Červenec 2010

Jak bylo v Paříži

31. července 2010 v 13:26 | Anylor-ak |  Ze života A
Včera už jsem fakt neměla sílu... nebo čas? To je jedno, prostě jsem to nenapsala. Takže píšu teď.
Takže v úterý ve dvě jsme odjížděli na letiště. V šest nám to letělo. Jak jsme letěli nad mrakama, kde svítilo sluníčko, přišlo mi strašně divné, když jsme přistáli, bylo zataženo, mokro, div že nepršelo. Pak jsme jeli asi hoďku a půl do hotelu, kde jsme dobu čekali, než nám dají pokoje. Když už nám je konečně dali, vyrazili jsme do ulic. Nejdřív jsme se jen procházeli, překlad - bloudili :D, pak jsme došli k Louvru. Tam jsme se podívali na pyramidu a šli se projet na ruským kole, co tam bylo. Potom už jsme měli celkem hlad, tak jsme šli k řece a na druhou stranu a zas se pustili do uliček hledat nějaké jídlo. Povedlo se a pak jsme pokračovali k Eiffelovce. Páni ta je ale velká! Tak vekou jsem jí nečekala. Ale byly tam velké, co velké - OBŘÍ, fronty, tak jsem tam nešli. Prošli jsme se k výtěznému oblouku a tam už jsem byla jak zombie. Pak už jsme pomalu mířili do hotelu. Jenže to ještě nebyl konec... Když jsme si trochu odpočinuli, vyrazili jsme zas k řece hledat nějaké nástupiště na lodě, protože jsme se chtěli podívat na Paříž ze Seiny. No, nenašli jsme. Za to se z toho vyklubala asi tříhodinová procházka po břehu. Nebo-li, jak tomu říkají, po pařížských plážích...

Fotka měsíce - červenec > Vyhodnocení

31. července 2010 v 12:04 | Anylor-ak |  Fotka měsíce
Takže tenhle měsíc vyhrála fotka z Eclipse s pěti hlasy. Na druhém místě se umístily obě zbylé fotky, z Twilight a New Moon, se shodným počtem hlasů. A to 0 :D
Soutěž na další měsíc sem dám asi zítra, nebo tak nějak. Už mám vymyšlené téma.
Nakonec ještě výherce:
Cullens - eclipse

Jsem zpátky

30. července 2010 v 2:09 | Anylor-ak |  Ze života A
Tak už jsem se vrátila. Jdu spát. Jen se chci zeptat jakou formou vám mám sem dát všechny věci... Jestli třeba každej den zvlášť a napsat co jsme dělali a dát fotky, nebo všechny dny najednou a pak nějak zvlášť ty fotky. Tak napište. Já jdu spaát. A fakt sorry za nějaké chyby.

Welcome to the Rileys - trailer

29. července 2010 v 9:00 | Anylor-ak |  Kristen Stewart
...::Přednastavený článek::...


O čem film je:
Příběh mladé dívky, která je magnetem na problémy a těch má víc než dost. Jednoho dne se setká s manželským párem, který je na tom ještě hůř, jak ona. Dozvídá se, že přišli o dítě a od té doby je již nic nespojuje. A je to právě tato mladá problematická dívka, co možná přivede manželský pár zpátky k sobě.


Robert Pattinson je příbuzný s Drákulou!

28. července 2010 v 9:00 | Anylor-ak |  Robert Pattinson
...::Přednastavený článek::...
Genealogičtí badatelé z Ancestry.com oznámili, že se jim podařilo objevit vzdálené příbuzenské vztahy mezi hvězdou filmového Stmívání Robertem Pattinsonem a transsylvánským krutovládcem Vladem řečeným Napichovačem. Přesně tím, který byl inspirací Brama Stokera při psaní Draculy. Přišli také na to, že Robert i Vlad jsou spřízněni s britskou královskou rodinou. Princové William a Harry jsou Robertovi vzdálení bratranci a Vlad je jejich strýc.
Tak tohle jsem našla v jednom časopisu, tak to sem dávám. Přišlo mi to velmi zajímavé. A co vám?
Zdroj: TV mini

Něco málo o mě

27. července 2010 v 15:51 | elika99 |  Ze života E
Protože se nám s Anylor-ak nějak nedaří udělat video o nás tak vám o sobě něco napíšu. Jmenuju se Eliška a je mi 12. Bydlím kousek od CB ale kde přesně vám neřeknu. Mám ráda psy, kočky, koně atd. Nesnášim hady a pavouky. Chodim na volejbal a občas si zajdu zahrát tenis. Nejsem vůbec na logiku. Když je škola tak chodim spát kolem 00.00 :D a když sou prázdniny tak kolem 2.00. Vstávam v půl 7 když je škola a ve 12.00 když jsou prázdniny. Ve škole mám průměr tak 2. Jsem závislák na compa. Miluju koupání v moři,bazénu i rybníku a v řece. Mám povolenku na ryby a chytám je... :D. Mám víc jak 100 kamarádů. Nemám kluka, ale jednoho mám vyhlídlího... :D . Tak to je asi všechno. Až se vrátí Anylor-ak tak se jí zeptám jestli sem taky o sobě něco napíše. pp.

Vampire Diaries na Comic-Conu - fotky

27. července 2010 v 9:00 | Anylor-ak |  TVD / Ostatní
...::Přednastavený článek::...
Tady jsou nějaké fotky... Nojo, jasně, prý Vampire Diaries a skoro všude tam je Ian, že? Když já za to nemůžu! xD Tak jo, jsem vinna...

DSC01165 by kiffandgiggles.

Více fotek v celém článku.

Odjíždím do Paříže

26. července 2010 v 19:00 | Anylor-ak |  Ze života A
Takže zítraodjíždíme. Budem vstávat... asi tak v 1, protože ve 2 ráno odjíždíme. Pojedeme autíčkama do Prahy a odtud budem v 6 odlétat.
Vracet se budeme ve čtvrtek. Někdy večer budem odlétat, takže domů se dostanem někdy v noci.
Já už se tak těším!
Asi vám přednastavím pár článků, ale nebudu komentovat. Možná vám sem tam něco napíše Elika.
Až se vrátím, tak napíšu jak tam bylo, kde jsme byli a možná přidám i nějaké fotky.
Tak si tady žijte blaze! Budete mi chybět... Ale snad to přežiju.

Nacpanej den

25. července 2010 v 15:25 | elika99 |  Ze života E
Já se vždycky hrozně nudim, ale dneska ne. Dneska má totiž přijet návštěva a mamka mi řekla, že si budou prohlížet náš barák, takže si mám prej uklidit v pokojíčku. Taky mám udělat chlebíčky. Odnést si oblečení z pracovny do pokoje... Takže fakt jako nabitej den. Včera sme měli ve vesnici hasičský závody a ta oslava se protáhla až do noci. Já tam teda byla do jedenácti večer protože mi to rodiče nedovolili dýl. Pořád tam ke mně chodili hasiči z vesnice a vždycky si kolem mně stoupli každej mi dal pusu na vlasy a pak zase odešli tancovat :D . No jo no byli ožralí co dodat... :D no taky sem včera ještě dělala design pro kámoše na blog. Ten naleznete TADY , tak snad se vám bude líbit. Tak já zese běžíím pp.

Holašojce

25. července 2010 v 13:09 | Anylor-ak |  Ze života A
Včera jsem se dívala na toho krále škorpiona xD Takže jsem pak šla spát celkem pozdě. Teda na to, že jsem měla vstávat v 7.
Nakonec jsem vstávala až v půl 8. A klidně jsem mohla spát ještě déle. Nakonec jsme totiž čekali, než se vyprdelí děda s babičkou. A pak už holá do Holašovic.
Nejvíc mě tam štvalo, že jsem vždycky na všechny čekala, protože všude čučeli půl hodiny. A taky ta muzika mohla být krapet jiná. Ale mám novou tašku, takovou proužkatou a taky dva šutříčky. Jakože polodrahokamy :D
Taky jsem tam potkala kámošku ze třídy. Nejdřív mě upoutaly její ustřižený tříčtvrťáky. Asi nějak... Hele, takovýhle kalhoty má Marky! A takový vlasy má Marky taky. A ty brýle vypadají stejně jako má Marky! A hele! Ona to je Marky! :D Tak nějak probíhaly mé myšlenkové pochody...
Pak jsme jeli k dědovi a babičce na oběd a necháme tady bráchu. A doma začnem balit...

Peter Facinelli na Primě

24. července 2010 v 16:43 | Anylor-ak |  Peter Facinelli
Ahojky. Tak jsem tady po pár dnech zas. Včera nám jaksi nešel net. Dneska bych nejspíš taky nenapsala (upřímnost především :), kdybych na primě neviděla reklamu, že budou dávat Krále Škorpiona. Už jsem se na to před nějakou dobou dívala. Zrovna v době mojí twilightmánie, takže jsem tam Petera hned poznala :D Takže jak jsem vyděla tu reklamu, hned jsem si na něj vzpomněla a řekla si, že vám to napíšu. Takže...

Král Škorpion - Co to je?
Kdy? Dneska ve 22:25
Kde? Na Primě

Doufám, že se na to podíváte a taky, že jsem nenapsala moc pozdě...

Klikací ikonka pro DeeDee

22. července 2010 v 22:05 | Anylor-ak
Takže, jak jsem slíbila, tady je ta ikonka. Snad ti půjde k tomu designu. A snad se ti líbí i motiv ikonky - měsíc. A taky doufám, že neva, že je to animace. Takže tady to je:

klik-ikonka-deedee
A až si jí budeš chtít někam dát, do html zkopíruj tenhle kód:

<a href="http://ady-jessy.blog.cz"><img src="http://nd03.jxs.cz/789/480/96c4cd2f75_67266076_o2.gif"></a>

Tak doufám, že se líbí...

Prázdniny

22. července 2010 v 17:22 | elika99 |  Ze života E
Tak co jak se máte lidi??? Já jsem pořád nemocná, ale už je to lepší. Dneska sem byla u babičky a celej den sem se koukala na televizi :D . No zejtra du nejspíš k doktorce. A co budete dělat vy?? Já sem sama doma. Taťka a mamka jsou v práci a brácha je na brigádě takže je tu fakt nuda... Druhej tejden v srpnu jedu na soustředění a vůbec se mi tam nechce. Máme tky novýho trenéra, kterej je strašnej :( . Tak já du na pizzu pp.

Tak jak u vás?

20. července 2010 v 6:58 | Anylor-ak |  Ze života A
Tak jak vy si užíváte prázdniny?
Elika, jak jsem četla v předchozím článku, asi moc ne. To je smůla, že je nemocná.
A co já... Tak teď jsem na chalupě a je tu se mnou taky jedna kámoška, která momentálně spí... Vlastně nechápu jaktože já nespím. Já jsem tu totiž největší spáč. Ale... Spát jsme šli někdy ve čtvrt na 1 a já dlouho nemohla usnout. Pak se probudím, nesmyslně brzo, snažím se ještě usnout, myslím si, že je tak 7, podívám se na mobil a ono je čtvrt na 6. Bomba, co? Je mi jasný, že už neusnu a jsem pěkně naštvaná na mouchy, co tu lítaj, protože ty mě určitě vzbudily... Tak jsem si chvíli četla Zatmění (já vím, já vím, zase). Když já už fakt nemám co číst. Teda, teď mám na skladě českoanglickýho dráculu, ale nesnáším nedočtený knížky, takže stejně nejdřív dočtu Zatmění.
A co dál???
Tenhle týden bude veletrh... Tak tam nahlédnu. I když ty kapely, co tam mají hrát... Hvězda veletrhu budou jako každý rok Babouci xD Ale už se těším na ohňostroj, doufám, že na něj půjdem.
A za týden letíme na tři dny do Paříže :) Tam se těším...
Tak napište, jak si užíváte prázdniny vy?

Ach joo... :(

18. července 2010 v 22:35 | elika99 |  Ze života E
Ach jo... . Když už ke mně má přijet setřenka, tak zrovna musim onemocnět :( . To jsem krucinál nemohla onemocnět před soustředěním??? :D . Nejspíš budu nemocná z toho, že když sem byla u setřenice já, tak sme se koupali u splavu v Malši... Takže to asi bude z toho. Ale co mám sakra dělat??? Prázdnin si teď zrovna asi moc užívat nebudu. Mno tak asi budu číst Rozbřek :D už ho čtu půl roku a sem za půlkou.. To se mám co??? :D:D:D tvl já už sem jako Anylor-ak pořád tečky, tečky a tečky :D. Mno tak já du než vás tady nakazim :D . Tak dobrou noc :) .

Škola noci 3 - Vyvolená

17. července 2010 v 20:56 | Anylor-ak |  Knihy
Tak jsem dneska dostala tuhle knížku. Nevypadá to, že by mi vydržela dlouho, už jsem za půlkou xD Njn, když já si nemůžu pomoct... Je to tak napínavý. Ale poslední dobou nějak umíraj lidi, co mám ráda. Teda jako v knížkách xD Néé doopravdy. Nejdřív v předchozím díle tý školy noci, pak zas ve Vampýrské akademii... Teď zase Bree. Ale ta vyvolená je fakt dobrá. Ale zatím se do všeho jen víc zamotává, tak doufám, že na konci tohohle dílu už to trošku rozmotá. I když pochybuju, když to má mít ještě asi nejmíň dvanáct dílů... O čem by pak psaly??? Ach jo. No nic, já jdu číst, nebo dělat náramek, to ještě uvidím. Tak se mějte...

Ian Somerhalder v CSI

16. července 2010 v 22:16 | Anylor-ak |  TVD / Ostatní
Tak jsem tak dneska zabloudila na IMDb, které jsem nikdy moc nemusela, ale už jsem tomu trošku přišla na kloub. Zjistila jsem si v kterých epizodách Kriminálky Ian hrál a pak jsem si je pustila. Zajímavé je, že v obou hrál... Ježís, né! To vám přece nemůžu říct. Zapomeňte na to a radši si to pusťte xD
Takžee...

CSI: Las Vegas / 3x01 - Revenge Is Best Served Cold


CSI: Miami / 2x05 - The Best Defense


To je fakt k nasr**í

16. července 2010 v 14:04 | elika99 |  Ze života E
Mno :D tak sem hrála hru a měla sem tam chytnou nějákýho zloděje jenomže to fakt nešlo :// . Já sem tak nasraná, že snad budu vraždit.ALe co mám sakra dělat?? Do řeky se mi nechce :((.Mno, ale asi budu muset tak ja du pp.

Volný design - Eclipse

15. července 2010 v 15:12 | Anylor-ak |  Designy
A jak řekli, tak udělali... xD
Tak jsem udělala ten volný design. Najdete ho tady. Doufám, že se vám bude líbit. Kdyby ho někdo chtěl, tak napište. A určitě mi napište nějaké komentáře :)
Tak se tady mějte, já jdu číst ten Krátký druhý život BT.

Eclipse wallpaper

15. července 2010 v 12:46 | Anylor-ak |  Blendy
Avatar-TS:E_Fight
Jak už jsem psala v předchozím článku, strašně se nudím, tak jsem vytvořila ten slíbený wallpaper na téma Zatmění. Vlastně z něj asi udělám i volný design... Ten vám sem taky dám. Nemyslím si, že je nějak úžasný, vlastně k tomu má hóóódně daleko, ale třeba se někomu bude líbit. A čekám, jak mě ukamenujete v komentářích xDEclipse - fight for life...fight for love wallpaper