Duben 2010

30.4.-1.5. Májka

29. dubna 2010 v 19:26 | elika99
dneska sem se dozvěděla, že nám odpadá poslední hodina a tak sem si řekla, že pojedu domu busem a nebudu čekat na taťku až pojede někdy ve 4 hodiny domu.Až přijedu domu tak nejspíš pudu na chvilku ven a potom pofrčim s Anylor-ak do Bohouškovic na Májku. Už se docela těšim :) . Lidi neznáte někdo nějaký dobrý hry na ven, která se týkaji čarodejnic nebo Májky??? My totiž chceme s Anylor-ak a ještě s jednou kámoškoou udělat nějaký hry pro malý děti . To sme hodný co? :D . Potom chceme mrknout na nějaký ty horory a pudem spát aspoň tak ve 3 hodiny ráno takže toho moc nenaspíme :D . Jediný co mě sere, že zejtra píšem test z občanky takže se musim teď učit :'-( . No tak já du ještě chvilku čekat na anylor-ak aby sme se domluvili jak to zejtra uděláme tak mi pls držte palečky na tu občanku! DÍÍÍÍÍKY MOC :)

Tak už v tom mám jasno!

29. dubna 2010 v 16:56 | Anylor-ak |  Ze života A
Tak jsem včera dočetla Hostitele. Zase. Když jsem ho v lednu dostala k narozeninám, přečetla jsem ho hned dvakrát... Takže teď potřetí. Už je mi to jasný. Je to ta nejlepší, jakou jsem kdy četla. A nejradši mam Iana. Kam se na něj hrabe Edouš z Twilightu... No jo, ale Poutnice je taky dobrá. Rožhodně lepší než Belluša. Ale to jméno Wanda je šílený. Fakt mohla vybrat nějaký lepší. I když je fakt, že ho vymyslel Jeb. A to je taky šílenec. Takže se nejspíš neni čemu divit. Ale Ian... toho bych chtěla mít doma :D Ale myslím, že takovej člověk (a ještě k tomu chlap) neexistuje. Škoda...  :-( Ale stejně je to úžasná knížka. Doporučuju!

A jinak teď už pomalu spěchám (Haha... dobrý spojení :) na čarodějnice... Tak papa
Jo a taky jsem dostala kouli z chemie... Sem dobrá co? :D
A "Pán z Borku" taky neni tak hroznej. Sem dostala 2. A uznal mi, že Piaristi založili klášter na Piaristickym náměstí...

Nevim co!

28. dubna 2010 v 20:08 | elika99
Ahoj tak sem si řekla, že už sem na nas blog dlouho nic nenapsala, ale nevim co sem mám napsat :) . No tak třeba, že v Rakousku to bylo SUPER! Taky se vás chci zeptat jak se máte??? Já nic moc protože zejtra máme němčinu :(  a zemák a z obou dvou mě učitelky budou zkoušet tak mi držte palečky. Na víkend nejspíš pojedu s Anylor-ak na májku do Bohouškovic. Teda doufám, že tam pojedu :).No nic tak já se du dívat na Comebeack tak pp! :)

Pozor na kterej autobus nastoupíte!

27. dubna 2010 v 13:34 | Anylor-ak |  Ze života A
Když už jsem začala zas chodit, tak musim dopisovat a ještě se učit, tak teď nemam moc času. V rychlosti sem hodim článček. Včera jsme psali písemku z občanky... Jasně to bylo tak super. "Pán z Borku" ze mě bude mít radost xD. Celou jednu otázku jsem napsala dobře :D Pak jsme taky psali z matiky na něco co jsem vůbec neuměla, protože sem tam nebyla. Ale mam 2. A když jsme pak s kámoškou čekaly na autobus č.2, tak jsme se nějak zakecaly, nastoupily do 9, a až když tam řekly další zastávku tak nám to došlo Pak jsem dopisovala a četla. Dneska jsme měli psát ze zemáku, ale nějak to překecali na zejtra. Já se nechci učit :( Tak já du ještě dopisovat a podobný záležitosti, tak se tady mějte dobře.

Tak to dopadá, když dělám wallpaper s Eďákem a Bellušou

22. dubna 2010 v 14:16 | Anylor-ak |  Ze života A
Dneska jsem se konečně dokopala udělat wallpaper do grafický soutěže. Měl být Edem a Bellou. Vlastně mě to docela bavilo a myslím, že se mi i celkem povedl. Ale nějak jsem z toho dostala divný "chutě". Nejdřív mě napadlo, že by nebylo špatný znova si přečíst Stmívání. Ale včera jsem rozečetla Pottříka, takže to by nešlo. Navíc, když jsem to četla naposledy, už mě to moc nebavilo a já si řekla, že to hodně dlouho číst nebudu. Takže si teď jdu pustit film... I když teda... neni to zrovna kvalita, ale což. tak já pádim.

Co po mě sakra chcete?! Řekněte to rovnou!!!

21. dubna 2010 v 15:37 | Anylor-ak |  A-Hlody a stížnosti
Ano a je to tu! Vážení přátelé premiéra téhle rubriky!!! No nic, tak k věci...
Nejdřív mě vyženou od počítače. Tak jdu ven. K rybníku se houpat a chci tam být sama... Samozřejmě za dvě sekundy už tam sama nejsem! Pak už tam nemůžu být vůbec, protože tam fouká moc studený vítr a já nejsem dost oblečená. Sorry, ale na konci dubna nebudu nosit zimní bundu, to fakt ne. Takže jsem zahnána někam, kde nefouká, totiž na dvůr, kde je milion lidí.Tam já být ale nechci takže jdu dovnitř, pro změnu.

Takže abych to shrunula:
  • Neměla bych být na počítači, ale venku
  • Tak kde venku chci být, ale být nemůžu
  • Tam kde být můžu, ale být nechci
Ehm... takže co s tim??? To mi taky nikdo neřekne, vyřiď si to sama, že?

Protože je mi vytýkáno, že jsem celý den na počítači (i když tu jsem jen od oběda, protože do dvanácti spím... A taky chodim ven. Takže... fakt celej den), tak si asi půjdu číst. Ano! Na scénu přichází po stopadesáté Harry Potter a Vězeň z Azkabanu...

Iron Maiden - The Number of the Beast

21. dubna 2010 v 15:01 | Anylor-ak |  Metal
Tuhle písničku jsem poslouchala v noci. Láska na první poslech... ♥♫ ♥Six, six, six.. The number of the beast...♥ ♫

Cherry Bomb

21. dubna 2010 v 14:55 | Anylor-ak |  Rock
♥ Písnička od Runaways přezpívaná Kristen Stewart a Dakotou Fanning. Z filmu The Runaways. ♥


No konečně... Hotovo!

21. dubna 2010 v 14:37 | Anylor-ak |  Blog News
Tak jsem udělala ten "úklid". Znamená to, že jsem udělala rozcestníky u "nás". A dostanente se tam když kliknete v menu na naše jména. I když to vlastně ještě neni hotový... Ach ta skleróza :D Tak to půjdu hnedka napravit a pak možná přidám pár písniček.Proč vždycky všechno odkládám, když pak se mi nechce ještě víc?!

21. dubna 2010 v 13:19 | Anylor-ak |  Blbosti
Když jsem tak včera na sklonku dne (zní to tak... vznešeně, že?:) pročítala různý blogy, měla jsem takový cukání, že bych ten "úklid" provedla hned... No, jak jste si určitě všimli, nestalo se tak. Odložila jsem to, že to udělám dneska. A dneska co? No??? Dneska se mi samozřejmě nechce ještě víc... Takže co s tim provedu? Jo, to bych taky ráda věděla. Asi to budu muset udělat... Hned. Než se mi nebude chtít ještě víc. Takže... Jdu na to!

Další rozvrh, tentokrát od Anylor-ak

20. dubna 2010 v 23:00 | Anylor-ak |  Rozvrhy
Neměla jsem co dělat, tak jsem si řekla, že se přece nemůžu nechat zahanbit Elikou... Tak jsem vytvořila rozvrh s jakousi dollkou. Tu jsem vytvořila tady. Nemůžu si pomoct, ale pořád se mi zdá že má ty linky různě daleko od sebe... A to jsem to prosím pěkně počítala! No nic chybička se asi vloudila. Radši se nebudu míchat do oboru který je mi cizí... Matiku příště nechám stranou :D Ale už dost o mých výpočetních schopnostech, teď k tomu rozvrhu. Jasně je trapný dělat nějaký pomůcky do instituce, kterou všichni nesnáší. Ale tak je dobrý mít rozvrh po ruce, třeba na lavici. Jo, je to taky depresivní, vidět kolik toho ještě máte před sebou a kolik toho musíte snášet. Ale prostě může se to hodit. Tečka. Tak snad se líbí: (pod perexem)

Rozvrh hodin

20. dubna 2010 v 20:30 | elika99 |  Rozvrhy
Nějak se nudim a tak si říkám, že zase něco vytvořim . Koukám na náš blog a rozkliknu ikonku Rozvrhy a tam prázdno! Tak sem si řekla, že nějakej rozvrh udělám tak snad se vám bude líbit! :)   Tak tady to máte!!!
Rozvr hodin
Doufám, že se bude líbit i Anylor-ak :)

První slušnej výtvor!

20. dubna 2010 v 19:02 | elika99 |  Blendy
Ahoj tak sem se trošku naučila pracovat s photofiltrem tak vám sem hodim můj první docela pěknej výtvor :) . Tak snad se vám bude líbit.

The Vampire Diaries

Fajn! Tak už si to nemyslim...

20. dubna 2010 v 11:53 | Anylor-ak |  Anylor-ak
Včera jsem si na layfor.blog.cz prohlížela volný laye... A výsledek? Konečně poznání, že sem neschopná, plus dávivý reflex z tohohle designu. Nechce mě někdo naučit, jak se dělaji takový úžasný laye/designy??? Prosím, prosím... Vlastně docela přemejšlim, že nějakej ten volnej lay vyzkoušim... Nebo budu trénovat... Jo, dobrej nápad, ale když já jsem tak líínáááá! Teď zrovna radši půjdu ven, i když to vetšinou nebývá zrovna moje oblíbená aktivita... No nic půjdu ven, než se zkazí počasí a odpoledne možná něco zkusím zpatlat...

Jarní fotky

19. dubna 2010 v 19:13 | Anylor-ak |  Fotky - A
Nějaký z těch fotek už tam byly nahraný, tak tam po zrušení zůstaly. Ty sem teď dám. Teda jestli se mi to povede... xD Já taková šikulka...

Tak jsem vyzkoušela image hosting

19. dubna 2010 v 18:54 | Anylor-ak |  Blbosti
Dneska jsem "trochu" fotila a chtěla jsem sem dát pár fotek... Nicméně se mi nechtělo je zmenšovat, protože to zabere moc času xD Jo, lenost se nezapře... Tak jsem zkusila dát je normálně do galerie na blog.cz... Nějak dlouho to trvalo a mě se nechtělo čekat, tak jsem si řekla, že zkusím image hosting... Hledala jsem to na seznamu a klikla hned na první odkaz. Dostala jsem se na photobucket.com. Zaregistrovala jsem se a že tam nahraju ty fotky. Naštěstí šly označit všechny najednou. Aspoň že tak... teď se mi tam nahrávaj a já čekam a čekam... Už mam nahraných 12 fotek z 84. :D Jo, jo, to jsem celá já... Všechno si chci zejdnodušit a nakonec to je ještě složitější :D Asi to zase zrušim a ty fotky, který sem dam si vlastnoručně zmenšim... Tak jdu na to.

Rakousko

18. dubna 2010 v 19:25 | elika99
Ahojky tak sem si řekla , že už sem vám sem dlouho nic nenapsala tak teĎ se vám s něčim pochlubim :) . Tak sem se asi před tejdnem dozvěděla, že pojedu s volejbalem o víkendu (24-25.4) do Rakouska. Prej budeme hrát v nějáký škole nebo co já vim :D . Jediný co mě ser... štve je to, že se o víkendu ani jednou nevyspim :'-( . Ale hrozně se do toho Rakouska těšim úplně MOC MOC ! Tak doufám, že mi budete držet palečky :) . DĚKUJUUU !!!!

PS.Jestli se vám bude zdát, že se tim moc vychlubuju tak to je opravdu tim, že se tam móóóc těšim tak doufám, že mi to přejete :) !

NEW Design - CSI

18. dubna 2010 v 14:31 | Anylor-ak |  Designs
Včera jsem "vytvořila" novej design. Tentokrát je téma kriminálka. Myslim, že se mi celkem poved... Taky aby né, když tu dvě hodiny opravuju okraje stránky! U mě to vypadá fakt dobře, ale Elice tam prý neni vidět celej "Miami team". Tak to možná bude blbnout i vám. Já už nemam sílu to znova předělat.

Minulý design:

záhlaví - Silhouette