Srpen 2010

Konec

31. srpna 2010 v 19:51 | elika99 |  Blbosti
Tak prázdniny máme u konce. Zejtra nám začíná škola tak jak se těšíte? Já se těšim na ty lidi, ale na to učení moc ne. No zejtra po škole pudu asi za kámoškou protože se stěhovala a já chci vidět její novek pokojíček :D. Potom asi pudu k babičce a pak mě papínek vyzvedne a pojedem domu. A ty další dny to bude jenom škola potom babička od babičky na volejbal a z volejbalu domu a pořád do kola. No ve čtvrtek na tréninku se zeptám trenéra jestli by za nás mohla hrát Anylor-ak :D jojo já ho překecám. Dneska jsem si trochu předělala pokojík, ale jenom takový drobnosti jako, že jsem si posunul postel atd. :D. Taky jsem se dneska dozvěděla, že příští rok pojedu s Anylor-ak  a s její rodinou někam na jachtu. Ale to ještě neni vůbec jistý :D. Zejtra Anylor-ak dostane papouška tak si myslim, že vám sem o něm něco napíše. Já vim jenom, že má být zelenej :D nic víc nevim :D. Za chvilku se budu koukat na Ordinačku a pak na CSI Miami :D nojo v tomhle se s Anylor-ak shodujem. Kriminálky to je naše :D. Tak já razim páá...

PS. Jestli je tu někde napsaný blbě i,y tak se omlouvám :D. Poslední den prázdnin se mi nechce moc přemejšlet nad pravopisem :D.

Bééé... zítra škola :( Mám pro vás rozvrh

31. srpna 2010 v 19:40 | Anylor-ak |  Rozvrhy
No jo no, je to tady. Končí prázdniny a zítra se jde do školy. Ach jo, mě se tam nechce. Komu taky jo, že? Milion nudných hodin prosezených v lavici, které by se daly využít daleko líp...
Ale co naděláme... Nic, musí se tam. Takže jsem udělala rozvrh hodin. Je "trošku" tmavý a je tam obrázek od Anne Stokes, nechala jsem tam i adresu jejího webu. Není nic moc a vypadá křivě, ale já to počítala :D Tak tady je.

rozvrh

Fotka měsíce Srpen - Vyhodnocení

31. srpna 2010 v 18:18 | Anylor-ak |  Fotka měsíce
Tak jo. V anketě těsně vyhrály Katakomby o jeden hlas před Eiffelovkou. Co bude téma dalšího měsíce opravdu netuším, někdy to sem ale dám. Takže vítězná fotka:
katakomby

Tak jak bylo...

30. srpna 2010 v 19:28 | Anylor-ak |  Ze života A
avatarHD01
Tak jsem právě přijela z tý Prahy. Bylo tam super. Projely jsme s kámoškou všechny tobgány a nějaký několikrát. Pak tam taky byl bazén, kde vždycky pouštěli vlnobití. Tak jsem se tam pokaždý málem utopila xD
Nejlepší to bylo na trychtýři, tam jsme byly třikrát. Pak jsme taky byly dvakrát na tobogánu, kde se jezdí na takových těch pneumatikách.
Taťka prý mýho šestiletýho bráchu vzal na tobogán, kam se smělo až od 12 a jen po jednom. Tak dostali od plavčice :D
Taky tam byly nějaký lekce Zumby, či co. Předváděl to tam nějaký cvičitel Petr, tak ho tam všichni okukovali :D On si totiž potom sundal triko.
A u jednoho bazénu byly takový akvárka a v jednom byli žraloci, to bylo taky hustý.
Když jsme pak vyšli ven, tak jsme měli všichni hrozný hlad, tak jsme šli na obědo-večeři do Pekáče-Megáče... Tak tomu říká brácha. On tomu nejdřív říkal pekáč a teď zas megáč xD
Teď čekám, než dorazí elika a pak... Se uvidí...

Hrůza

29. srpna 2010 v 21:43 | elika99 |  Ze života E
Tak jsem zpátky z Tachova. Jéé to dopadlo... Tvl oni nám tam dali soupeřky vysoký 1.80. My tam takový lamy. Projely jsme úplně všechno. ALe na to, že jsme šestky hrály poprvé tak si myslim, že jsme hrály docela dobře. No Anylor-ak zejtra jede do Prahy a mě tam nebere ;(. :D Achjoo to bude nuda. Co já mám dělat??? Asi jako obvykle... Comp, comp a comp :D. A nebo pojedu do města. ¨no druhej tejden potom co začne škola jedu do Chorvatska. Já se tak těšiim :D. No teď se koukám na Československo Má TALENT a je to docela dobrý. Nejdřív jsem se koukala na TalentMania a to se mi moc nelíbí. Já vim, že to je stejný, ale prostě v tom něco je :D. Tak já si ještě zkusim stáhnout pár doplňků do The Sims3 :D. JE to suprový. Tak páá!!! :)

Zítra Praha

29. srpna 2010 v 20:39 | Anylor-ak |  Ze života A
Avatar - ian02
Tak zítra jedem do Prahy. Jedem do aquaparku. Já se tam tak těším! I když mi určitě bude v autě blbě... Ale to je fuk. A navíc jedem až tak v 9, takže se celkem i vyspím. Večer jdou naši na nějakou slávu, tak budem zas u babičky.
A zítra už by taky měl být papouch :) Teda andulka, konečně. Na tu už se taky těším. I když si nejsem jistá, jak se bude jmenovat... Ale to se vymyslí :D
Jinak, poslední den před víte-čím si hodlám pěkně užít. Ale ještě nevím jak... Ale to se taky vymyslí :D
No jo, všechno se vymyslí. I když fakt netuším, kdo to vymyslí, protože já už myslet zapomněla xD
Heh... nemá někdo nějaké nápady? Že byste to vymysleli za mě xD Myslím, že ve víte-čem budu mít fakt problémy s tím myšlením... A s psaním taky, už totiž umím psát jen na compu :D
No nic, tak já napíšu zas zítra... A možná dřív napíše Elika, která by už měla být zpátky z turnaje (nebo kde to byla)... Tak já se jdu připravit na zítra.

Ehm... NGÚ s Ianem Somerhalderem

28. srpna 2010 v 11:12 | Anylor-ak
Heh... NGÚ = Neidentifikovatelný (mimochodem, šílený slovo) Grafický Útvar
Fakt netuším, co by to mělo být... možná blend/wall. Ale fakt nevim.
Mno, vytvořila jsem to včera večer, když jsem se dívala na Supernatural. Je to hrozný, ale já si nemohla pomoct. Když jsem spatřila tu texturu, hned mě napadlo tohle a prostě jsem neodolala.

NGU - Ian
A dneska jsem vstávala "už" ve čtvrt na deset a to jen kvůli místní "knihovně", kde mají asi tak deset knížek. Takže jdu spááát xD Fajn, možná ne spát, ale odpočívat určitě. Se zavrtám pod peřinu a něco si pustím, tak páá.

Kopírovat se zdrojem... PNG

28. srpna 2010 v 10:53 | Anylor-ak
Vyvořila jsem... hmm... fakt nevím, jak to nazvat... Tak asi to sem hodím a obrázek všechno řekne sám :D
se zdrojem
Myslím, že to nikdo chtít nebude, ale kdybyste chtěli, tak si to klidně používejte...

Avatary s Ianem Somerhalderem

27. srpna 2010 v 19:03 | Anylor-ak |  Avatary
Poslední dobou jsem nějak aktivní xD Vypadá to, že moje inspirace, která nejspíš o prázdninách odjela na dovolenou, se už vrátila. Nojo, za pět dní (myslím... matika není moje silná stránka) už je škola, tak přijela domů. Ale to je jedno. /Tak teď se inspirace naštvala a řekla, že jestli je to jedno, tak se zas může vrátit na Maledivy.../ Každopádně jsem díky ní dneska vytvořila pár avatarů s Ianem. Jsou čtyři. Původně byl ještě jeden, ale byl divný, tak jsem ho ani neukládala. Nejsou nic extra, ale myslím, že jsou celkem přijatelný. Nejvíc se mi asi líbí ten druhý.

Avatar - ian01
Avatar - ian02
Avatar - ian02
Avatar - ian04
Při použití prosím udávejte zdroj.

Tak to je fakt super

27. srpna 2010 v 16:11 | Anylor-ak |  A-Hlody a stížnosti
Avatar - kote01
Tak už máme na stránkách školy nový rozvrhy. Ježiš, to je tak bezva. Zas jeden den od nevidim do nevidim. I když je to o hodinu míň než loni, ale stejně. A ty o rok mladší? Ty maj úplně nádherný rozvrh. My jsme měli ve čtvrtek 9 hodin a oni maj 6, 6, 6, 7 a 7. To je tak nespravedlivý. A navíc máme 5 nových učitelů. Teda na ty předměty, co jsme měli už loni. K tomu ještě nový učitelky na informatiku. Ach jo, to zas bude. Myslím, že to bude nový rozměr nudy. A navíc ještě míň času stráveného doma.

Koťátkové avatary

26. srpna 2010 v 21:18 | Anylor-ak |  Avatary
Tak nejdřív bych chtěla poupravit mé předchozí prohlášení. Fotky nejsou focené včera, ale v neděli. Ale včera jsme u nich byli taky. To už tam ale bylo jen jedno. Dali jsme mu mlíčko, ale ono se strašně klepalo. Pak tam přišla Elika se svým psem a ono se začalo klepat ještě víc. Tak jsem ho šla odnést, ono skočilo kousek za plot a když jsem šla kousek dál, tak zas vyskočilo za mnou. Tak jsem ho tam dala znova a zas :D
Tyhle avatary jsem dělala dneska, když jsem neměla co dělat. Nejsou nic moc, dělala jsem je jen tak z nudy. Ale stejně, kdybyste je chtěli použít, uveďte zdroj. Tady jsou:

Avatar - kote01
Avatar - kote02
Avatar - kote03
Avatar - kote04
Avatar - kote05
Tak co? Líbí? Pište...

Kdo to má pořád vymýšlet, když je to pořád o tom samém...

26. srpna 2010 v 20:27 | Anylor-ak |  Ze života A
Tak mě tady zase máte :D
Dneska u nás spala Elika. Nejdřív jsme hrály šachy xD Jednou jsem vyhrála já a jednou ona... Pak jsme si taky psaly s nějakým klukem, kterého ani jedna z nás pořádně nezná. Ale už víme, že hrál na trubku :D Pak jsme si pustily filmy. Šly jsme spát ve čtyři, ale když se nás ptali, řekly jsme, že ve dvě. Jenže byl takový problém, že ve dvě sotva skončil ten první film. A Elika vyslepičila, že jsme se dívaly na dva. Ale babičce to nedošlo :D
Před chvílí jsem si udělala bylinkový čaj. Inspiroval mě k tomu článek na alue.cz. Byl moc dobrý. Dala jsem tam všechno možné, co jsem našla na zahradě a u rybníka. například mátu, kopřivu, jahodové listy, pár květů sedmikrásek a spoustu dalších věcí. Dala jsem tak taky hluchavku a když jsem to zalila, tak ty fialové květy úplně zprůhledněly.
Teď se díváme s Elikou na Ordinačku (i když je zrovna reklama) a pak budem koukat ještě na Kriminálku.
Za chvíli sem ještě hodím pár avatarů s koťátkama z fotek, které jsem  včera vyfotila.

A zase pryč...

26. srpna 2010 v 12:33 | elika99 |  Ze života E
Ahojky tak jsem se nedavno vrátila ze soustředění a zejtra zase odjíždim. Jedu do Tachova na volejbalovej turnaj. Jedu tam na 3 dny. Tak mi držte palečky pls. Je to šestkovej turnaj takže to asi moc dobře nedopadne. Minule když jsme byli na šestkovém turnaji tak jsme je všechny projely. A  ještě něco málo o prázdninách. No včera jsme s Anylor-ak pekly čokoládové muffiny a povedly se. Proč by se taky nepovedly když jsme je dělaly my dvě :D. No jak víte prázdniny se nám chílý ke konci tak se vás zeptám na otázku... ,, Jaký byl váš největší zážitek o prázdninách?'' No tak já vám sem potom hodim jak jsme v Tachově dopadli tak ahóóóój :) .

Duhová zmije

24. srpna 2010 v 12:47 | Anylor-ak |  Náramky
Heh, tak jsem vytvořila novou rubriku... Budu do ní dávat náramky, co jsem umotala :D Možná tam nějaké dá i Elika, ale nevím, nevím... Ono jí ty nitky a uzlíky moc nejdou do hlavy xD

Tak tady je můj prázdninový výtvor. Začla jsem ho už někdy na začátku července, ale pak jsem na něj až do soboty nehrábla. V sobotu jsem zas začala pokračovat a včera ho dodělala. Je to vzor zmije (nebo také schodkový náramek, tuším). Tady je fotečka:

duhova_zmije-naramek
Kdybyste taky chtěli zkusit něco umotat, podívejte se na naramkypratelstvi.cz... Najdete tam návody, vzory, zkrátka všechno, co potřebujete. Teda ještě si asi budete muset koupit bavlnky :D

Tak tady to máte!

22. srpna 2010 v 12:43 | elika99 |  Ze života E
Tak jak jsem vám včera slíbila tak vám sem hodim fotku odpadkového koše ze soustředění. Ještě připomínám, že tam potom přibily kolem koše plechovky a další taška s odpadkama :D. Těch bot si nevšímejte! Jenom jsme si je tam srovnávaly.  No tak tady to máte! :D

Koš

                   PS. Ten koš byl opravdu malej! :)

Jsem zpět!

21. srpna 2010 v 22:18 | elika99 |  Ze života E
Tak jsem zpátky ze soustředění! Achjo já myslela, že tam hebnu... Ale už tam letos byla jiná kuchařka :D:D:D. No asi druhej den jsem slítla ze schodů takže mám v hajzlu kotník. Novej trenér je sice přísnej, ale jinak je v poho. Dokonce jsem tam zapoměla na počítač a to je co říct :D! Měli jsme tam bordel, kterej radši ani nechtějte vidět! :D zítra nebo někdy jindy vám sem hodim fotku našeho odpadkového koše.. :D to se budete tlemit... :D. No teď jsme se s Anylor-ak dodívali na 12 do tuctu 2 a teď koukáme na Tróju. Jo a jinak co máte všichni proti Taylorovy Lautnerovi??? Jako já vim, že neni nejhezčí, ale neni nejhorší! Jo a Patizón je hnusnej, ale na roli Edwarda se podle mě hodí. Áá jsem nějak ospalá!!! Así pudu spinkat tak dobrů noc vám přeju! :)

Deset nejvíc sexy mužů světa aneb jak připitomělé fanynky Twilight ságy ztratily i poslední kousky soudnosti

21. srpna 2010 v 16:54 | Anylor-ak |  A-Hlody a stížnosti
OK, fakt tady nechci nikoho urážet, jen vyjadřuju svůj názor... Na tohle jsem dneska narazila a opravdu se k tomu nemůžu nevyjádřit. Nejdřív sem napíšu těch deset "nejvíc sexy"...

1. Robert Pattinson
2. Taylor Lautner
3. Ian Somerhalder
4. Xavier Samuel - (Riley z Eclipse)
5. Kellan Lutz
6. Johnny Depp
7. Justin Bieber
8. Gerard Butler - (neptejte se mě kdo to je, fakt netuším)
9. Hayden Christensen - (Anakin Skywalker ze Star Wars)
10. Channing Tatum - (Tyler z Let's Dance, kdo neví)

Tak začnem Patizónem... Podle mě opravdu není sexy, zvlášť když se pořád tváří jak, když má zácpu. Hrát tedy neumí. A určitě to není on, kvůli čemu/komu se dívám na Twilight ságu. Teda dívám... Spíš párkrát shlédnu. Takže podle mě sem nepatří.
Né, ani kvůli Žákobovi se nedívám na Twilight. Lautner je opravdu hnusák, i když ty svaly nejsou nejhorší :D Hrát taky zrovna dvakrát neumí... Takže... Pryč s ním!
Ian, to je jiné kafe :D Ten sexy je. No možná, že jsem trošku zaujatá, ale fakt jen maličko. Sice jsem ho objevila až jako Damona, ale dřív už jsem ho viděla ve filmu Marco Polo a byl tam fakt dobrý. Ten umí hrát a Ano! Konečně někdo, kdo sem podle mě patří.
Xavier... Toho znám fakt jen z Eclipse a můj první dojem byl (Elika dosvědčí :D), že je mnohem hezčí než Patizón... I než Žákob. Co se týče hraní, tak tím si nejsem jistá, ale myslím, že horší než Žákob + Patizón to být nemůže. Takže... Budiž.
Kellan je moc hezký chlap, ale ani jemu neprospěl Twilight make-up... Tam vlastně vypadá celkem otřesně (teda.. ne víc než Patizón). Ale hrát umí a těším se, až uvidím ten nový film The Killing Game.
Johnnyho mám ráda... Hrát umí opravdu dobře a ty jeho kostýmy (myslím ty v těch filmech) jsou úžasné. Nejvíc se mi líbil v Pirátech, ale i jiné filmy se opravdu povedly. Sem určitě patří a to o hodně víš, než je... Klidně by se mohl dělit Ianem o první místo.
Bíbr... Co dodat? Už jen to jméno mluví za všechno... Bobr ani nevypadá jako chlap (tím nemyslím, že je mu jen 16, ale to, že vypadá jak holka) a určitě není sexy... Ten sem nepatří rozhodně a myslím, že to není jen můj názor.
Gerard Butler, tak toho ani moc neznám. Viděla jsem ho jen v nějaké ukázce Exmaželky za odměnu a z toho fakt nepoznám, jak umí hrát. Ale každopádně je celkem sympatický. Ale v tomhle případě se zdržím závěrů.
Hayden Christensen. Star Wars mám ráda, ale Anakin se mi líbil víc, jako ten malý kluk. Ale hrát celkem umí. A sice bych před něj nacpala pár jiných lidí, ale určitě bych ho v tom žebříčku někde nechala. A rozhodně před Patizónem a Žákobem.
A Channing, toho bych tady určitě nechala. Už mě nebaví pořád sem psát to samé, takže to je všechno, co k němu napíšu...

Chtěla jsem se hlavně vyjádřit ke staré známé Twilight dvojce :D a Bobrovi... Což jsem udělala, takže už jen napíšu koho bych při volení určitě nevynechala já. Takže mimo těch pár lidí, co jsem odsouhlasila, bych uvedla:
Určitě Petera Facinelliho, to on je ten nejhezčí v Twilight i když mu tmavé vlasy sluší víc...
Dál bych nezapomněla na Orlanda Blooma a Brada Pitta... Jo, budu se dneska dívat na Troju.
Je jich mnohem víc, ale teď už si nemůžu vzpomenout. Už mi z toho psaní odumírá mozek... Tak adios...

Na co se chystám

21. srpna 2010 v 13:01 | Anylor-ak |  Ze života A
Tak, jelikož už vážně nevím, co psát a nemám, co dělat, tak vám sem napíšu na co se dneska chystám... Samozřejmě vím, že vás to v nejmenším nezajímá, ale za to já nemůžu. Já fakt potřebuju něco napsat.
Takže... Teď jdu stahovat fonty, protože můj malej chudáček noutbuček jich má asi tak deset, z čehož čtyři vypadají jako nebo jsou Arial a čtyři jsou nebo vypadají jako Times New Roman. Abych i tady mohla občas z nudy dělat nějakou grafiku.
Až budu mít nějaké zajímavé fonty, tak dodělám takový grafický počin s Ninou Dobrev, který je už tak týden starý. Nedodělaný je proto, že jsem neměla žádný dobrý font...
A k večeru pojedu za Elikou (k babičce), která se už vrátila ze soustředění. Takže zas budem na to počítačování dvě... Už se těším... mi to chybělo ten týden. Taky si možná zas zahraju simíky, Konkrétně mojí napůl duchovní rodinu. Tím myslím, že máma a jedna dcera jsou normální a táta a druhá dcera jsou duchové. Modří duchové, což znamená, že se utopili. Ale utopil se jen táta, dcera už se tak narodila.
Tak to už je asi všechno, já zas tak moc neplánuju, protože když už si něco naplánuju, tak to stejně nevyjde... Mějte se.

Tak já už fakt nevím...

20. srpna 2010 v 10:38 | Anylor-ak |  Nezařazené - A
Já už fakt netuším, co napsat... Snad jen, že už mi hráblo (ne, to není novinka, novinka je, že už mi to došlo :) a jsem tedy oficiální cvok a blázen.
Teď už fakt nemám co psát. Včera jsem byla pro pomeranče v našem bomba krámu... Táhnu se přes celou vesnici (pěšky!) a když tam dojdu, zjistím, že tam maji akorát pár shnilých rajčat, několik citrónů a brambor... Takže fakt jako bomba. Pomeranče nakonec koupil papínek (:D Taťka), takže jsem mohla upéct muffinky.
Pak jsme ještě s mamkou šly glazovat a domů jsme se vrátily až v deset.
Och a to nemluvím o tom, jak jsem musela uklízet.
No jo, jsou to fakt žvásty, které se nikomu nebudou chtít číst...
Tak počkejte až bude škola (né, fakt tam nechci... už nikdy!), to to tady bude plné mé neskonalé blbosti... Jak jsem zas nastoupila na jiný autobus, jak jsem si na obědě nevzala oběd a podobně... Tak se mějte...

Držte mi palce..

18. srpna 2010 v 12:00 | elika99 |  Ze života E
                                        .: Přednastavený článek :.

Tak dneska nám na sousko maji přijet na návštěvu rodiče.. Takže jak už sem psala minule nosíme klacky z lesa. Jojo už se docela těšim.. Tak jo fajn těšim se hodně.. :D. Ale ještě víc se těšim až pojedem z týhle popravy zase domu :D. Ale fakt mi musíte držet palečky abych přežila ty poslední dny... Tvl ty okruhy 2x za sebou nám dávaj pořádně zabrat.. xP.. No hele tak já pádim pp.