Červen 2010

Zatmění

30. června 2010 v 22:40 | elika99 |  Eclipse / Zatmění - film
Tak sme přijeli s Anylor-ak z kina z filmu Eclipse-Zatmění . Bylo to opravdu super nejlepší díl :D, ale uvidíme co budeme říkat až ten film uvidíme po padesátý :D.Nejvíc byla prdel když to začínalo a já na Anylor-ak ,,To neni Edward'' A Anylor-ak prej ,,To neni, ale je hezčí '' :D:D:D.Nebo když novorození vylejzali z vody a Anylorak ,,Krokodýl'' :D:D:D tky prdel jaxvině :D.No já si myslim, že sem k tomu taky něco napíše, ale opravdu doporučuju ten film je opravdu božíí :) Tak pp

A je to...

30. června 2010 v 10:12 | Anylor-ak |  Ze života A
Tak nám začaly prázdniny!!! :D
Co plánujete? Co bylo za známky?
Já mam dvě dvojky a dostala jsem poukázku na 500,- do knihkupectví. Johoho, to si počtu... Koupila jsem si Stínem políbenou - další díl VA, ale to jsem dostala od mamky prachy za to vysvědčení... Jinak dneska jdem s Elikou na Zatmění... To jsem teda zvědavá.
A o prázdninách někdy pojedem do Paříže, tak tam se těšim...
Co ještě napsat? Už mě nic nenapadá... Snad jen abyste napsali nějakej komentík... xD
Mějte se!

Už jen jeden den! :D

29. června 2010 v 12:41 | Anylor-ak |  Ze života A
Ahojky! Tak mě tady zase máte... xD
Sakra! Neví někdo do jaký to mam dát rubriky?! Jasně... že mě to nenapadlo dřív, já to taky nevim. Asi to dám... Sakra, já nevim. Tož nechte se překvapit.
Včera jsem nešla do školy, byli jsme v Plzni. V zoo a taky v to mdinoparku, či co. Ale včera se rozdávaly nový učebnice a já tam nebyla, takže jsem je všechny táhla dneska. Já myslela, že je zahodim do nejbližší popelnice... Ale odolala jsem pokušení... mám silnou vůli xD Ale táhnout se s pětikilovou igelitkou...
Aaa... vypadá to, že se vrací moje posedlost trojtečkou...
Jinak dneska jsme ve škole dokoukali Stmívání, na který se dívali už včera a pak jsme si pustili Nový měsíc... No neni to skvělý? Ale jak to všichni sledovali... k popukání. Takový otevřený huby a vyvalený oči... xD My jsme to s kámoškama komentovaly a pořád se hrozně chechtaly, takže jsme trošku rušily.
Ale zítra už se jde jen na hoďku do školy a pak... ZAČÍNAJI PRÁZDINY!!! Ha, já se tak těším...
Tak papa, já jdke kámošce se koupat xD
Ó, málem bych zapomněla... tu rubriku, že? :D Tak jo, máte jí mít...
Tak ale teď už fakt ahoj...

Slib

24. června 2010 v 17:54 | elika99 |  Ze života E
Jednou sem vam tady slibovala, že až dostanu tu známku z testu z hudebky tak vám to sem napíšu.No z toho testu mam za 3, ale na vysvědčení budu mít za 1.Vsadim se o co chcete, že až si tohle bude číst anylor-ak tak dostane takovej výtlem, že se z toho bude válet po zemi :D.Na vysvědčení budu mít hodně dvojek takže bude kračí když vám napíšu z čeho budu mít za 1. Takže z dějáku,příroďáku,těláku :D z hudebky,informatiky,výtvarky,občanky,praktiček a z němčiny.Možná sem na něco zapoměla,ale to je fuk :D.Tak já du pp.

Jedna neschopná osoba opět v akci

24. června 2010 v 13:34 | Anylor-ak |  Ze života A
Bože, já jsem fakt pako... Nejdřív opakovaně nastoupim místo do 2 do 9 (ale to už víte) a teď si zas na obědě nevezmu oběd xD Jsem tak nějak chvátala, vzala jsem si salát a pak se mi nějak povedlo nevzít si talíř s jídlem. A všimla jsem si toho až u stolu. Bylo to sice file, což nejim, ale stejně jsem blbá. To se nemůže povect nikomu jinýmu, než mě... Bože, bože.
Jinak... Budu muset říct Elice, aby taky něco napsala.
A zejtra jedem do Krumlova do grafitových dolů. Bomba... máme sraz na vlakáči ve třičtvrtě na 7. To normálně vstávám. To budu mít zas blbou náladu.
No nic, já se jdu na něco dívat...

Jak nám moc nevyšly plány

22. června 2010 v 14:08 | Anylor-ak |  Ze života A
Tak dneska jsem táhla do školy DVDčka, že se budem na něco dívat. Tak na hudebce jsme se dívali na Mamma mia, na zemáku - tam jsme se fakt měli dívat - jsme měli referát o Nepálu, na ájině by to prej nešlo pustit a matikářka to zas neměla kde pustit. Nakonec jsme se teda měli dívat jen na fyzice. Že si pustíme Bonda (mýho :), ale pak tam vybrali Cestu kolem světa za 80 dní. Jenže to jim nešlo pustit. Jeden kluk tam pořád vykřikoval, že maji pustit nějaký Spy game, že budou všichni spokojený. Tím všichni myslel samozřejmě sebe. Pán je trošku sebestředný... Tak to pustili, nikdo se na to nedíval a asi po čtvrt hodině se to zaseklo. Já mezi tím začala číst Smrtící tanec (další díl Krvavýho kolena :). Tak nakonec tam pustili toho Bonda. Takže jsem celkem spokojená. Taky jsem si pučila od kámošky jinej díl - Goldfingera, jak tam Sean dejchá kachnou xD Za hoďku musim pro bráchu do školky, tak si to pak pustíme xD

Tak jsem si zrušila facebook

21. června 2010 v 16:57 | Anylor-ak |  Ze života A
Hahaha. A je to! Už jsem tam strašně dlouho nebyla, tak jsem si účet "deaktivovala". Už tam v životě nevlezu. Stejně je tam nuda. Akorát mě štve, že si nebudu moct pokecat s kámoškou z tábora. Mám na ní sice icko, ale tam stejně nechodim. Hmm, takže tak. Jinak... Co budete mít za známky??? Já budu mít dvě dvojky. Tak napište do komentářů.

No já se na to...

21. června 2010 v 7:26 | Anylor-ak |  Ze života A
Včera jsem šla spát asi o půlnoci a dneska samozřejmě vstávala ve třičtvrtě na sedm. Už oblečená, umytá a nasnídaná zapnu počítač, jestli nemáme nějaký suplování. A teď tam je: Pondělí: 1.hod Čj Odpadá... No já myslela, že chcípnu. Ach jo. Já bych spala. Ale teď už ne, když jsem vzůru. A teď mam hodinu čas, než mi jede autobus... Tak si dam aspoň kafe.

Poslední za mnou

18. června 2010 v 13:56 | Anylor-ak |  Ze života A
Jo! Tak už mám za sebou poslední dvě písemky. Ty jsme psali včera. Z češtiny mi vycházelo 1,47 a dostala jsem 2, takže sbohem jedničko! A z matiky to mi vycházelo celkem dobře, ale kdybych dostala 2, tak mi vychází přesně jedna a půl. Ale naštěstí jsem dostala 1-, takže mě nebude zkoušet.
Taky mám za sebou poslední zkoušení. Z frániny. Mi pustil nějakou kazetu kde něco kecali a já podle toho měla kraslit obrázek. To bylo tak bomba.
A včera jsem šla spát až po půlnoci (takže vlastně dneska), takže jsem ve škole nejmíň první dvě hodiny malinko usínala. Pak mě taky bolely nohy ještě než jsem vystoupila z autobusu. A to nemluvim o bolení hlavy. Taky mě z neznámého důvodu bolí zuby.
Ale celkem se nám udělalo hezky, takže zejtra snad pojedu do Krumlova na Slavnosti. Já se těšíííím, tam mívaj takovej úžasnej ohňostroj...

Vtipky :D

16. června 2010 v 18:19 | elika99
Tak jsem šla na SUPER.CZ a našla sem tam obrázky, který sou fakt super :D:D:D tak tady máte ty kterym sem se smála nejvíc :D.Hezký úsměv
Sleva
       
    Tyhle ty dva sou úplně božíí :D.

Úterky

15. června 2010 v 17:31 | elika99
No já nesnášim úterky takže dneska se mi vůůůbec nechtělo do školy.Nesnášim ho proto, že máme takový debilní hodiny máme totiž děják,matiku,ajinu,fyziku zase matiku a potom zemák to sou fakt hodiny, který já úplně nesnášim.Z fyziky mi vycházela trojka na vysvědčení a dneska sme měli psát test, kterej mi rozhodne jestli mi dá učitelka 2 nebo 3.Samozřejmě, že já sem na převody jednotek atd. hrozně blbá !! Ale nějákym zázrakem sem dostala 1. :))) Já sem byla tak šťastná a další hodinu sme psali matiku a to mám taky 1 takže úplně nejlepší úterý :).Dneska se nám uzavíraly známky,ale prej se ještě můžou přepsat, ale to spíš učitelky říkaj jenom aby sme se nezačali flákat :D. No tak já du na facebook tak pp.

Komu není rady...

15. června 2010 v 14:01 | Anylor-ak |  Ze života A
Bože, já jsem tak blbá! Možná jste četli článek o tom, jak jsem s kámoškou nastoupila do jinýho busu... Tak dneska jsem zas čekala na dvojku a v tej době tam neměl jet jinej trolejbus, tak jsem nastoupila do prvního, který přijel, v domnění, že to je 2. Sedla jsem si (možná mi to mělo dojít, když tam bylo místo na sezení) a začala jsem si číst. Ale na křižovatce to zatočilo, tak jsem si říkala, kam to ten bus jede a pak mi to konečně došlo xD Nojo, zase ta proklatá devítka! Jinak fyzika byla celkem v poho. A dneska už musím konečně začít plect ten náramek. Tak ae tady mějte, možná ještě něco přidám...

Hilary Duff Avatary

14. června 2010 v 15:28 | Anylor-ak |  Avatary
Takže, tady jsou avatary k tomu wallpaperu. Snad se líbí. Mě se asi nejvíc líbí ten s tim kloboukem... No nic, já se du šprtat fyziku

avatarHD01
avatarHD02
avatarHD03
avatarHD04

Hilary Duff Wallpaper

14. června 2010 v 15:24 | Anylor-ak |  Blendy
Jsem něměla co dělat a našla jsem takový úžasný fotky s Hilary, tak jsem vytvořila wall a avatary. Já vim, že jsem ty fotky zkazila, ale co nadělám... Tak třeba se bude líbit.

hilaryduff

Klik!

13. června 2010 v 9:25 | elika99 |  Soutěže
Ahojky lidičky! Moje kámoška se přihlásila do soutěže a chtěla by moc vyhrát, ale potřebuje pomoct jestli můžete tak prosím HLASUJ pro Ketu. DĚKUJU MOC !!!

:D sranda :D

12. června 2010 v 22:53 | elika99 |  Ze života E
No tak já vám řeknu o co go!! Takže jak asi víte tak dneska bylo šílený vedro no a my sme dneska v Třebíně měli dětskej den (kvůli počasí opožděně). Taky tu dneska byla Anylor-ak a tak sme si řekli, že už to nevidržíme a prostě musíme skočit do toho bahňáku jinak se uškvaříme! :D.Samozřejmě sme si vzali loď a skákali sme z ní, ale když sme do ní chtěli zase zpátky nalézt tak sme se jaksi převrátili :D:D:D tvl to byla taková prdel!! Jenom to zabublalo a loď v pr**li :D, ale naštěstí je ten rybník mělkej takže sme jí vytáhli :D i když nám to dalo zabrat protože to bylo těžký jako prase. Do toho Anylor-ak ztratila botu takže fakt skvělíí :D. To ste nác fakt měli vidět!! :D tak to byl náš dnešní peckovej den! :D

Narozeniny!!!

11. června 2010 v 18:32 | Anylor-ak |  Blog News
Všechno nejlepší k 1. narozeninám!

No, sice to není dneska, abych pravdu řekla, bylo to už před pěti dny, ale já na to jaksi zapomněla. Vzpomněla jsem si až, když jsem četla přání na Kety a Carmenky blogu. To bylo včera ráno, než jsem šla do školy. Chtěla jsem napsat odpoledne, vážně chtěla. Ale jaksi nám nešel internet. Nojo smůla. Možná to bylo, protože bůh chtěl, abych se učila chemii. Ale já nechtěla, takže jsem si četla. Ale z chemie mam nakonec jedničku. Takže bůh je snad spokojenej xD Ale to jsem trošku odbočila. A jaksi jsem ještě ani nenapsala, že narozeniny slaví náš blog :D

Vyrobila jsem mu takovej obrázek...

k 1 narozeninam

Reklamy

8. června 2010 v 20:03 | Anylor-ak
Takže, sem pište reklamy. Takový to: "Přihlaš se prosím sem" nebo "Hlásni plsky tady." Když to bude někde jinde, mažu. Víc už se rozepisovat nebudu.

Sláva nazdar výletu...

8. června 2010 v 14:49 | Anylor-ak |  Ze života A
... nezmokli jsme (no, možná jenom maličko :), už jsme tu, už jsme tady!
Jojo, tak mě tady máte zase xD Právě jsem přijela. Bylo to tam super.
Když jsme tam přijeli, tak jsme se hned šli koupat do Lipna. Taky jsme tam na pláži hráli beach volejbal. Pak jsme šli na bobovou dráhu, měli jsme jednu jízdu zdarma. To jsem jela 40.
Další den bylo zataženo, tak jsme šli na výlet. Na nějakou medvědí horu. Cestou zpátky jsme maličko zmokli. Když jsme přišli, šli jsme na Marinu, pak zas na bobovou dráhu. To jsme měli jednu jízdu normálně a druhou zadarmo. A to už jsem jela 48 a byla jsem nejrychlejší. I když při tý druhý jízdě jsem málem vypadla... Jedna holka si tam o tu dráhu sedřela rameno, loket a koleno. Po bobový dráze jsme měli večeři a pak jsme se jeli project na bruslích. Když jsme se vrátili, tak jsme se tam z okna chechtali nějakejm klukům a oni tam k nám pak přišli, zaťukali a prej: "Tak jsme tady!" xD My takovej výtlem. Pak nám ještě nabízeli číslo na pedouše Čendu. A pak nám v noci svítili do okna nějakym zeleným světýlkem.
Dneska jsme se sbalili a ještě se šli koupat do Lipna. Pak jsme chvátali na vlak. A z nádrží jsem se s kámoškou táhla skoro přes celý město autobusem.
Prostě to bylo bezva a já se jdu vybalit a číst Rozesmátou mrtvolu :D

Pár informací

6. června 2010 v 14:31 | elika99 |  Blbosti
Ahojky sry, že sem sem dlouho nic nenapsala, ale já sem opravdu nevěděla co bych sem psala :).Dneska sem přijela z lipna kde sem chytala ryby,ale vůbec to nebralo takže to bylo na ho*no, ale to koupání bylo super ještě v tomhle vedru :D.No ze školou jedeme do Plzně do dinoparku a do zoo takže se tam fakt těšim!.Jedeme tam vlakem protože to prej vyjde levnějc.A kde ste byli na výletě ze školou vy? No já du pp! :)