Květen 2010

Volný design - Forest Fairy

27. května 2010 v 22:35 | Anylor-ak |  Designy
Včera jsem neměla co dělat, tak jsem vytvořila design. Vlastně jsem s tím začala už v úterý. Původně to měl být design na tenhle blog, ale nakonec ho sem asi nedám. V záhlaví je víla, kterou jsem našla na blogu Kety a Carmenky a "trošku" ji přebarvila. Na pozadí je les. Celý je to v mý oblíbený zelený barvě. Podívat se můžete tady. Kdybyste ho chtěli, přečtěte si pravidla a napište na mail.

Je to tam!!!

23. května 2010 v 23:46 Ze života A
Je to tam! Porazili jsme rusáky 2:1! Jsme mistři světa 2010. Dobře klucí!

Jak to mám udělat????

23. května 2010 v 14:02 | elika99
Mi zejtra píšeme písemku z hudebky asi si říkáte ,,Co z hudebky?'' Jo z hudebky píšeme na operu, ale víte co je nejhorší ? Jak se to mám sakra učit když mě to nebaví? Já si to můžu přečíst třeba 100x a do tý hlavy né a ne nalést! Tak jak se to mám sakra učit? No, ale upřímě mě je jedno co dostanu z hudebky za známku protože hudebka mi do života zrovna k ničemu nebude takže jako ať si mi klidně dá učitelka 5 ale zas takhle špatně to neumim :D .No nic tak já se du šprtat :D. Já vám sem příští tejden napíšu jak to dopadlo, ale neslibuju, že to tu bude brzo protože nemám čas pač mám tréninky, ale jednoho dne se dočkáte! Tak čus :)

No tak dobře, když tolik prosíte :D

23. května 2010 v 10:28 | Anylor-ak |  Ze života A
Nejdřív se chci omluvit, že tu moc nejsem. To je pořád nějaký zkoušení, písemka, pak zas volejbal nebo hokej (volejbal-hraju, hokej-dívám, jen aby bylo jasno :) Pak jsem taky zase začala pléct náramky přátelství. A když se náhodou nějakej čas najde, tak jaksi neni nálada.

A teď k tomu nadpisu... Keta s Elikou do mě šijou abych napsala (viz. komentáře u článku Ušlo to...), tak jsem se rozhodla, že teda něco sesmolím. Ale nebude to k týdnu ke kterýmu se vztahuje tamten článek, to už si ani nepomatuju xD Bude to k tomuhle.
Takže... Tak nějak se stalo, že jsem nebyla na volejbale. Taky už si říkam, že učitel na fráninu neumí napsat jiný číslo než 1 xD. Třeba z písemky, kterou jsem totálně povorala mi dal 1. Pak mě taky zkoušel a zase 1. Za celej rok, co chodim na fráninu, jsem nedostala nic horšího než 1 :D Jinak vlastně nic zajímavýho, až na to, že jsme ve finále MS! Málem jsem včera dostala infarkt, když dali ten gól 7 sekund před koncem. Když jsme hráli s těma Finama, tak jsem taky málem zkolabovala, ale s těma Švédama... A to ještě dneska budem hrát s Rusákama. To už moje chabý nervy asi nevydrží. Co nervy, ale jak budou vypadat chudáčci nehty?! Si snad budu muset pořídit umělý.

Plánovala jsem jen krátkej článek o tomhle tejdnu, ale nakonec z toho asi vzešel dloouhej článek o hokeji xD No nic, tak já už asi půjdu.

1x22 - Founder's Day

16. května 2010 v 16:30 | Anylor-ak |  TVD online 1.série
Jak už jsem psala, vzpomněla jsem si na tenhle díl až dneska na volejbale, takže jsem ho ještě neviděla. Ale už jdu na to. Já jsem tak zvědavá...


1x21 - Isobel

16. května 2010 v 16:27 | Anylor-ak |  TVD online 1.série
Ukamenujte mě třeba, stejně na to zapomenu... Ano, opět jsem zapomněla, takže předposlední díl máte až současně s tím posledním, na kterej jsem si vzpomněla taky až dneska. Ještě jsem ho ani neviděla.


Ušlo to...

15. května 2010 v 19:05 | elika99 |  Blbosti
Ahoj tak sem se koukala na blog a už sme vám sem dlouho nic nenapsali.Tady ten tejden sem kupodivu ve škole neměla žádnou 3,4 ani 5 takže fakt uspěch :D. V pondělí sme měli jenom 4 hodiny takže bomba.Navíc mi odpadnul trénink a na ten druhej sem nešla protože sem byla unavená z Č. Krumlova kde sem byla v sobotu i v neděli na zápase.V sobotu sme byli fakt dobrý protože sme dopadli druhý.Samozřejmě první byla Hlincovka jak jinak :D . Ale v neděli na šestkách sme byli poslední protoŽe nám šestky vůbec nejdou. Dneska sem měla takovej pohodovej den.Ráno sem vstala asi tak v 9.00 hod. a potom sem ležela asi tak do 11.00 i s notebookem :D . Co já bych bez toho compu dělala :D . No a zejtra má An-lorak zápas s volejbalem a já ho měla mít taky, ale mám narozky takže nikam nejedu pač mám oslavu :D. Už se tááák těšim. TAKŽE TADYTEN TEJDEN FAAKT UŠEL :) .

1x20 - Blood Brothers

7. května 2010 v 16:17 | Anylor-ak |  TVD online 1.série
Takže teď předpředposlední díl... No jo, spěje to k úchvatnému (aspoň doufám, že úchvatnému :) finále.


1x19 - Miss Mystic Falls

7. května 2010 v 16:14 | Anylor-ak |  TVD online 1.série
Takže další dílek. Předpředposlední. Teda vlastně ne... předpředpředposlední.


1x18 - Under Control

7. května 2010 v 16:10 | Anylor-ak |  TVD online 1.série
Tak jsem zjistila, že tu chybí už tři díly... Teda já jsem snad sklerotik :D Tak tady je 18. dílek...


Dneska Majáles

7. května 2010 v 16:06 | Anylor-ak |  Ze života A
Dnešek byl celkem dobrej. Odpadla nám první hodina, pak jsme se dvě učili a v půl 12 oběd. Pak průvod. Naše škola byla za vojáky, takže jsme měli zmalovaný xichty. Pak byl závod na lodích na slepym ramenu. Někdo jim tam skočil do vody a převrátil jednu tu loď :D Na zastávce na mě všichni čuměli, jak jsem byla špinavá xD. A nějakej chlap tam na mě: "To asi nepude umejt mejdlem... Já jsem se tam byl podívat. Když tam šli kluci, tak to šlo, ale když tam přišly holky, tak jsem musel jít pryč... Ty tam ječely jako krávy." :D A doma jsem si ten xicht hned umyla a spěchala za kamarádem počítčem. Stáhla jsem si předposlední díl TVD - to mi připomíná, že sem musím dodat ty odkazy... Když já na to vždycky zapomenu - a teď čekám na titulky. Když jsem přišla, bylo tam 50% a teď tam je 70%... Teda těch slovenskejch, ty jsou vždycky dřív. Českejch tam je pořád jen 10%. Ach jo, já se snad nedočkám. No nic, já jdu přidat chybějící díly.

Já se snad nevyspim!

4. května 2010 v 19:18 | elika99 |  Blbosti
Tady ten tejden mi utíká nějak pomalu a co vám? V pondělí sem si řekla, že už se těšim na sobotu a na tréninku mi trenérka poví, že pojedeme na zápas s do krumlova a v neděli taky takže to bude fakt bezva.Ty lidi mě snad nikdy nenechaj vyspat.Já s tim volejbalem snad seknu jinak se o víkendu opravdu NIKDY nevyspim ;-(.No tak já zese du! Tak pp