložit v žádným známým obrázkovým formátu. To jsem byla šťastná jak blecha.
Takže jsem si znova stáhla a nainstalovala Photofiltre a udělala to znova... Už se mi s tim nechtělo znova patlat, takže je to celkem nehezký. Fakt promiň...

Diplom - SB>anima_libera

Jako už mě to celkem štve

27. září 2010 v 16:22 | Anylor-ak |  Ze života A
Tak mě stále pořád bolí hlava. Jsem kvůli tomu musela jít dneska k doktorce. Tam mi akorát změřili tlak. Ale objednali mě k dalším asi milionům doktorů a ve středu jdu na krev.
Ve škole to celkem šlo. Na těláku jsme "posilovali", to byla fakt hrůza. Jsme měli posilovat břicho a mě z toho akorát tak bolí za krkem. A pak jsem hráli basket. Ten nesnášim. Pořád se tam lítá po hřišti a všichni jsou v jednom chumlu a pak když náhodou někdi střílí na koš, tak se buď netrefí, nebo je to někdo ze soupeřů a dá koš nám. A na češtině jsme psali diktát na vyjmenovaná slova. Mam tam jednu chybu, takže v poho.
Jinak teď se tak dívám kolik stojí šála Mountfieldu a zjistila jsem, že se to dá koupit (překvapivě) i u Mountfieldu, což mám hned naproti baráku. Takže to je super.
Jinak jsem si před chvílí dala prášek, takže mě ta hlava nebolí tolik. Tak budu chvilku oxidovat u compu :D
A papínek včera nainstaloval Photoshop, takže se v něm budu učit a třeba pak bude o něco lepší grafika. I když chabost mý grafiky nejspíš neni programem, ale spíš mnou...
Jinak stále probíhá kontrola SBéček, tak se zapisujte.

Dnešní den...

27. září 2010 v 12:06 | elika99 |  Ze života E
Názdárek! Tak dneksa ráno jsem se probudila už v 9 protože náš pes začal štěkat a vzbudil mě. No tak jsem se dala do uklízení mého pokojíku :D. Bůh ví co tu na mě vybafne xD. Tvl hadry všude talíře všude :D. No dnesk amáme k obědu svíčkovou mňam mňam. Ale ještě mamka čeká na taťku aby jí do tý svíčkový přivez citrón. Potom s mamkou jedu do Glóbudu na nákupy oblečení :D. Konečně budu mít něco nevýho. Přes prázdniny jsem nějak ze všeho vyrostla :D. A potom k nám přijede návštěva. Jenomže já pudu ven s kámošema :D. No tak včera jsem projela sázku takže jsem si musela sednou na proti klukovi, ktrýmu se líbim :D. No on tky neni špatnej jenomže mu je 17 a mě 12 takže to asi nebude nejlepší nápad :D. Tvl on na mě pořád koukal takovym úsměvem :D. A kámoška tam měla takový výtlemy, že jsem se musela křenit taky :D. No jak tak poslouchám tak přijel papínek s citrónkem :D. Tak já du na obídek a na nákupy. Pááá

Béé... To nejni fér

26. září 2010 v 20:21 | Anylor-ak |  Ze života A
Ach jo. Všichni si zítra budou válet šunky doma, jen já musim do školy. Sice máme až od 2. hodiny a celkem jen 4, ale to jen kvůli tomu, že učitelé, který máme 1. a 6. hodinu si vzali dovolenou a válí si šunky doma.
Jinak už se mi v hlavě pomaloučku polehoučku rýsuje nápad na novej design. Kdy ale bude čas ho vytvořit a s čím vůbec, to opravdu netušim.
A hlava pořád bolí. Už týden. Jako už mě to docela sere.
Dneska jsme vyhráli nad Kladnem a jsme první v tabulce! Johohó, doufám, že nám to vydrží. Ale stále netuším, co budu dělat s těma 98 podpisama :D
Asi začnu dělat nějaký nový náramek. Uvidíme...
Heh... Mýma myšlenkovýma pochodama se vůbec nazabývejte. Já vím, že to dohromady nedává smysl. Já za za to nemůžu... Mám trošku porouchanej mozek :D

Všecko možný!

26. září 2010 v 13:57 | elika99 |  Nezařazené - E
Ahoj lidičky! Tak včera jsem se byla koukat v dubným na hasičské závody! Třebín byl 5 z 9. Na to, že kluci vůbec netrénujo tak to celkem ujde :D. Já jsem tak šťastná, že zejtra nejdeme do školy, ale chdák Anylor-ak ta tam musí... A co vy? Dete zejtra do té naší oblíbené školičky ??? :D. Já si vybírám nějákou new bundičku :D, protože pojedeme na lyže a já žádnou nemám. Jako bundu mám, ale ne vhodnou na to aby se válela pořád na zemi :D. Ano chápete dobře já se tam pořád na tý sjezdovce válim. No tky, že jezdim na snowboardu a myslim si, že to je těžší než na lyžích. No, ale nwm na lyžích jsem v životě nejezdila. Taky je u vás tak hnusně?? U nás je zataženo a chvilkama prší. Dneska se mi zdál divnej sen. Chcete ho slyšet? Tak fajn. No sestřenka má takovou zahradu, že tam má koně a kočky, psy a takovej zvěřinec. No a v tom snu k nám přišlo tornádo a vedle toho tornáda jel nějakej chlap na koni. A ten nám říkal, že jestli chceme aby to tornádo přestalo tak, že mu máme dát jednoho koně a psa. Tak jsme mu dali koně a psa a on i s tornádem odešel. :D:D:D já vim mám fakt podivný sny. No lepší než padat ze skály to už se mi jednou tky zdálo. Když jsem dopadla tak jsem sebou cukla a probudila jsem se se slazama na tváři :D. No za chvilku asi budu muset jít skládat dříví. To mě tak nebaví. Taky budu muset vyklidit morčata. Proč jsou tak usraný? :D. No a když se tak kouknu vedle sebe tak bych si měla trošku poklidit v pokojíku, ale to počká. Mimochodem to už jsem si říkala minulej tejden :D. No tak já du ! Čauky..

Čištění SBéček

25. září 2010 v 21:49 | Anylor-ak |  Blog News
Avatar_summer04
Ok. Protože asi tak půlka sbéček na tenhle blog nechodí (nebo aspoň nepíše komentáře), tak jsem se rozhodla udělat čistku. Takže se do komentářů, SBéčka, zapište (je celkem jedno jakým způsobem, hlavně, že tam budete) a kdo se nezapíše do... řekněme úterý? Fajn, do konce úterý... Tak toho ze SBéček mažu. Doufám, že to vám, kteří sem chodíte a píšete, nevadí. Takže to shrneme...

Zapište se do konce úterý 28.9.! Kdo se nezapíše toho mažu...

Já se na to...

25. září 2010 v 10:01 | Anylor-ak |  Ze života A
...Vykašlu!
Dneska jsem se vzbudila asi v sedm a v půl osmý jsem vstávala. Jsem se těšila, jak si pospím a já se vzbudím pro mě prakticky o půlnoci. Tak jsem si pustila TVD. To bylo zas napínavý... I když jsem měla debilní titulky, protože na vampire-diaries.cz psali, že neví kdy ty titulky budou. Ale stejně to bylo super.
A teď mě tady otravuje můj otravnej bratr se svým ještě otravnějším a debilním kámošem. A hele už odešli. Sláva. Už mě se...!!! Jestě jednou a něco jim urvu! Hlavu!
Tak jo... Klid! Musím se uklidnit... Takže se tu mějte

Wallpaper- Naruto

23. září 2010 v 14:43 | elika99 |  Blendy
Ahojky lidičky! Tak když jsem nemocná a jsem doma a nudim se tak dokážu vytvořit wallpaper, kterej se dokonce líbí i Anylor-ak. No i když má teplotu takže možná ani neví co mluví. Ten wallpaper je s Narutem. To víte mě nic jinýho nenapadlo. Anylor-ak se na něj pořád kouká tak už jsem se od ní nakazila. Ne, že bych se na něj koukala, ale když si vzpomenu na new design nebo na wallpaper tak mi do hlavy hned vleze naruto :D. No co nadělám. Tak tady to máte.
Naruto
Snad se vám líbí.

Hepčík x(

22. září 2010 v 19:46 | elika99 |  Ze života E
Ahoj lidičky! Tak dneska se mi poved rekord pšíkla jsem 10x za sebou ! :D. No dneska jsem byla doma protože jsem nemocná, ale to už víte protože to Anylor-ak už vykecala :D. No ráno mi bylo teda opravdu děsně tak jsem ještě spala a pak jsem se vzbudila a dala jsem si paralen aby mi bylo líp. Samozřejmě jsem byla na compu.. Ale já za to neůžu když je doma taková nuda. No když mi ten prášek přestal účinkovat tak jsem si šla zase lehnou a když už jsem konečně usínala tak přišel můj bratr a začal hrát na elektrickou kytaru. Samozřejmě, že duněl celej barák. A ještě k tomu jsem ležela jakoby v místnosi pod jeho pokojíkem takže to bylo fakt peckový. Tak jsem se zase ohla a vzala na sebe kámoše :D. Díky bohu, že mám ty simíky jinak už bych fakt nevěděla co mám dělat. Ale zejtra jestli mě nebude moc bolet hlava tak si zase po dlouhý době zahraju na klávesy. :D:D:D:D:D:D:D. No Anylor-ak asi ví proč se tak křenim! Chcete to vědět taky? Fajn tak já vám to řeknu! Já na ty klávesy vůbec neumim pučil mi je kámoš protože na ně nehraje pač se učí na kytaru. No na klávesy umim asi tak Ovčáci čtveráci a kočka leze dírou :D. Potom hraju podle Tohodle videa na YouTube. Hraju jenom ty zelený čárky protože ty modrý už jaksi nestíhám :D. No já vlastně nestíhám ani ty zelený! :D No já zase melu ! Tak zdar!

Ps. Jestli Anylor-ak bude taky nemocná tak by mohla přijet do Třebína abychom tu mohli pšíkat spolu xD.

Náramek á la starý koberec

22. září 2010 v 17:30 | Anylor-ak |  Náramky
Tak tady je ten náramek. Dodělala jsem ho včera večer při Kriminálce. Ne, nelíbí se mi. Začala jsem ho dělat už skoro před dvěma týdny. Na té stránce se vzorem byl vyfocený v černo-bílém provedení a to se mi moc líbilo, ale černou nebo bílou, jednu z nich, bavlnku jsem neměla, tak jsem vybrala jiné barvy. Pořád se mi to nezamlouvalo a nakonec jsem přišla na to, proč. Ty barvy jsem vybrala tak blbě, že mi to připomíná takové ty staré hnědo-oranžové koberce. Vlastně ani nevím, kde jsem takový koberec viděla, ale už s ním mám ten náramek spojený... Takže, tady je:

naramek02

Asi na mě něco leze...

22. září 2010 v 17:21 | Anylor-ak |  Ze života A
Ach jo... Včera jsem nenapsala, protože jsem byla na volejbale a když jsem přijela, bolela mě hlava. Elika je nemocná, dneska už prej ani nešla do školy. Tak jsem to od ní možná v neděli nebo tak chytla...
Píšu jen, abyste věděli, že žiju. Ale zas mě bolí hlava, takže si půjdu lehnout. Akorát sem ještě možná hodím náramek, co jsem včera konečně dodělala. Taky jsem cestou z volejbalu dočetla Drákulu, takže už jaksi skoro nemám co číst. Akorát O třech bratřích z Kalevaly a kouselném mlýnku Sampo mám na skladě... Ale to je tenounký a půlku už mám přečtenou.
Včera jsem dostala 2- z písemky z matiky, takže fakt bomba. všichni se mě ptaj, co neumím. Ale já to umím, akorát jsem tam měla takový blbý chyby...
No nic, já sem ještě hodím ten náramek a půjdu...

Jááj, dobře jsem fandila :D

20. září 2010 v 13:37 | Anylor-ak |  Ze života A
Tak mě tady máte zase... Včera jak u nás byla Elika, to bylo fakt super :D Vstávaly jsme asi ve čtvrt na dvanáct. Jenže pak Elika odešla, tak jsem se pro změnu dívala na Naruta...
Po obědě pro mě přijela mamka, takže jsme jeli nakoupit a domu. A ve čtyři jsme zas odjížděli (i když bez mamky) na hokej. Jáj, to bylo hustý. Nejdřív byla laserová show a pak ještě rozloučení s Turkem (to byl brankář). Pak už jsme hráli. To bylo napínavý. Nejdřív jsme prohrávali, ale pak jsme vyrovnali a i několikrát šli do vedení. Nakonec jsme Plzeň porazili 5:4. Takže jsem fandila dobře.
Jinak dneska nám odpadla poslední hodina, takže mám víc času než jedu na volejbal.
Mno, to je asi tak vše, dneska mám hodně práce, tak se mějte.

A zase to začíná...

19. září 2010 v 21:11 | elika99 |  Nezařazené - E
Ahojky ! Tak nám zase končí víkend... A zase to začne špatný nebo hezký známky v mým případě ty horší :D. Písemky zkoušení atd. No aspoň se už vrátí kámoška :). Ale nějak mě začalo bolet v krku. Což je špatný :(. zejtra naštěstí nemáme náročný hodiny, ale máme tělák a po škole mám volejbal. No na tělák mi mamka napíše omluvenku jenomže na volejbal musim ať chci nebo ne. Teď se koukám na TalentManii, ale nějak mě to neba a spíš jsem na Facebooku. Jinak jak jsem spala u Anylor-ak tak to bylo zajímaví protože jsme se jaksi nudili tak jsme si namalovali oči na černo a na čele jsme měli namalovanej křížek :D. A účes jsme měli taky zajímavej :D. No spát jsme šli asi v půl 4 ráno, ale já jsem se probudila už v 7 protože ten papoušek co Anylor-ak dostala mě vzbudil, ale pak jsem zase usla :D. A odpoledne jsem s mamkou byla v Kiku a mám new šátek a takovou košili a je moc hezká :). Tak já si du vypít čajíček :D a asi pudu s pát tak dobrou noc :).

2x02 - Brave New World

19. září 2010 v 0:55 | Anylor-ak |  TVD online 2.série
Tady je ještě druhý dílek. Ten je ještě napínavější :)


2x01 - The Return

19. září 2010 v 0:51 | Anylor-ak |  TVD online 2.série
Jaj, tak zas začli dávat Vampire Diaries, takže to sem zas začnu dávat. Tady je první díl, je to fakt napínavý, tak se podívejte.


Zástava krevního oběhu :D

18. září 2010 v 14:59 | elika99 |  Ze života E
Ahojky lidičky! Tak máíme konečně víkend co??? :D. No já jsem si teď psala s kámošem a on mi poslal TOHLE ... Já měla normálně zástavu krevního oběhu :D. Ještě k tomu jsem měla compa skoro u hlavy takže jako áááá... Pochopíte až na to kliknete :D. No dneska spim u Anylor-ak takže to bude sranda jelikož její babička a děda jedou na nějakou oslavu a my tu budeme samy. äsi to vydim na pár filmíků a tky na šachy :D:D:D to bude zase hra. No Anylor-ak se ZASE kouká na Naruta. Já procházim nějáký videa na youtube a TOMUHLE jsem se asi smála nejvíc :D. Posílala jsem to i Anylor-ak, ale tu to nějak nezaujalo. Psali sme taky ten test z  tý fyziky :D. Všichni jsme si tam povídali, ale stejně to budu mít špatně jelikož kámoška, která je nejchytřejší ze třídy tam nebyla. No co tak to budu mít špatně... Z testu z čj mám dvojku a  jedničku takže celkem cajk. A jak škola de vám??? No tak já así pudu tak pááá

Vílí avatary

16. září 2010 v 21:05 | Anylor-ak |  Avatary
Jááj, tak je článek ještě dneska :)
Ty jsem upatlala dneska večer. Před chvílí. Jsou divný, ale nejsou zas tak hrozný, ne? Obrázky jsou od Anne Stokes. Nejsem si sice jistá, jestli všechny, ale většina jo. Tak já je sem rychle hodím a už musím letět.
avatar_víla01
avatar_víla02
avatar_víla03
avatar_víla04
avatar_víla05
Tak co na ně říkáte? Mě se asi nejvíc líbí ten modrý...